27. kolo, Dnes 10:15

Štětí B -Kostomlaty 11:0

SK Mondi Štětí  B – Podřipan Kostomlaty

11:0(5:0)  2.6.2013  24.kolo

Útok na 150 gólovou hranici vyhlásilo B mužstvo před tímto zápasem.  Neměl to být ani nějaký větší problém, protože Kostomlaty s velkými ambicemi do Štětí nepřijely. Otázkou pouze bylo, kde bude tím střelcem.  Vedení 1:0 jsme se ujali dříve než včera Plzeň v Hradci.  Postaral se o to Horyna pěknou hlavičkou.  2:0 se na ukazateli skóre spolehlivě obsluhovaného Jirkou Havnerem objevilo v 11. minutě po pohotové střele Pilaře, který dle neoficielních informací před zápasem vyhlásil, že vstřelí 6 gólů.  V 18. minutě se o branku zápasu pokusil hráč hostů Tomáš Tvrz. Nádherná střela, po které míč prosvištěl kolem spojnice tyče a břevna. Kdyby to šlo do branky, tak by s tím asi ani brankář kvalit Petra Bánovčina nic neudělal.  19 minutu zápasu si zapamatujte na dlouho!  Režírovat ji začal Jakub Peterka.  Mezi 2 bránící hráče nabíhající Jan Pilař dostal nádhernou přihlášku na 150 gól sezóny  právě od něho. Ano, i to, že právě autorem této branky  je Honza, je spravedlivé, protože on je tím nejlepším střelcem nejenom mužstva, ale i všech soutěží dospělých v okrese.  Čas na oslavy ale nebyl. Po zápase.  Ve 24. minutě měl na noze branku Jung, ale přímo z voleje míč poslal 3 metry vedle.  Že se umí trefit i do branky předvedl ve 27. minutě parádním zakončením na 4:0 do horní poloviny branky. Minutu se za hlavu držel Pilař, ale nebylo to proto, že by ho bolela, ale důvodem byla trestuhodná koncovka, při které netrefil ze 3 metrů opuštěnou branku. Krš v dresu Kostomlat našel naši obranu nepřipravenou ve 31. minutě. To, ale neplatilo pro Bánovčina a jeho střelu zneškodnil.  Na 5:0 v prvém poločase stačil ještě zvýšit Mencl, i když branka mu byla připsána až po tom, kdy se Pilař přiznal, že mičudu netečoval.  Na úplně druhou stranu hřiště se hned po změně stran vydal brankář Bánovčin.  Šel totiž kopat penaltu za ruku, protože byl jeden z posledních, kdo v B mužstvu letos branku ještě nedal. Zhostil se toho dobře a zvýšil na 6:0. Ve střeleckém vinobraní pokračoval Pilař brankou na 7:0 ve 49. minutě.  Střelecký zápis si také na své konto připsal Gernat umístěnou střelou k tyči na 8:0. 9. branka utkání se urodila v 64.minutě z kopačky nebo spíše holeně Pilaře.  Desítka přišla na řadu v 71. minutě a střelou ze 20 metrů ji zařídil Gernat.  Druhou desítku branek načal Malý v 75. Minutě. 11:0 to nakonec i skončilo a kdo přišel na branky, tak domů odcházel spokojen.

Branky: Pilař 4 , Gernat 2, Horyna 1, Jung 1, Mencl 1, Bánovčin 1(z penalty), Malý 1

Sestava: Bánovčin-Poráč,Weber, Uřidil(64.Mašek), Horyna(45.Černý)-Gernat, Malý, Peterka, Mencl-