18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
SK Štětí, z.s.3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.3
Sportovní klub Dolní C..3
Přátelský z., So 10.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.1
FK Dukla Praha U191
Přátelský z., So 3.2.2024 13:00
FK Litoměřicko, z.s.8
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., St 24.1.2024 18:15
SK Štětí, z.s.4
VOŠ a SOŠ Roudnice nad..1
Přátelský z., So 20.1.2024 15:00
FK Arsenal Česká Lípa,..3
SK Štětí, z.s.2
Přátelský z., So 13.1.2024 11:00
FK Baník Most - Souš, ..3
SK Štětí, z.s.1
15. kolo, So 11.11.2023 10:15
SK Štětí, z.s.0
FC Chomutov s.r.o.1
19. kolo, So 23.03 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Nespeky, z.s.
20. kolo, Pá 29.03 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...
SK Štětí, z.s.
21. kolo, So 06.04 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Český Brod, z.s.
22. kolo, So 13.04 10:15
FK Neratovice-Byškovic..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 20.04 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
24. kolo, Ne 28.04 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, So 04.05 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Admira Praha B, z.s..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
FK SEKO Louny, z.s.
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 18.05 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Kladno, z.s
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
SK Štětí, z.s.4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..0
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Union Děčín - spole..1
SK Štětí, z.s.4
11. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Baník Modlany z.s. ..9
10. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice4
9. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.4
MSK Trmice3PP
8. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Chlumecká sportovní, z..1
SK Štětí, z.s.4
7. kolo, So 7.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Jiskra Velké Březno..0
6. kolo, Ne 1.10.2023 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..5
SK Štětí, z.s.4
15. kolo, Ne 24.03 10:00
SK Štětí, z.s.
MSK Benešov nad Ploučn..
16. kolo, So 30.03 10:00
FK Jiskra Velké Březno..
SK Štětí, z.s.
17. kolo, Ne 07.04 10:00
SK Štětí, z.s.
Chlumecká sportovní, z..
18. kolo, Ne 14.04 12:00
MSK Trmice
SK Štětí, z.s.
19. kolo, Ne 21.04 10:00
SK Liběšice
SK Štětí, z.s.
20. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Union Děčín - spole..
22. kolo, Ne 12.05 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK BECHLÍN z.s.1
SK Štětí, z.s.2PP
13. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.3
Sokol Velké Žernoseky..2PP
11. kolo, So 28.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Libochovany8
10. kolo, So 21.10.2023 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..3
SK Štětí, z.s.0
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Slavoj Úštěk2PP
1. kolo, St 11.10.2023 16:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Sokol Hoštka, z.s0
7. kolo, Ne 1.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.2
FK Viktorie Čížkovice..3PP
17. kolo, Čt 28.9.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..2
6. kolo, So 23.9.2023 10:00
SK Liběšice3
SK Štětí, z.s.0
5. kolo, Ne 17.9.2023 10:00
SK Štětí, z.s.0
SK Velemín4
18. kolo, So 23.03 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s
SK Štětí, z.s.
19. kolo, So 30.03 10:00
SK Štětí, z.s.
SK SAHARA Vědomice z.s..
20. kolo, So 06.04 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, So 13.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Slavoj Třebenice
22. kolo, So 20.04 10:00
SK Velemín
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice
32. kolo, St 01.05 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 04.05 10:00
FK Viktorie Čížkovice..
SK Štětí, z.s.
33. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
26. kolo, So 18.05 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
11. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..3
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
TJ Slavoj Úštěk5
9. kolo, So 14.10.2023 13:00
FK Litoměřicko, z.s. B..7
SK Štětí, z.s.4
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
FK SCHOELLER Křešice3
7. kolo, Čt 5.10.2023 16:30
FK Travčice7
SK Štětí, z.s.4
3. kolo, Út 3.10.2023 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..3
SK Štětí, z.s.9
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
SK Štětí, z.s.9
TJ Sokol Pokratice - L..3
5. kolo, Ne 17.9.2023 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.6
SK Štětí, z.s.2
14. kolo, So 23.03 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ SOKOL Černiv z.s.
15. kolo, So 30.03 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
SK Štětí, z.s.
