25. kolo, So 4.5.2024 10:15

FK Admira Praha B, z.s..1

26. kolo, So 11.05 14:00

Proti Ostré už jsme doufali v první letošní výhru, ale byla z toho zase jenom porážka A mužstva dospělých

SK Mondi Štětí – Sportovní sdružení Ostrá

2:3(1:2)   1.2.2014  UT Roudnice n.L

Po dopoledním tréninku jsme odpoledne vyzvali v dalším přátelském zápase účastníka I. A třídy Středočeského kraje, který bojuje o postup do přeboru a působí v něm také Lubomír Remenec, který v minulých 2 letech hrál ve Štětí a podílel se na postupu do divize.  O samotném výkonu našeho mužstva v tomto zápase se už toho moc dobrého napsat nedá.  Trápili jsme se a za celých 90 minut jsme se do optimálního herního tempa nedostali.  Hosté volili obrannou taktiku s cílem eliminovat naši snahu překvapit obranu a často vyráželi k nebezpečným protiútokům.  V pohodě jim to stačilo, protože náš útok byl zcela bezzubý. Naopak v 10. minutě jsme lovili míč ze sítě poprvé.  Obraz hry se ani po tom moc nezměnil. Ovládali jsme střed hřiště, ale tam branky nepadají.  Další nepříjemný moment se odehrál ve 30. minutě, když jsme se dopustili faulu ve vlastním pokutovém území a na řadu přišla proměněná penalta na 2:0 pro Ostrou. Ještě do poločasu jsme se dočkali aspoň snížení náskoku na 1:2 také z penalty za ruku. Autorem byl Stejskal. Fotbalová nuda to byla i ve druhém poločasu. Kdo čekal, že se probereme a vývoj zápasu obrátíme, tak se nedočkal.  Rychlý útok hostů po ztrátě míče ve středu hřiště a soupeř vedl zase o 2 branky 3:1. Naše platonická převaha, ze které Ostrá moc strachu mít nemusela, pokračoval dále.  Malá jiskřička naděje přišla na řadu 12 minut před koncem po nádherné brance Menčla z velké dálky na 2:3. Více už toho smutní fanoušci Štětí neviděli a domů odcházeli hodně rozčarovaní.  Naše mužstvo se hledalo i ve 4. zimním zápase ale moc pokroku ve hře vidět nebylo. Ba naopak, výkony jsou matné, obrana často chybuje a útok ten vlastně neexistuje. Za týden nás čeká Viktorie Žižkov a to bude silná káva.

Branky: Stejskal 1 z penalty, Menčl 1

Sestava: Doležal- Malík, Šmidrkal, Slanička, Mencl- Kvída, Menčl, Ransdorf, Kucler- Stejska, Dvořák

Střídající: Tůma, Tichý, Kmoch, Cibulka, Šimral

Připraveni: Michovský

Trenér: L.Fišer  Vedoucí: J.Havner

Rozhodčí: Hamšík- M.Šíma