Přátelský z., Dnes 10:00
FK Litoměřicko, z.s.0
SK Štětí, z.s.0
Přátelský z., Út 23.7.2024 18:00
SK Štětí, z.s.4
FK Teplice U192
Přátelský z., So 20.7.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Dukla Praha U193
Přátelský z., St 17.7.2024 18:15
Sportovní klub Roudnic..1
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., So 13.7.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Velké Hamry z.s.2
Přátelský z., St 10.7.2024 18:00
SK Štětí, z.s.0
FK Teplice B5
16. kolo, So 15.6.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
Fotbalový klub Ostrov,..2
30. kolo, So 8.6.2024 10:15
FC Chomutov s.r.o.1
SK Štětí, z.s.1
29. kolo, So 1.6.2024 10:15
SK Štětí, z.s.2
TJ SK Hřebeč z.s.1
28. kolo, So 25.5.2024 17:00
SK Slaný, z.s.2
SK Štětí, z.s.0
MOL Cup - 2., So 03.08 10:15
TJ SK Hřebeč z.s.
SK Štětí, z.s.
1. kolo, Ne 11.08 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.
2. kolo, So 17.08 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Český Brod, z.s.
3. kolo, So 24.08 13:30
FC VIKTORIA Mariánské ..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, So 31.08 10:15
SK Štětí, z.s.
FC Tempo Praha,, z.s.
5. kolo, Ne 08.09 14:00
FK Admira Praha B, z.s..
SK Štětí, z.s.
6. kolo, So 14.09 10:15
SK Štětí, z.s.
FC Přední Kopanina, sp..
7. kolo, So 21.09 16:30
Fotbalový klub Ostrov,..
SK Štětí, z.s.
8. kolo, So 28.09 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
9. kolo, So 05.10 10:15
FK Baník Sokolov 1948,..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 15.6.2024 13:00
SK Štětí, z.s.6
MSK Trmice4
26. kolo, Ne 9.6.2024 10:00
Chlumecká sportovní, z..1
SK Štětí, z.s.9
25. kolo, Ne 2.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Jiskra Velké Březno..1
24. kolo, Ne 26.5.2024 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..4
SK Štětí, z.s.1
23. kolo, Ne 19.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.8
TJ Svádov - Olšinky z...1
22. kolo, Ne 12.5.2024 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..4
SK Štětí, z.s.3
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.11
TJ Union Děčín - spole..0
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..6
SK Štětí, z.s.0
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
SK Liběšice, z.s.4
SK Štětí, z.s.0
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., St 14.08 17:30
TJ Viktoria Vestec, z...
SK Štětí, z.s.
1. kolo, So 24.08 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Dobříň
2. kolo, So 31.08 00:00
TJ Spartak Tisá / SK H..
SK Štětí, z.s.
3. kolo, So 07.09 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice, z.s.
4. kolo, Ne 15.09 14:00
MSK Trmice
SK Štětí, z.s.
5. kolo, So 21.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Chlumecká sportovní, z..
6. kolo, So 28.09 00:00
FK Česká Kamenice, z.s..
SK Štětí, z.s.
7. kolo, So 05.10 10:00
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Rumburk..
8. kolo, Ne 13.10 10:00
FK Slovan Chabařovice ..
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 19.10 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
31. kolo, So 22.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK BECHLÍN z.s.2
30. kolo, So 15.6.2024 10:00
Sokol Velké Žernoseky,..7
SK Štětí, z.s.1
28. kolo, So 1.6.2024 11:00
TJ Sokol Libochovany, ..3
SK Štětí, z.s.1
27. kolo, So 25.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Pokratice - L..4
34. kolo, St 22.5.2024 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..7
SK Štětí, z.s.0
26. kolo, Pá 17.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk, z.s...4
SK Štětí, z.s.1
33. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.0
FK Litoměřicko, z.s. B..7
24. kolo, So 4.5.2024 10:00
FK Viktorie Čížkovice,..4
SK Štětí, z.s.0
32. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..10
SK Štětí, z.s.0
23. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice, z.s.8
1. kolo, So 24.08 00:00
Mšené lázně/Straškov-V..
SK Štětí, z.s.
2. kolo, So 31.08 00:00
SK Štětí, z.s.
volno
3. kolo, So 07.09 00:00
TJ Sokol Libochovany, ..
SK Štětí, z.s.
15. kolo, St 11.09 00:00
FK Viktorie Čížkovice,..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, Ne 15.09 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Hoštka, z.s
5. kolo, So 21.09 00:00
FK Litoměřice B
SK Štětí, z.s.
6. kolo, Ne 29.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Vědomice/Křešice SD
7. kolo, So 05.10 00:00
FK BECHLÍN z.s.
SK Štětí, z.s.
8. kolo, Ne 13.10 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Viktorie Budyně n.O..
9. kolo, So 19.10 00:00
SK Velemín, z.s.
