FK Admira Praha B, z.s..1

Střelcký prach mužstva dospělých zůstal proti Ovčárům uschován

Sokol Ovčáry – SK Štětí

3:0(1:0)   22.2.2014   UT Mělník

Velké změny na lavičce A mužstva dospělých od posledního zápasu v České Lípě. Nejsou to však změny hráčské, ale týkají se realizačního týmu. Jediný, kdo zůstal na svém místě, je masér Jiří Nedomlel. Novým trenérem po Lukáši Fišerovi se stal Jaromír Kala, kterému přejeme hodně úspěchů. Kompletní realizační tým bude představen v nejbližší době. Samotný zápas s vedoucím mužstvem Středočeského přeboru, který v zimě nemá také nejlepší výsledky, jsme zahájili útokem jako první. Bylo to ale na dlouhé minuty poslední vážnější ohrožení branky Ovčár. Ty se před naší branku dostávaly mnohem častěji a hlavně hra po křídlech dělala naší obraně starosti. Ve 13. minutě na sebe upozornil Petr Hyka, který na podzim ve Štětí působil, hlavičkou trefil tyč branky Michovského. Ve 26. minutě už to vypadalo, že budeme střelecky úspěšní, ale včasné vyběhnutí brankáře snahu Šimrala dopravit míč do sítě zmařilo. Centr z levé strany do naší rozhozené a nepřipravené obrany 7 minut před přestávkou dokázal s velkým přehledem využít Hašler a zajistil soupeři poločasové vedení 1:0. Ani úvod druhého poločasu si za rámeček nedáme. Ve vlastním pokutovém území fauloval Šimral a nařízenou penaltu na 2:0 proměnil Matějček.  Branka, se kterou jsme nepočítali, rozhodila naší obranu natolik, že po špatné rozehrávce Kuclera o 2 minuty později už to mohlo být 3:0. Ale míč nakonec skončil vedle branky. V 53. minutě na sebe upoutal pozornost pokus Hyky a ještě lepší zákrok Michovského.   Štětí to zkusila z kopačky Tůmy, ale střela to příliš prudká nebyla. Co, se dá zahodit, předvedly Ovčáry v 65. minutě, kdy ani na dvakrát téměř z brankové čáry míč do sítě nedostaly.  Nutno je i v tomto případě pochválit pozornost Michovského.  Velkou příležitost korigovat výsledek měl Ransdorf, ale hlavou minul branku o pár centimetrů. Stopky ukazovaly 8 minut do konce, když jsme zahrávali roh, ale okamžitě jsme ztratili míč. Toho se zmocnil protivník a rychlým brejkem naši obranu rozebral. Přesné zakončení k tyči na 3:0 bylo i výsledkem konečným. Možná až příliš krutý výsledek. Největší rozdíl mezi oběma kolektivy byl v tom prosadit se v pokutovém území. Zatímco naše kombinace zde moc překvapivá nebyla, tak zkušenosti hostů a zabijácká koncovka byly mnohem lepší a efektivnější.

Sestava: Michovský-Kala, Šmidrkal, Slanička, Malák- Šimral, Stejskal, Kucler, Cibulka-Tůma, Tichý

Střídající: Ransdorf, Belák, Dvořák,

Trenér: J.Kala  Masér: J.Nedomlel

Rozhodčí: Kabyl-Zuskin, ???