FK Dukla Praha U19

Přátelský z., So 20.07 00:00

FK Teplice U19

Přátelský z., St 24.07 00:00

Brozany ve Štětí v sobotu dopoledne vyučovaly. Zápas ovládly a v posledních 20 minutách vstřelily 3 branky

SK Štětí – SK Sokol Brozany

0:4(0:1)   22.kolo 19.4.2014

Soupeř na jaře patří k nejlepším mužstvům. Ještě neprohrál a v tabulce se usadil v klidných vodách. To naše mužstvo na jaře tápe a hledá svoji tvář. Chuť před zápasem ale byla a na dobrý výsledek jsme si věřili. Na hřišti to ale od úvodních minut vypadalo jinak. Brozany hrály aktivně dopředu a před naší brankou bylo stále rušno. Dopouštěli jsme se nedovolených zákroků a do šestnáctky z volných přímých kopů létal jeden míč za druhým. Při jednom takovém ve 12. minutě zakončoval Benda, který na podzim hájil barvy našeho mužstva, vysoko nad. Do první šance jsme se dostali až zásluhou Šimrala ve 24. min., který překvapil důrazem na golmana Vacha při odkupu z vlastní šestnáctky. Hezky vystřelil i Stejskal z volného přímého kopu, ale u bližší tyče byl připraven obránce. Herní převahu ale stupňoval soupeř. Blízko gólu byl Franc a jen včasný skluz zabránil v brance v naší síti. Nebezpečno bylo před naší branku i ve 34. min., kdy stačilo jenom lépe nastavit nohu. Ve 37. min. útočník Brozan prošel po brankové čáře prostorem, kam by se sirka nevešla a posadil míč na hlavu Džubanovi, který zajistil hostům vedení 1:0. Změnit výsledek a předváděnou hru jsme se pokusili ve druhém poločase. Do jeho 15 minuty se také zdálo, že by to mohlo vyjít.  Při střele zablokován Šimral. Dlouhou přihrávkou jsme to zkusili na Rejmana, který v tísni vystřelil těsně vedle. Zdatně si vedl v pokutovém území i Kucler, ale koncovka byla mizerná. V 66. minutě vypadala slibně akce zakončená nepřesnou střelou Beláka. Pak ale plamínek štětských aktivit a nadějí definitivně pohasl. V 69. Michovskému vypadl z rukou lehký míč, ale i s pomocí Tůmy to nakonec skončilo šťastným odkopem.. V 70. minutě už jsme si ale neporadili s dlouhým centrem a hlavičkou, po které dorážel do prázdné branky na 2:0 opět Džuban. 8. minut před koncem hodně ostře fauloval střídající Gabčo a odměněn byl kartou barvy červené. Převahu jednoho hráče v poli dokázaly Brozany náležitě využít. Do listiny střelců se střelou z velké vzdálenosti na 3:0 zapsal Benda a 4 minuty před koncem jsme se ještě zapomněli včas vrátit. Na konci hezké akce na 4:0 byl opět Benda. Smutný zápas. Soupeř nás přehrál ve všech směrech a po zásluze si domů odvezl 3 body. Situace pro naše mužstvo je na jaře vážná, před tímto utkáním kritická a přívlastek jaká je po něm ať si každý doplní sám. I tak ale věříme, že mužstvo sílu má a bude bojovat až do úplného konce.

Sestava: Michovský- Malák(56. Mencl), Tůma, Šmidrkal, Kucler- Belák, Rejman, Stejskal,Šimral-