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Út 18.6.2024 17:00
TJ SOKOL Černiv z.s.6
SK Štětí, z.s.2
26. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Schoeller Křešice, ..0
25. kolo, So 8.6.2024 10:00
FK Travčice, z.s.4
SK Štětí, z.s.5
24. kolo, So 1.6.2024 13:00
SK Štětí, z.s.7
TJ Sokol Pokratice - L..3
19. kolo, St 29.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk, z.s...7
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, Čt 9.5.2024 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..4
SK Štětí, z.s.6
20. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Roudnice n. L. - dí..5
27. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..9
SK Štětí, z.s.1
18. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Litoměřicko, z.s. B..18
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK Schoeller Křešice, ..2
SK Štětí, z.s.3
1. kolo, Ne 08.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Bezděkov/Roudnice n.L...
2. kolo, So 14.09 00:00
Pokratice/Bohušovice S..
SK Štětí, z.s.
3. kolo, Ne 22.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Straškov-Vodochody/Mše..
4. kolo, So 28.09 00:00
SK Liběšice, z.s.
SK Štětí, z.s.
5. kolo, Ne 06.10 10:00
SK Štětí, z.s.
SK SAHARA Vědomice z.s..
6. kolo, So 12.10 00:00
TJ Sokol Hoštka, z.s
SK Štětí, z.s.
7. kolo, Ne 20.10 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Schoeller Křešice, ..
8. kolo, So 26.10 00:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, Ne 03.11 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Travčice, z.s.
10. kolo, So 09.11 00:00
FK Slavoj Třebenice, z..
SK Štětí, z.s.
13. kolo, St 12.6.2024 17:00
TJ Sokol Pokratice - L..11
SK Štětí, z.s.10
12. kolo, So 8.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
FK Litoměřicko, z.s. B..28
11. kolo, So 1.6.2024 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...8
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, So 25.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Roudnice n. L. - dí..11
8. kolo, Út 21.5.2024 17:00
SK Dušníky, z.s.12
SK Štětí, z.s.15
9. kolo, So 18.5.2024 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...26
SK Štětí, z.s.6
7. kolo, St 8.5.2024 14:00
SK Sokol Malé Žernosek..14
SK Štětí, z.s.6
14. kolo, St 8.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.1
SK Sokol Malé Žernosek..17
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.13
TJ Sokol Pokratice - L..19
4. kolo, Út 23.4.2024 17:00
SK Štětí, z.s.12
Slavoj Bohušovice n.O...28
2.Benefiční., Ne 23.6.2024 18:00
Sepap Štětí 1
SK Roudnice n.L.-stará..2
2. kolo, Pá 7.6.2024 18:00
SK Bezděkov4
Sepap Štětí 6
1. kolo, Pá 24.5.2024 19:00
Sepap Štětí 1
FK Litoměřicko, z.s.3
13. kolo, Pá 10.5.2024 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.1
Sepap Štětí 2
14. kolo, Út 7.5.2024 18:00
Sepap Štětí 8
TJ Sokol Prackovice1
12. kolo, Pá 3.5.2024 18:00
Sepap Štětí 3
SG Podřipsko4PP
11. kolo, Pá 26.4.2024 17:30
FK Libochovice, z.s.2
Sepap Štětí 3PP
10. kolo, Pá 19.4.2024 17:30
Sepap Štětí 4
Sokol Pokratice0
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín, z.s.1
Sepap Štětí 6
8. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Sepap Štětí 3
Slavoj Bohušovice n.O...2PP
Přátelský z., Dnes 10:00
FK Litoměřicko, z.s.0
A tým0
Přátelský z., Út 23.7.2024 18:00
A tým4
FK Teplice U192
Přátelský z., So 20.7.2024 10:00
A tým2
FK Dukla Praha U193
Přátelský z., St 17.7.2024 18:15
Sportovní klub Roudnic..1
A tým3
Přátelský z., So 13.7.2024 10:15
A tým0
TJ Velké Hamry z.s.2
Přátelský z., St 10.7.2024 18:00
A tým0
FK Teplice B5
2.Benefiční., Ne 23.6.2024 18:00
Sepap Štětí SG1
SK Roudnice n.L.-stará..2
31. kolo, So 22.6.2024 10:00
St. žáci3
FK BECHLÍN z.s.2
23. kolo, Út 18.6.2024 17:00
TJ SOKOL Černiv z.s.6
Ml. žáci 2
26. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
Ml. žáci 3
FK Schoeller Křešice, ..0
MOL Cup - 2., So 03.08 10:15
TJ SK Hřebeč z.s.
A tým
1. kolo, Ne 11.08 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
A tým
Přátelský z., St 14.08 17:30
TJ Viktoria Vestec, z...
Dorost
2. kolo, So 17.08 10:15
A tým
SK Český Brod, z.s.
1. kolo, So 24.08 00:00
Mšené lázně/Straškov-V..
St. žáci
1. kolo, So 24.08 10:00
Dorost
TJ Dobříň
3. kolo, So 24.08 13:30
FC VIKTORIA Mariánské ..
A tým
2. kolo, So 31.08 00:00
TJ Spartak Tisá / SK H..
Dorost
2. kolo, So 31.08 00:00
St. žáci
volno
4. kolo, So 31.08 10:15
A tým
FC Tempo Praha,, z.s.
Úvod / Aktuality / Mužstva mladších žáků se přetahovala ve vedení, aby nakonec zápas skončil remízou a o bodu navíc rozhodovaly penalty.
FK Litoměřicko C
–
SK Štětí
2:3 PK (0:0)
20. kolo 6. 5. 2023 mladší žáci
Jako nebe a dudy jsou dle trenéra Štětí výkony jeho svěřenců. Ten dnešní patřil k těm výborným, když na hřišti favorita získali 2 body. Hrálo se na centrálním hřišti FK Litoměřicka a v 1. poločase kralovala obrana, když třicítka přítomných diváků branku neviděla. Hráči se rozstříleli po změně stran. Do vedení šlo naše mužstvo hned po změně stran ve 33. minutě. Krásně se trefil Lukáš Goldberg. Radost ale trvala jen 2 minuty, protože domácí Adam Poráč vyrovnal na 1:1. Stejný hráč ve 39. minutě zajistil domácím dokonce vedení 2:1. Štětští mladší žáci to ale nezabalili a v 50. minutě se podařilo srovnat na konečných 2:2 Vojtěchu Melmukovi. Šlo se na penalty a ty lépe zvládlo naše mužstvo, když tu rozhodující proměnil Lukáš Goldberk.
Branky: Lukáš Goldberg 1, Vojtěch Melmuka 1
Sestava: Jakub Woska – Jan Suchitra, Marek Štefl, Jakub Dušánek, Vít Čechlovský, Oliver
Trutnovský, Eliáš Petrželka, Lukáš Goldberg, Vojtěch Melmuka, Mikuláš Beruška,
Vojtěch Kocourek, Jakub Rausch, Jan Rausch, Matyáš Tuček, Matěj Prosický,
Václav Marek
Trenér: Pavel Čermák Vedoucí: Jiří Trutnovský
Pavel Čermák – trenér SK Štětí
Hezké utkání. Obě mužstva chtěla hrát fotbal a to našemu celku vyhovuje. Dnes nebudu chválit jednotlivce, protože výborný výkon proti favoritovi podalo celé mužstvo.
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FC VIKTORIA Mariánské.. | 0 | 0:0 | 0 |
3. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FC Přední Kopanina,.. | 0 | 0:0 | 0 |
5. | TJ SK Hřebeč z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | SK Český Brod, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FK Neratovice.. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Slaný, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | FK Olympie Březová, z.. | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FK Baník Sokolov 1948.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | FK Admira Praha B, z.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Fotbalový klub Ostrov.. | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FK Meteor Praha VIII,.. | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FC Slavia Karlovy.. | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FK Ústí nad Labem -.. | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FC Tempo Praha,, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | TJ Vaňov, z.s | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Chlumecká sportovní,.. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | MSK Trmice | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK Liběšice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Spartak Tisá / SK.. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Dobříň | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FK Jiskra Velké Březno | 0 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FK Slovan Chabařovice.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Fotbalový klub.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | FK Česká Kamenice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Libochovice/Černiv SD | 0 | 0:0 | 0 |
3. | SK Velemín, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FK Viktorie Čížkovice.. | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Mšené lázně/Straškov.. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Vědomice/Křešice SD | 0 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FK Litoměřice B | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Sulejovice/Vchynice SD | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FK BECHLÍN z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Sokol Velké Žernoseky.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | TJ Viktorie Budyně n.. | 0 | 0:0 | 0 |
13. | TJ Sokol Libochovany,.. | 0 | 0:0 | 0 |
14. | SK Liběšice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
15. | TJ Slavoj Úštěk, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
16. | volno | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | SK Liběšice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FK Schoeller Křešice,.. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Pokratice/Bohušovice SD | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FK Litoměřice B | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FK Travčice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Straškov-Vodochody.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | FK Slavoj Třebenice,.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Bezděkov/Roudnice n.L. | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Sokol Malé Žernoseky | 14 | 217:113 | 32 |
2. | FK Litoměřicko, z.s. B | 14 | 285:157 | 31 |
3. | Slavoj Bohušovice n.O. | 14 | 268:181 | 31 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 14 | 165:187 | 28 |
5. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 14 | 203:111 | 25 |
6. | SK Štětí, z.s. | 14 | 134:239 | 9 |
7. | SK Roudnice n. L. -.. | 14 | 109:260 | 5 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 14 | 102:235 | 2 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. | 2 | 7:2 | 6 |
2. | Sepap Štětí | 2 | 7:7 | 3 |
3. | SK Bezděkov | 2 | 5:10 | 0 |
4 góly
Miloš Vála1 gól
Jan Arazim1 gól
Roman Morávek1 gól
Jakub Červinka
Počet návštěv: 235305
Posledních 30 dnů: 2032 | Posledních 7 dnů: 592 | Poslední den: 32
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze