MSK Benešov n.Pl. - SK Štětí 4:1(3:0) 24. kolo I.A Třída 26.5.2024

MSK Benešov n.Pl.

-

4:1(3:0)

24. kolo I.A Třída 26.5.2024

Před týdnem dorostenci doma přestříleli Svádov-Olšinky. Natěšeni byli i na další zápas, kdy je čekal Benešov, který před týdnem inkasoval 14 gólů v Liběšicích a tabulce byl až 8 bodů za námi. Zápas ale opět ukázal, že hrát na hřišti soupeře nám moc nesvědčí. Zápis o utkání napovídal, že do zápasu nastupujeme v té nejlepší možné sestavě a cílem je v Benešově vyhrát. Jedna věc je ale přání a druhá věc je dění na hřišti. První poločas jsme nezvladli a domácí naše konto zatížili 3 brankami a o to horší, že jsme si je nechali vstřelit od jednoho hráče. Tím byl Jan Srba, který se radoval s hattricku. Poločasový výsledek 3:0 nesliboval, že by jsme se domů za zpěvu vítězného chorálu. Malinkou naději jsme prožili v 58. minutě, kdy Lukáš Kocúr snížil na 1:3, ale byla to jen taková malá třešinka, protože v 71. minutě František Kvíz přidal čtvrtý úspěch domácích a 4:1 to také skončilo. Na pochvalu to není. Právě naopak je třeba přidat a připravit se na další zápas, který sehrajeme v neděli 2. 6. 2024 na domácím trávníku, kde nás čeká Jiskra Velké Březno na jehož hřišti jsme 30. března prohráli 5:4 brankou z penalty z 5. minuty nastavení. Máme teda co vracet, ale aby to vyšlo tak je třeba se poctivě připravit.

Branky: Lukáš Kocúr 1

Sestava: Dragan Kosorič – Jakub Vejl, Miroslav Šedivý, Jan Viktora, Radim Paďour (K), Lukáš

Kocúr, Lukáš Goldberg, Lukáš Širochoman, Daniel Hromy, Lukáš Novotný, Michael Miga,