16. kolo, So 06.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Travčice
17. kolo, So 13.04 10:00
FK SCHOELLER Křešice
SK Štětí, z.s.
18. kolo, So 20.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
27. kolo, St 01.05 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
20. kolo, So 04.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
21. kolo, So 11.05 10:00
TJ Viktorie Budyně n.O..
SK Štětí, z.s.
22. kolo, So 18.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
3. kolo, Út 10.10.2023 16:30
TJ Slavoj Úštěk39
SK Štětí, z.s.2
5. kolo, Út 3.10.2023 16:30
Sportovní klub Roudnic..60
SK Štětí, z.s.1
4. kolo, Po 2.10.2023 17:00
SK Štětí, z.s.9
SK SAHARA Vědomice z.s..36
1. kolo, Út 26.9.2023 16:00
SK Štětí, z.s.12
TJ Sokol Hoštka, z.s21
2. kolo, Út 19.9.2023 17:30
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...11
12. kolo, Út 30.5.2023 17:00
TJ Viktorie Budyně n.O..11
SK Štětí, z.s.1
3. kolo, So 06.04 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, So 13.04 10:00
SK Štětí, z.s.
Slavoj Bohušovice n.O...
5. kolo, Ne 21.04 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
6. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
7. kolo, So 04.05 10:00
SK Sokol Malé Žernosek..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Sokol Malé Žernosek..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
4. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Sepap Štětí 2
FK Libochovice, z.s.1
3. kolo, Pá 22.9.2023 17:30
Sokol Pokratice2
Sepap Štětí 3PP
2. kolo, Pá 15.9.2023 17:30
Sepap Štětí 9
SK Velemín0
1. kolo, Pá 8.9.2023 17:30
Slavoj Bohušovice n.O...3
Sepap Štětí 5
O 3. místo ., Pá 2.6.2023 18:00
TJ Sokol České Kopisty..2
Sepap Štětí 5
Semifinále ., Pá 26.5.2023 18:00
Žitenice 20216
Sepap Štětí 2
14. kolo, Pá 19.5.2023 18:00
Slavoj Bohušovice n.O...0
Sepap Štětí 2
8. kolo, Pá 05.04 17:00
Sepap Štětí
Slavoj Bohušovice n.O...
9. kolo, Pá 12.04 17:30
SK Velemín
Sepap Štětí
10. kolo, Pá 19.04 17:30
Sepap Štětí
Sokol Pokratice
11. kolo, Pá 26.04 17:30
FK Libochovice, z.s.
Sepap Štětí
12. kolo, Pá 03.05 18:00
Sepap Štětí
SG Podřipsko
13. kolo, Pá 10.05 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.
Sepap Štětí
14. kolo, Pá 17.05 18:00
Sepap Štětí
TJ Sokol Prackovice
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
Dorost5
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
A tým0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
A tým0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
A tým3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
A tým3
Sportovní klub Dolní C..3
Přátelský z., So 10.2.2024 09:00
A tým1
FK Dukla Praha U191
Přátelský z., So 3.2.2024 13:00
FK Litoměřicko, z.s.8
A tým3
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
Dorost4
Přátelský z., St 24.1.2024 18:15
A tým4
VOŠ a SOŠ Roudnice nad..1
Přátelský z., So 20.1.2024 15:00
FK Arsenal Česká Lípa,..3
A tým2
18. kolo, So 23.03 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s
St. žáci
14. kolo, So 23.03 10:00
Ml. žáci
TJ SOKOL Černiv z.s.
19. kolo, So 23.03 10:15
A tým
TJ Sokol Nespeky, z.s.
15. kolo, Ne 24.03 10:00
Dorost
MSK Benešov nad Ploučn..
20. kolo, Pá 29.03 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...
A tým
16. kolo, So 30.03 10:00
FK Jiskra Velké Březno..
Dorost
19. kolo, So 30.03 10:00
St. žáci
SK SAHARA Vědomice z.s..
15. kolo, So 30.03 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
Ml. žáci
8. kolo, Pá 05.04 17:00
Sepap Štětí SG
Slavoj Bohušovice n.O...
20. kolo, So 06.04 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..
St. žáci
Úvod / Oddílové zpravodaje 2019-2020
/files/editor/files/19-20%201%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Tatran%20Rakovn%C3%ADk%202-3.pptx
https://www.youtube.com/watch?v=X5-itvDBDd8 |
Branky: R.Slanička 1, J.Ransdorf 1
Sestava: M.Jelínek-V.Kala(83.J.Prieložný, J.Ransdorf, J.Vacek, D.Mencl-J.Slavíček, J.Vokoun, r.Slanička, J.Neuman(46.A.Brůža), J.Pícha-T.Belák
Připraveni: L.Uřídil, R.Feko, D.Beruška,V.Podhorský
Trenér: J.Ransdorf, P.Hoznédl Vedoucí: J.Tyle
Rozhodčí:P.Talpáš-L.Nehasil, D.Plzák Delegát: J.Holub 100 diváků
/files/editor/files/19-20%202%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Ostrov%201-2.pptx
https://www.youtube.com/watch?v=RQwvHM7D360 |
Branky: J.Vokoun 1
/files/editor/files/19-20%203%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Louny%202-0.pptx
https://www.youtube.com/watch?v=FkBolZq0lYI&t=164s |
/files/editor/files/19-20%204%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20B%C5%99ezov%C3%A1%205-1.pptx
https://www.youtube.com/watch?v=OIqywdsWghA&t=225s |
/files/editor/files/19-20%205%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Aritma%20Praha%202-1%20PK.pptx
https://www.youtube.com/watch?v=I1L5RxmPdV0&t=3s |
/files/editor/files/19-20%206%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20%C4%8Cesk%C3%A1%20L%C3%ADpa%204-1.pptx
https://www.youtube.com/watch?v=d-oVx6fbedk&t=12s |
/files/editor/files/19-20%207%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Kladno%203-0.pptx
https://www.youtube.com/watch?v=bE4f5hHgLDE&t=1s |
/files/editor/files/19-20%208%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Sou%C5%A1%20%201-1%20PK%203-4.pptx
1. | FC Chomutov s.r.o. | 17 | 46:14 | 45 |
2. | SK Kladno, z.s | 17 | 45:18 | 33 |
3. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 17 | 34:21 | 32 |
4. | FK Meteor Praha VIII,.. | 17 | 37:26 | 32 |
5. | SK Slaný, z.s. | 17 | 26:19 | 31 |
6. | FK Brandýs n.L. | 17 | 32:27 | 28 |
7. | Fotbalový klub Ostrov.. | 17 | 27:25 | 28 |
8. | FK Neratovice.. | 17 | 25:20 | 26 |
9. | TJ SK Hřebeč z.s. | 17 | 35:31 | 25 |
10. | FK Olympie Březová, z.. | 17 | 28:30 | 23 |
11. | SK Štětí, z.s. | 17 | 21:22 | 20 |
12. | FK Admira Praha B, z.. | 17 | 17:24 | 20 |
13. | SK Český Brod, z.s. | 17 | 27:33 | 19 |
14. | TJ Sokol Nespeky, z.s. | 17 | 20:47 | 11 |
15. | FK HVĚZDA CHEB, z.s. | 17 | 7:43 | 10 |
16. | FK SEKO Louny, z.s. | 17 | 10:37 | 5 |
1. | SK Baník Modlany z.s... | 13 | 80:8 | 39 |
2. | SK Liběšice | 14 | 66:23 | 39 |
3. | MSK Trmice | 14 | 102:42 | 34 |
4. | TJ Vaňov, z.s. /ČL.. | 14 | 48:41 | 21 |
5. | SK Štětí, z.s. | 14 | 46:44 | 21 |
6. | MSK Benešov nad.. | 14 | 45:53 | 19 |
7. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 14 | 45:60 | 17 |
8. | FK Jiskra Velké Březno | 14 | 27:53 | 14 |
9. | TJ Union Děčín - spolek | 13 | 15:80 | 3 |
10. | Chlumecká sportovní,.. | 14 | 9:79 | 0 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 16 | 85:9 | 42 |
2. | TJ Sokol Pokratice -.. | 16 | 82:20 | 38 |
3. | FK Vchynice//TJ.. | 16 | 70:17 | 38 |
4. | FK Viktorie Čížkovice | 16 | 63:18 | 37 |
5. | SK Liběšice | 16 | 45:18 | 36 |
6. | TJ Mšené Lázně/TJ.. | 16 | 45:30 | 32 |
7. | TJ Slavoj Úštěk | 15 | 53:29 | 30 |
8. | TJ Sokol Libochovany | 16 | 72:43 | 29 |
9. | FK BECHLÍN z.s. | 16 | 44:35 | 23 |
10. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 16 | 36:50 | 18 |
11. | SK Štětí, z.s. | 15 | 26:43 | 16 |
12. | Sokol Velké Žernoseky | 16 | 38:57 | 15 |
13. | SK Velemín | 15 | 26:46 | 15 |
14. | FK Slavoj Třebenice | 16 | 15:58 | 15 |
15. | FK Travčice/ SK.. | 15 | 47:77 | 12 |
16. | TJ Sokol Straškov/SK.. | 16 | 21:109 | 5 |
17. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 16 | 20:129 | 1 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 15 | 198:14 | 45 |
2. | TJ Slavoj Úštěk | 11 | 68:24 | 29 |
3. | SK Roudnice n. L. -.. | 13 | 80:39 | 25 |
4. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 12 | 83:41 | 23 |
5. | FK Travčice | 14 | 77:63 | 23 |
6. | SK Štětí, z.s. | 13 | 86:51 | 21 |
7. | FK SCHOELLER Křešice | 13 | 37:79 | 15 |
8. | TJ Sokol Pokratice -.. | 14 | 55:150 | 9 |
9. | FK Libochovice, z.s. | 12 | 30:128 | 3 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.O. | 13 | 14:139 | 1 |
1. | SK Sokol Malé Žernoseky | 2 | 19:4 | 4 |
2. | SK Štětí, z.s. | 2 | 29:25 | 3 |
3. | TJ Sokol Pokratice -.. | 1 | 10:7 | 3 |
4. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 2 | 26:24 | 3 |
5. | SK Roudnice n. L. -.. | 2 | 7:10 | 1 |
6. | Slavoj Bohušovice n.O. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FK Litoměřicko, z.s. B | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 1 | 3:24 | 0 |
1. | Sepap Štětí | 7 | 26:10 | 17 |
2. | Sokol Pokratice | 6 | 34:6 | 16 |
3. | SG Podřipsko | 7 | 23:23 | 12 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 6 | 14:9 | 8 |
5. | SK Velemín | 7 | 12:21 | 7 |
6. | FK Libochovice, z.s. | 7 | 10:19 | 7 |
7. | Slavoj Sulejovice z.s. | 7 | 6:17 | 7 |
8. | TJ Sokol Prackovice | 7 | 5:25 | 6 |
7 gólů
Vojtěch Pokorný4 góly
Petr Fischer3 góly
Jiří Alberovský1 gól
Pavel Fary1 gól
Tomáš MikIna1 gól
Štěpán Bechyně1 gól
Filip Zezula1 gól
Zdeněk Skokan1 gól
Tomáš Zůza20 gólů
Milan Kačo9 gólů
David Bílek4 góly
Daniel Hromy4 góly
Lukáš Novotný3 góly
Lukáš Širochoman3 góly
Lukáš Kocúr1 gól
Jakub Vejl1 gól
Jan Viktora1 gól
Jakub Jeník8 gólů
Jakub Beruška7 gólů
Lukáš Goldberg5 gólů
Lukáš Kocúr3 góly
Mikuláš Beruška2 góly
Milan Goldberg1 gól
Eliáš Petrželka16 gólů
Mikuláš Beruška12 gólů
Adam Lisec11 gólů
Marek Štefl10 gólů
Vít Čechlovský9 gólů
Lukáš Kuča6 gólů
Matěj Nagaj5 gólů
Jakub Dušánek3 góly
Oliver Trutnovský3 góly
Jan Hrušík3 góly
Vojtěch Reich7 gólů
Jan Fibich4 góly
Miloš Vála2 góly
Ondřej Vosmík1 gól
David Mencl1 gól
Jan Arazim1 gól
Josef Jonák1 gól
Josef Pixa1 gól
Jiří Vokoun sen.1 gól
David Bílek1 gól
Radek Flór
Počet návštěv: 229509
Posledních 30 dnů: 1643 | Posledních 7 dnů: 436 | Poslední den: 78
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz