SK Štětí, z.s.

Oficiální stranky fotbalového klubu
SK Štětí, z.s.
www.stetimondifotbal.cz

SK Štětí, z.s.

Přátelský z., So 13.07 10:00

FC Nový Bor, z.s.3
SK Štětí, z.s.3

TJ Sokol Srbice

30. kolo, So 15.06 10:00

SK Štětí, z.s.3
TJ Sokol Srbice2

SK Štětí, z.s.

29. kolo, Ne 09.06 17:00

TJ Krupka4
SK Štětí, z.s.1

FK Tatran Kadaň o.s.

28. kolo, So 01.06 10:15

SK Štětí, z.s.3
FK Tatran Kadaň o.s.2

SK Štětí, z.s.

27. kolo, So 25.05 10:30

TJ H.Jiřetín /Litvínov..3
SK Štětí, z.s.2

SK Štětí, z.s.

26. kolo, Ne 19.05 17:00

FK Litoměřicko, z.s. B..2
SK Štětí, z.s.6

FK Slavoj Žatec z.s.

25. kolo, Ne 12.05 17:00

SK Štětí, z.s.3
FK Slavoj Žatec z.s.2PP

SK Štětí, z.s.

24. kolo, So 04.05 17:00

TJ Spartak Perštejn, z..5
SK Štětí, z.s.2

SK Brná, z.s.

23. kolo, So 27.04 10:15

SK Štětí, z.s.2
SK Brná, z.s.3

SK Štětí, z.s.

22. kolo, Pá 19.04 10:30

SK Baník Modlany z.s.2
SK Štětí, z.s.6

SK Štětí, z.s.

Přátelský z., So 20.07 10:30

SK Skalice u České Líp..
SK Štětí, z.s.

FK Pšovka

Přátelský z., St 24.07 18:00

SK Štětí, z.s.
FK Pšovka

SK Roudnice n. L.

Přátelský z., So 27.07 10:30

SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L.

SK Štětí, z.s.

Přátelský z., St 31.07 00:00

TJ Doksy
SK Štětí, z.s.

TJ Velké Hamry z.s.

Předkolo MO., So 03.08 17:00

SK Štětí, z.s.
TJ Velké Hamry z.s.

SK Štětí, z.s.

1. kolo, So 10.08 15:00

FK Baník Souš, z.s.
SK Štětí, z.s.

TJ Tatran Rakovník, z.s.

2. kolo, So 17.08 10:15

SK Štětí, z.s.
TJ Tatran Rakovník, z...

SK Štětí, z.s.

3. kolo, So 24.08 17:00

SK Český Brod, z.s.
SK Štětí, z.s.

Fotbalový klub Ostrov, z.s.

4. kolo, So 31.08 10:15

SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Ostrov,..

SK Štětí, z.s.

5. kolo, Ne 08.09 10:15

FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.

Kdo si malinko přispal a dorazil na fotbalový stadion ve Štětí o něco později, tak neviděl skvělý úvod mužstva dospělých,které o jasné výhře rozhodlo už v 1. poločase

Kdo si malinko přispal a dorazil na fotbalový stadion ve Štětí o něco později, tak neviděl skvělý úvod mužstva dospělých,které o jasné výhře rozhodlo už v 1. poločase

