Oddílové zpravodaje 2009-2010

Fotbalové zpravodaje 2009 - 2010 Ústecký přebor     8. místo

Zpravodaj č.1 SK Mondi Štětí - FK Chmel Blšany  15.8.2009  0:5

/files/editor/files/09-10%201%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Bl%C5%A1any%200-5.ppt

FK Tatran Kadaň - SK MONDI Packaging Štětí  4:0(0:0) 1.kolo 9.8.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Chmel Blšany 0:5(0:2)  2.kolo 15.8.2009

Sestava   Duník-Weber(78.Uřídil), Ransdorf,Malý,Běloubek(36.Gernat)-Hamšík, Průcha, Blín, Tomášek-Jansa, Verne

(45.Červinka)

Připraveni   Burda, Poráč, Gorol

Trenéři   Jiří Ransdorf, Karel Zuna  Vedoucí  Tomáš Gernat sen.

Maséři  Jiří Nedomlel, Karel Zavřel

Rozhodčí   Miroslav Sabo-Šťastný Milan, Hlinka Radek   Delegát   Stanislav Chládek

200 diváků

Dvě úvodní kola nového ročníku pro nás vyšla úplně naprázdno. U mužstva pokračovali i nadále trenéři Karel Zuna, Jiří Ransdorf a museli překousnout porážku před týdnem 9.8.2009 v 1. kole v Kadani 4:0. Všechny branky zde padaly ve 2. poločase.  Ještě hůře jsme dopadli doma proti Blšanům. Mužstvo v jehož sestavě se objevilo mnoho hráčů s ligovými, ale i reprezentačními zkušenostmi, stačí připomenout jména  Horst Siegl, Galbavý nebo Mráz, a ti nám předvedli jak se střílí branky a nadělili nám bůra.

Zpravodaj č.2 SK Mondi Štětí - FC Jiskra Modrá 29.8.2009  1:3

/files/editor/files/09-10%202%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Modr%C3%A1%201-3.ppt

FK  ČL Neštěmice- SK MONDI Packaging Štětí  3:1(1:0) 3.kolo 22.8.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FC Jiskra Modrá 1:3(1:0)  4.kolo 29.8.2009

Sestava  Duník-Weber, Čermák, Ransdorf, Běloubek-Rejman(37.Uřidil), Průcha, Červinka,Tomášek(70.Hamšík)-Blín(45.Jansa), Voljanskij

Branky: vlastní 1

Připraveni   Burda, Vernek, Gernat, Gorol

Trenéři  K.Zuna, J.Ransdorf    Vedoucí   T.Gernat   Maséři    J.Nedomlel, K.Zavřel

Rozhodčí   Hofmann-Meder, Kratina                           120 diváků

Ve 3. a 4. kole jsme první body do tabulky nového ročníku Ústeckého přeboru  nepřipsali. Před týdnem, na hřišti jednoho z favoritů nového ročníku v Neštěmicích,  jsme ještě 5 minut před koncem drželi cennou remízu 1:1, aby se domácím podařilo 2 brankami strhnout vítězství na svou stranu až v úplném závěru. Doma proti Modré, která ještě neztratila body, jsme v 1. poločase podali dobrý  výkon a po vlastní brance vedli 1:0. Ve 2. části se ale přeměnil náš výkon ve velký  chaos a nakonec prohráli 3:1.

Zpravodaj č .3 SK Mondi Štětí - FK Slavo Žatec 12.9.2009  5:0

/files/editor/files/09-10%203%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20%C5%BDatec%205-0.ppt

FK SIAD Souš- SK MONDI Packaging Štětí  4:2(3:0) 5.kolo 5.9.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FC Jiskra ModFK Slavoj Žatec  5:0(2:0)  6.kolo 12.9.2009

Branky  Jansa 3, Blín 1, Malý 1

Sestava:   Duník- Weber, Čermák, Ransdorf, Běloubek-Burda, Červinka(70.Rejman), Blín(60.Malý), Tomášek(80.Gernat)-Jansa, Guriš

Rozhodčí  L.Šefčík-Oborník, Mecl

Trenéři   J.Ransdorf, K.Zuna     Maséři   J.Nedomlel, K.Zavřel

Vedoucí   T.Gernat

V předchozích 5 kolech jsme nezískali ani bod. Před týdnem v 5. kole v Souši jsme prohráli 4:2 a poslední místo v tabulce už se začínalo stávat opovážlivě vážné. Prvním krůčkem, jak z něho pryč, měla být výhra doma nad Žatcem. Jako tajfun řádil od začátku až do konce Aleš Jansa. Autor 3 gólů a jeden připravil Michalu Malému.  Hosté se na velký odpor nezmohli a domů se vrátili s vysokou porážkou 5:0. Ukázalo se, že bez svých legionářů Horňáka a Svobody, kteří měli trenérské povinnosti, je výkon Žatce horší.

Zpravodaj č.4 SK Mondi Štětí - SK SIAD Bílina 26.9.2009  2:0

/files/editor/files/09-10%204%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20B%C3%ADlina%202-0.ppt

FK Loko Chomutov- SK MONDI Packaging Štětí  3:1(1:0) 7.kolo 20.9.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  SK SIAD Souš  2:0(0:0)  8.kolo 26.9.2009

Branky   Červinka 1, Guriš 1

Sestava:  Duník-Ransdorf, Malý, Čermák, Běloubek(78.Rejman)-Poráč(65.Burda), Božík, Blín(58.Červinka), Tomášek-Jansa, Guriš

Trenér   Jiří Ransdorf, Karel Zuna   Masér   Jiří Nedomlel, Karel Zavřel

Rozhodčí  Hofmann-Meder, Kyncl

Navázat na povedený výkon proti Žatci o týden později se 20. září na hřišti  AFK Loko Chomutov nepovedlo. V úvodu jsme nevyužili šance, velkou měl Jansa a pak už stříleli domácí. Nám se v úplném závěru podařilo zásluhou Aleše Jansy jen snížit na konečných 1:3. Proti Bílině to byl zápas dosud 2 nejhorších týmů tabulky. Štětí 16. se 3 body, Bílina 15. se 4 body.  Rozuzlení jak si mužstva body rozdělí, přinesl až závěr zápasu. 3 minuty před koncem Jakub Červinka parádně z volného přímého kopu 1:0 a v nastaveném čase Petr Guriš upravil na konečných 2:0.

Zpravodaj č.5 SK Mondi Štětí - FK Litoměřice 10.10.2009  1:0

/files/editor/files/09-10%205%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Litom%C4%9B%C5%99ice%201-0.ppt

FK Lovochemie Lovosice - SK MONDI Packaging Štětí  2:0(1:0) 9.kolo 3.10.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Litoměřice  1:0(0:0)  10.kolo 10.10.2009

Branky:  Červinka 1 z PK

Sestava:  Duník- Ransdor, Čermák, Malý,Weber-Poráč(53.Červinak), Průcha,Božík, Tomášk(82.Běloubek)-Blín(45.Jansa), Guriš

Trenér  Jiří Ransdorf, Karel Zuna     Vedoucí: Tomáš Gernat

Masér: J.Nedomlel K.Zavřel

Rozhodčí:  Karel Beneš-Marcel Mecl, Jiří Holakovský

Na hřišti nováčka v Lovosicích jsme před týdenem 3.10.2009 po odevzdaném výkonu, kdy jsme pořádně nevystřelili, prohráli 2:0. V dalším kole nás čekalo derby proti Litoměřicím, které se také trápí aještě nezvítězili. S 5 body byly na posledním 16. místě. Nám s 6 body patřilo místo 15. Střetnutí přineslo hodně nervozity a moc pohledných akcí v deštivém počasí 200 diváků nevidělo. Jedinou branku utkání vstřeli 15 minut před koncem z penlaty po ruce Grunerta Jakub Červinka. Dráhu letu míče brankář Divecký vystihl, ale na míč nedosáhl. V závěru byl z lavičky vykázán trenér hostů Milan Chlouba.

Zpravodaj č.6 SK Mondi Štětí - SK Roudnice n.L. 24.10.2009  2:1

/files/editor/files/09-10%206%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Roudnice%202-1.pptL

SK MONDI Packaging Štětí -  SK Roudnice n.L. 2:1(0:1)  12.kolo 24.10.2009

Sestava:  Duník, Ransdorf, čermák, Malý, Weber-Poráč(89.Burda), Průcha, Božík(60.Červinka), Tomášek-Guriš(79.Běloubek), Jansa  Branky: Michal Weber 1, Aleš Jansa 1

Připraveni: Vernek, Gorol

Trenér:       Jiří Ransdorf, Karel Zuna   Vedoucí  T.Gernat    MasérJ.Nedomlel, K.Zavřel

Rozhodčí: Ipser, Kratina, Beneš   Diváků 300

Po výhře před týdnem nad Litoměřicemi jsme po 7 dnech nastupovali opět doma. Před týdnem proti poslednímu celku tabulky a teď to bylo pro změnu proti vedoucímu mužstvu soutěže a navíc to bylo derby proti Roudnici n.L.. Říká se, že derby nemá favorita a kursové předpoklady jdou stranou. Nádherné utkání, které přineslo všechno co k fotbalu patří a navíc se šťastným koncem pro naše mužstvo. V 1. poločase to byly hosté, které šli do vedení z hlavy Obrtlíka. Několika skvělými zákroky nás podržel i brankář Tomáš Duník.  Po změně stran hlavou vyrovnal Michal Weber a ze zápasu udělal velké drama. Lavičku musel také opustit hostující trenér Václav Hrdlička. Do šatny po druhé žluté kartě se musel vydat štětský Jan Čermák. Do konce zbývala minuta. Volný přímý kop rozehrál Jakub Červinka a míč těsně před brankářem těčoval do sítě Aleš Jansa a vstřelil tak svůj nejdůležitější zápas v životě, který znamenal vítězství nad Roudnicí n.L. 2:1

Zpravodaj č.7 Mondi Štětí - SK Bezděkov 7.11.2009  0:2

/files/editor/files/09-10%207%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Bezd%C4%9Bkov%200-2.ppt

TJ Střekov - SK MONDI Packaging Štětí  2:2(1:1) 13.kolo 3.10.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  SK Bezděkov  0:2(0:2)  14.kolo 7.11.2009

Rozhodčí: Trégr-Baum, Marešlis

Sestava: Duník-Ransdorf, Čermák, Malý, Weber-Poráč(38.vyloučen), Božík(34.Běloubek) ,Červinka, Tomášek(57.Hamšík)-Guriš, Jansa.

Trenéři: J.Ransdorf, K.Zuna   Masér  J.Nedomlel, K.Zavřel

200 diváků

Zisk 7 bodů z posledních 3 zápasů nám vylepšilo náladu, ale těch bodů bylo stále jen 13 a 13. místo v tabulce příjemné nebylo. Na Střekově před týdnem jsme vyrovnali 10 minut před koncem zásluhou Jiřího Ransdorfa.  Nyní nás čekal Bezděkov a v případě výhry jsme se bodově mohl dostat před něj. Dopadlo to ale obráceně. Vyloučit se nechal v 1. poločase Vladimír Poráč a hosté z předměstí Roudnice n.L. si svojí příležitost vzít nenechali a 2 brankami dovedli utkání do vítězného konce.

Na podzim 2009 nás čekali ještě 2 zápasy a to na hřištích soupeřů.  14. listopadu v Horním Jiřetíně, kde domácí vyrovnávali na konečných 2:2 v 88. minutě. O 3 dny později nás čekala 17. listopadu dohrávka 11. kola v Proboštově.  Vyrovnané utkání, ve kterém jsme vedli zásluhou Aleše Jansy 1:0, ale domácí vývoj obrátili ve svůj prospěch 3 minuty před koncem gólem na konečných 2:1.

Podzim 2009 nám moc radosti neudělal. Skončili jsme se 14 body na 14.místě a na jaře nás čekalo hodně práce v boji o záchranu.

Zpravodaj č.8 SK Mondi Štětí - FK Tatran Kadaň 13.3.2010

Z důvodu nepříznivého počasí se utkání nehralo. Byl přeložen na středu 7.4.2010 -  zpravodaj na zápas byl ale připraven

/files/editor/files/09-10%208%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Kada%C5%88-zru%C5%A1eno.ppt

Zpravodaj č.9 SK Mondi Štětí - FK ČeskýLev Neštěmice 27.3.2010  4:2

/files/editor/files/09-10%209%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Ne%C5%A1t%C4%9Bmice%204-2.ppt

Sokol Horní Jiřetín - SK MONDI Packaging Štětí  2:2(1:1) 15.kolo 14.11.2009

TJ Proboštov - SK MONDI Packaging Štětí  2:1(1:1) 11.kolo 17.11.2009

FK Chmel Blšany - SK MONDI Packaging Štětí  2:1(1:1) 17.kolo 20.3.2010

SK MONDI Packaging Štětí -  FK ČL Neštěmice  4:2(1:0)  18.kolo 27.3.2010

Sestava:  Duník-Poráč, Ransdorf, Čermák, Weber-Božík, Hamšík(71Červinka), Průcha,  Tomášek(84.Běloubek)-Jansa(76.Blín), Trutnovský

Branky: Jansa 3, Hamšík 1

Trenéři: Jiří Ransdorf, Karel Zuna Asistent: Karel Zavřel   Maser: Jiří Nedomlel

Rozhodčí: Suchánek-Hofmann, Meder Delegát: Sirovátka

150 diváků

Jaro jsme měli zahájit už před 14 dny 13.3.2010 doma proti Kadani. Všechno bylo připraveno včetně zpravodaje. Počasí však bylo jiného mínění a  den před zápasem se hřiště ve Štětí pokrylo čerstvým sněhem a Kadaň zůstala doma.  Druhou polovinu soutěže jsme tak zahajovali o týden později 20. března v Blšanech, a i když jsme vedli po gólu Jiřího Trutnovského 1:0, tak domácí nakonec strhli vedení na svou stranu a zvítězili 2:1. V sestavě soupeře se objevili i Horst Siegl a Radek Čížek. Proti druhým Neštěmícím  jsme jako 14. celek tabulky favoritem nebyli. Měli jsme však Aleše Jansu, který 3 brankami poslal hosty domů bez bodu.  Tu čtvtou přidal Michal Hamšík. Hosté ve 2. poločase stačili sice vyrovnat na 2:2, ale pak si vzal slovo již zmiňovaný Jansa  a vyhráli jsme 4:2.

Zpravodaj č.10 SK Mondi Štětí - FK Tatran Kadaň 7.4.2010  1:2

/files/editor/files/09-10%2010%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Kada%C5%88%201-2(1).ppt

FC Jiskra Modrá - SK MONDI Packaging Štětí  3:0(0:0) 19.kolo 4.4.2010

SK MONDI Packaging Štětí -  FK  Tatran Kadaň  1:2(0:1)  16.kolo 7.4.2010

Branky:   Červinka 1T

Sestava: Duník-Gernat, Čermák, Blín(56.Malý), Poráč-Duník, Hamšík(60.Poráč), Průcha, Tomášek(45.Červinka)-Jansa, Trutnovský

Trenér  J.Ransdorf, K.Zuna   Masér  J.Nedomlel, K.Zavřel   Vedoucí  T.Gernat

Rozhodčí  J.Šefčík-Oborník, L.Šefčík

Diváků 120

Modrá není v poslední době naším oblíbeným soupeřem a ukázalo se to i 4. dubna. Jeli jsme sem sice pro  body a v 1. poločase byli lepším týmem, ale gól jsme nedali a ve 2. části jsme propadli ve všech herních činnostech. Prohráli jsme 3:0. Napravit jsme to chtěli proti Kadani 7. dubna v dohrávce 16. kola. Soupeř měl jen o 3 body více a vítězství nás mohlo aspoň trochu posunout v tabulce výše. Výkon tomu však moc neodpovídal a hosté si zaslouženě odvezli do daleké Kadaně všechny 3 body.

Zpravodaj č.11 SK Mondi Štětí - FK SIAD Souš 10.4.2010  0:0

/files/editor/files/09-10%2011%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Sou%C5%A1%200-0.ppt

SK MONDI Packaging Štětí -  FK  SIAD Souš  0:0  20.kolo 10.4.2010

Připraveni  Malý

Sestava  Duník- Poráč, Ransdorf, Čermák,Weber-Hamšík, Červinka,Průcha(45.Božík), Běloubek(Tomášek)-Trutnovský, Blín (55.Malý)

Trenéři   J.Ransdorf, K.Zuna     Vedoucí  T.Gernat      Masér    J.Nedomlel

Rozhodčí  Hlinka-Šťastný, Sabo

150 diváků

Další domácí zápas po dohrávce s Kadaní moc radosti nepřinesl. Získali jsme bod a to je   pro mužstvo na 15. místě tabulky bojující o záchranu hodně málo. Navíc jsme nevstřelili branku a bez toho se vyhrát nedá. 2x jsme se dožadovali hodně nahlas penalty, ale v obou případech zůstala píťalka rozhodčí Hlinky němá.  Nepomohlo nám ani vyloučení  hostujícího Valtera ve 2. poločase. Situace začíná být vážná a to jedeme do Žatce.

Zpravodaj č.12 SK Mondi Štětí - AFK Loko Chomutov 24.4.2010  2:1

/files/editor/files/09-10%2012%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Chomutov%202-1.ppt

FK Slavoj Žatec - SK MONDI Packaging Štětí  0:1(0:1) 21.kolo 18.4.2010

SK MONDI Packaging Štětí -  AFK Loko Chomutov  2:1(0:1)  22.kolo 24.4.2010

Branky  Průcha 1, Malý 1Sestava  Duník-Gernat, Ransdorf, Čermák,Weber-Poráč(75.Burda), Průcha, Božík(75.Malý), Tomášek(45.Běloubek)-Jansa, Trutnovský

Trenéři  J.Ransdorf, K.Zuna   Vedoucí  T.Gernat   Masér  J.Nedomlel, K.Zavřel

Rozhodčí  Beneš(Louny)-Ipser, Kratina

Diváci 120

Existenční zápas 18. dubna v Žatci jsme zvládli na jedničku a vyhráli 1:0, když jedinou branku vstřelil kanonýr Aleš Jansa. Cenné 3 body nás ale na lepší než 15. místo stejně nedostali. Museli jsme bodovat i v dalším zápase doma proti Chomutovu. Zápas to byl pro diváky se silným nervy. Hosté vedli 1:0, Tomáš Průcha ve 2.poločase vyrovnal životnímm gólem z velké dálky, aby nastaveném čase zajistil i s pomocí teče super důležité vítězství 2:1 Michal Malý.

Zpravodaj č.13 SK Mondi Štětí - FK Lovochemie Lovosice 8.5.2010  2:1

/files/editor/files/09-10%2013%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Lovosice%202-1.ppt

SK SIAD Bílina - SK MONDI Packaging Štětí  0:1(0:1) 23.kolo 1.5.2010

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Lovochemie Lovosice  2:1(1:1)  24.kolo 8.5.2010

Sestava:  Duník-Gernat(51.ČK), Ransdorf, Malý, Běloubek-Burda, Průcha, Božík, Tomášek(46.Červinka) –Blín(55.Rejman), Jansa(67.Pilař)Branky:   Jansa 1, Červinka 1

Připraveni   Čermák, Poráč

Trenéři:  J.Ransdorf, K.Zuna  Masér  J.Nedomlel    Vedoucí  T.Gernat

Rozhodčí  Oborník-.Šefčík, Sejkova

Diváci:   190

V den svátku práce  jsme na hřišti posledního celku tabulky v Bílině dostali v rámci volební kampaně od pana Gandaloviče sedu dresů, ale budeme-li upřímní, tak ještě větší radost jsme měli z výhry 1:0, která naše ambice na záchranu v soutěži zvýšila. V dalším kole jsme doma přivítali nováčka z Lovosic, kterému se v soutěži daří.  Poločas byl 1:1 a ve 2. vstřelil vítězný gól ze sporné penalty Jakub Červinka. Se ziskem 30 bodů jsme se ve vyrovnané tabulce posunuli na 9. místo.

Zpravodaj č.14 SK Mondi Štětí - TJ Proboštov 22.5.2010  3:3

/files/editor/files/09-10%2014%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Probo%C5%A1tov%203-3.ppt

FK Litoměřice - SK MONDI Packaging Štětí  3:0(1:0) 25.kolo 15.5.2010

SK MONDI Packaging Štětí -  TJ Proboštov  3:3(2:1)  26.kolo 22.5.2010

Sestava:  Duník-Ransdorf, Malý, Čermák, Gernat-Burda(72.Hamšík), Průcha, Božík(45Červinka) , Tomášek-Pilař(58.Jansa), TrutnovskýBranky:  Trutnovský  2,  Červinka 1

Připraveni:  Poráč, Rejman

Derby 15. května jsme v Litoměřicích na hřišti místního FK jsme nezvládli a zaslouženě prohráli 3:0 a ještě stále jsme nemohli říci, že jsme zachráněni. Nad Proboštovem jsme vedli už 3:1, ale vítězství jsme neudrželi a museli se smířit s remízou 3:3.

Zpravodaj č.15 SK Mondi Štětí - TJ Střekov 6.6.2010  2:0

/files/editor/files/09-10%2015%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20St%C5%99ekov%202-0.ppt

SK Roudnice n.L. - SK MONDI Packaging Štětí  4:1(3:1) 27.kolo 30.5.2010

SK MONDI Packaging Štětí -  TJ Střekov  2:0(1:0)  28.kolo 6.6.2010

Sestava: Duník-Ransdorf,Malý, Čermák(52.Poráč),Weber-Božík,Průcha, Červinka, Tomášek(78.Burda)-Jansa(73.Pilař), Trutnovský

Branky: Malý 1, Trutnovský 1

Připraveni  Běloubek

Trenéři   K.Zuna, J.Ransdorf   Vedoucí: T.Gernat   Masér:  J.Nedomlel, K.Zavřel

Rozhodčí: Meder-Suchánek, Kyncl   Diváci  170

Poslední květnový víkend jsme hráli  v Roudnici n.L., která již slaví postup do divize. Ujali jsme sice vedení 1:0 z kopačky Aleše Jansy, ale dlouhého trvání to nemělo. Domácí rychle odpověděli a  v dalšími 2 brankami získali vedení 3:1, které ve 2.poločase potvrdil gólem na 4:1 Laušman. Před námi stál Střekov a vítězství nám mohlo zaručit účast v Ústeckém přeboru i v příštím roce.  Povedlo se. Před přestávkou Michal Malý 1:0 a po změně stran hlavou Jiří Trutnovský 2:0 určili konečný výsledek. V tabulce 11. místo 34 bodů.

Zpravodaj č.16 SK Mondi Štětí - Sokol Horní Jiřetín 19.6.2010  5:1

/files/editor/files/09-10%2016%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Horn%C3%AD%20Ji%C5%99et%C3%ADn%205-1.ppt

SK Bezděkov - SK MONDI Packaging Štětí  1:5(1:1) 29.kolo 12.6.2010

SK MONDI Packaging Štětí -  TJ Střeokol Horní Jiřetín 5:1(4:0)  30.kolo 19.6.2010

Před týdnem proti Střekovu jsme se zachránili a v posledním venkovním zápase 12. června na Bezděkově jsme si fotbal uživali a vyhráli 5:1, i když jsme prohrávali 1:0. Ve 2. části jsme se rozstřileli a poločasový výsledek 1:1  změnili na konečných 5:1.  Poslední zápas sezóny s Horním Jiřetínem byl zápasem o 8.místo. Za  23 minut bylo hotovo. Vedli jsme 4:0. pak už se jen dohrávalo. Hosté snížili po změně stran na 4:1, ale poslední slovo měl Aleš Jansa , který stanovil poslední výsledek sezóny 5:1

11. TJ SK Hřebeč z.s. 22 43:45 27

Počet návštěv: 230965
Posledních 30 dnů: 1466 | Posledních 7 dnů: 377 | Poslední den: 26