30. kolo, So 15.06 10:00

Sokol Velké Žernoseky..

FK BECHLÍN z.s.

31. kolo, So 22.06 10:00

SK Štětí – TJ Sokol Mšené Lázně /Budyně 1:2(0:1)   17. kolo okresní přebor 28. 9. 2023

SK Štětí  –  TJ Sokol Mšené Lázně /Budyně  1:2(0:1)    17. kolo okresní přebor 28. 9. 2023

TJ Sokol Mšené Lázně /Budyně

1:2(0:1)

17. kolo okresní přebor 28. 9. 2023

Ve čtvrtek dopoledne bylo na programu okresního přeboru starších žáků 17. kolo,  které bylo vloženo jako předehrávané. Nebylo to ale v době školy, bylo to 28. 9. 2023 v den státního svátku v den České státnosti. V dosavadních 7 zápasech vybojoval soupeř už 6 vítězství, zatím co naše mužstvo pouhé 2. Soupeř byl favorit a hned ve 2. minutě to potvrdil Vojtěch Wippler, který dostal hosty do vedení 1:0. V dalším průběhu 1. poločasu, ale branky přestaly padat. Míč jsme měli častěji na kopačkách, ale co to bylo platné, když jsme se do žádných větších brankových příležitostí nedostali. Chyběla odvaha vystřelit a individuálně se také nikdo nedokázal prosadit. Největší možnost skórovat měl Mikuláš Beruška, na kterého koukala prázdná branka, ale míč do sítě neumístil. Soupeř pozorně bránil, zkoušel rychlé útoky a rychlonozí útočníci se několikrát také dostali do nebezpečné vzdálenosti branky Miroslava Sacheta, který už si branku do poločasu dát nenechal. Obraz hry se po změně stran oproti první části moc nezměnil. Snad jen, že soupeř byl ve hře dopředu více aktivnější. Obrana našeho mužstva se spoléhala na ty nejzkušenější a všechny rodící se nebezpečí úspěšně vždy zažehnala. Až na jedno v 51. minutě, kdy se ke střele z velké dálky odhodlal kapitán hostujícího celku Oskar Fiala a trefil se přesně k tyči. Zvýšil na 2:0 a naděje na úspěch se nám zmenšila. Na druhou stranu dokonce zbývalo ještě dost času, a jak se říká „ve fotbale je možné všechno “.  Minuty ale začaly rychle ubývat a aspoň snížení náskoku nepřicházelo. Ono nebylo ale z čeho. Chyběly šance, střela k vidění nebyla žádná. Až v úplném závěru 4 minuty před koncem vystřelil z ucti hodné vzdálenosti Lukáš Goldberg a snížil na1:2. Bylo to ale už moc pozdě. 2x jsme se sice ještě pokusili branku soupeře zdolat, ale vyšli jsme na prázdno a tak se z vítězství 2:1 radoval soupeř.

Branky: Lukáš Goldberg

Sestava: Miroslav Sachet – Jan Rausch, Jakub Woska, Mikuláš Beruška, Eliáš Petrželka,