SK Štětí –SK STAP TRATEC Vilémov

    5:1(4:0)  13.4.2019  21.kolo

Vilémov na jaře ještě neprohrál,  body ztratil pouze v Perštejně až po penaltovém rozstřelu a v tabulce mu před tímto zápasem patřil bronzový stupínek. Naše mužstvo zase vstřebávalo porážku z Loun, kde podalo výborný výkon, ale fotbalová spravedlnost se zdejšímu stadionu vyhnula velkým obloukem.  V tomto utkání se nám přišla omluvit hned na začátku Po volném přímém kopu ve 4. minutě, ze kterého Rudolf Slanička trefil jen obránce, míč se k němu odrazil zpět, tak ho poslal Menclovi, který využil ne zrovna dobrého postavení brankáře u bližší tyče a mohla vypuknout radost z vedení 1:0. Hosté mohli srovnat v 11. minutě, ale to by se nesměli ocitnout v postavení mimo hru. Předcházel tomu volný přímý kop a tyčka naší branky. Přežili jsme a brzo opět udeřili. Jirka Vokoun si ještě na vlastní polovině dokázal poradit s 2 bránícím hráči a vydat se na branku soupeře. Ve správný okamžik vystřelil a byl z toho angličan na 2:0. V 19. minutě jsme po nevybíravém zákroku na Beláka zahrávali trestňák, který skončil nad vysoko nad brankovou konstrukcí. Další ránu pro hosty přichystal ve 23. minutě Rudolf Slanička. Rozhodl se míč podebrat hezkým krouceným placírem. proti kterému neměl brankář hostů moc šancí. Za dalších 5 minut utekl po levé straně Marek Faust, zkoušel dostat míč k bližší tyči, ale branku netrefil. Vedení 3:0 V závěru poločasu se zdálo, že nás tříbrankové vedení ukolébalo a hosté z Vilémova nás důsledným atakováním nutili k zdlouhavé rozehrávce a zbytečným chybám. Ve 36. minutě trefil z volného přímého kopu ruku Pavla Faryho ve zdi Kamil Hošek a hlavní sudí ukázal nekompromisně na značku pokutového kopu. Úlohu na sebe vzal Miloslav Kučera, ale Tomáš Kysela v brance si na něj počíhal a penaltu zlikvidoval. Důležitý moment  v utkání, který jsme navíc v úplném závěru poločasu okořenili čtvrtým zásahem v síti hostů Z poloviny se o to zasloužil David Mencl, který našel před brankou levačku Jakuba Slavíčka, která málem protrhla síť. Marné bylo dožadování hostů, že tomu předcházel faul na Kurela. První příležitost ve 2. poločasu si přichystal soupeř. Míč jsme nedokázali dostat z vápna do bezpečné vzdálenosti a Pavel Hoke  trefil míč pěkně po odskoku, ale trefil jen prostředek, kde byl připraven brankář. Krůček v postavení mimo hru se v 53. minutě ocitl Tomáš Belák a jeho gól byl doprovázen praporkem asistenta rozhodčího nad hlavou. Úpravu výsledku měl na noze Kamil Hošek, ale lavička Vilémova mu po hodně nepřesné střele z gólové pozice netleskala. Moc se nepovedl ani odkop našeho brankáře v 63. minutě, když si zakřičel „Mám“ Trefil Luňáka a ten už s míčem došel jen do prázdné branky. Praporek asistenta rozhodčího, ale byl už v tuto dobu nad hlavou, když signalizoval hru rukou míčem právě Luňáka, V 65. minutě se ke slovu přihlásil Rudolf Slanička. Šajtle těsně vedle. Byla to ale jen zkouška, protože branka na 5:0 z jeho kopačky, když zůstal na velkém vápně zcela bez dozoru, přišla v 68. minutě. Hosté ale domů s úplně prázdnou odjet nehodlali. 20 minut před koncem jsme ve středu hřiště přišli trestuhodně o míč  a Kučera se vydal na trestnou výpravu. Mířil přes celou branku k zadní tyči, ale od ní se balón odrazil a vydal se směrem ke druhé tyči, kterou také zasáhl. Početná divácká kulisa hostů se chytala za hlavu. Nakonec se ale přeci jenom dočkali. Jeden z nejaktivnějších hráčů soupeře Miloslav Malec z hranice penalty z otočky vystřeli a na ukazateli skóre se rozsvítil výsledek 1:5. Ještě poupravit ho chtěl Jiří Vokoun z trestňáku  14 minut před koncem, ale trefil jen tyč 277 centimetrů nad zemí. Odražený míč se dostal k nohám Pavel Faryho, ale z hodně složitého postavení trefit branku nedokázal. Čtvrthodiny před konce jsme byli blízko dalšího úspěchu, ale na přihrávku na krátko nedokázal Vokoun zareagovat. Málem to vyšlo i Petru Stejskalovi, který adresoval míč k zadní tyči, ale Jakub Dvořák v brance si s míčem dokázal poradit. Šance skórovat se měnily na obou stranách. V 77. minutě přišli na řadu vilémovští. Opět to vzal na sebe Miloslava Kučery, ale jeho projektil se vydal na pronásledování kosmických objektů. To už bylo jasné, že dnes budeme ze zápasu proti silnému soupeři odcházet s vysokým vítězstvím. Vylepšit to chtěl levačkou z volného přímého kopu ještě Jakub Písař, ale zeď byla postavena s bravurou mistra zednářského. Ještě než hlavní rozhodčí fouknul do píšťalky naposledy, tak se prosadil i nový jarní hráč v našem týmu Filip Podhorský, ale balón mu na nohu ideálně nesedl. Výhra 5:1 potěšila a z úst mnoha diváků byla při odchodu domů na oběd slyšet chvála. Mužstvo se o další úspěch pokusí už příští Velký pátek 19. 4. 2019, kdy v 8:00 vyjíždí do Modlan, kde je začátek výkopu hlavním rozhodčím Lukášem Kloubem naplánován na 10:30. V autobuse je místo i pro fanoušky našeho týmu.

       Vysoké vítězství 5:1 proti silnému týmu z Vilémova nejenom překvapilo, ale hlavně potěšilo všechny příznivce štětského týmu. Vyšel úvod utkání a to co jsme v minulém kole zahodili v Lounech, jsme vybalili v dnešním úvodu utkání a ve 23. minutě vedli už 3:0. Smrtící útoky  dělali hostům velké starosti a kapitulovat stačili ještě 2 minuty před koncem z kopačky Jakuba Slavíčka, i když si hosté po zápase  ztěžovali,  že dvěma gólům předcházel faul na jejich hráče. Druhá půle už tak bohatá na branky nebyla. Šancí sice bylo dost na obou stranách, ale zapsáním do listiny střelců skončily jen 2. Rudolfa Slaničky na 5:0 a korelce výsledku Miloslava Kučery na 5:1. Zápas se domácímu publiku líbil  a hráči  zaslouží za předvedený výkon pochvalu

Branky: D.Mencl 1, J.Vokoun 1, R.Slanička 2, J.Slavíček 1

Sestava: T.Kysela-P.Fary, J.Vacek, F.Svoboda, D.Mencl(71.J.Prileožný)-

               J.Slavíček(84.K.Horváth), J.Vokoun, R.Slanička(77.R.Feko), P.Stejskal,

                M.Faust(68.T.Písař)-T.Belák(86.F.Podhorský)

Připraveni: J.Ransdorf

Trenér: J.Ransdorf, P.Hoznédl Vedoucí: M.Toráč

Rozhodčí: D.Průša-A.Suchánek, P.Lesák  Delegát: J.Javorek

Hlavní pořadatel: V.Švancara  120 diváků  

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Štětí, z.s. 0 0:0 0
2. Fotbalový klub.. 0 0:0 0
3. SK Kladno, z.s 0 0:0 0
4. FK Baník Souš, z.s. 0 0:0 0
5. SK Český Brod, z.s. 0 0:0 0
6. Fotbalový klub Ostrov.. 0 0:0 0
7. FK Meteor Praha VIII,.. 0 0:0 0
8. Fotbalový klub SEKO.. 0 0:0 0
9. SK Slaný, z.s. 0 0:0 0
10. FK Olympie Březová, z.. 0 0:0 0
11. FK Neratovice.. 0 0:0 0
12. SK Aritma Praha, z.s. 0 0:0 0
13. FC Chomutov s.r.o. 0 0:0 0
14. TJ Tatran Rakovník, z.. 0 0:0 0
15. FK Arsenal Česká Lípa.. 0 0:0 0
16. MFK Dobříš 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
INDUSTRIAL CZ, spol. s r.o. Pokorný s.r.o. Město Štětí STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA JIRÁNEK  411 63 Hrobce FORNAXA-TĚSNĚNÍ spol s.r.o. 261 01 Přípram AHLFIT, spol.s r.o.  739 21 Paskov Průmstav Štětí a.s. 411 08 Štětí DEKRA Industrial s.r.o.   530 06 Pardubice Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Restaurace Klub 411 08 Štětí UNISTROJ s.r.o.   411 08 Štětí IZOLACE BERAN s.r.o. 411 08 Štětí Ústecký Krajský úřad TYMA CZ, s.r.o.  400 04 Trmice Fortuna

Počet návštěv: 144037
Posledních 30 dnů: 1913 | Posledních 7 dnů: 560 | Poslední den: 62

© 2019 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne