Přátelský z., Dnes 10:00
FK Litoměřicko, z.s.0
SK Štětí, z.s.0
Přátelský z., Út 23.7.2024 18:00
SK Štětí, z.s.4
FK Teplice U192
Přátelský z., So 20.7.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Dukla Praha U193
Přátelský z., St 17.7.2024 18:15
Sportovní klub Roudnic..1
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., So 13.7.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Velké Hamry z.s.2
Přátelský z., St 10.7.2024 18:00
SK Štětí, z.s.0
FK Teplice B5
16. kolo, So 15.6.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
Fotbalový klub Ostrov,..2
30. kolo, So 8.6.2024 10:15
FC Chomutov s.r.o.1
SK Štětí, z.s.1
29. kolo, So 1.6.2024 10:15
SK Štětí, z.s.2
TJ SK Hřebeč z.s.1
28. kolo, So 25.5.2024 17:00
SK Slaný, z.s.2
SK Štětí, z.s.0
MOL Cup - 2., So 03.08 10:15
TJ SK Hřebeč z.s.
SK Štětí, z.s.
1. kolo, Ne 11.08 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.
2. kolo, So 17.08 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Český Brod, z.s.
3. kolo, So 24.08 13:30
FC VIKTORIA Mariánské ..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, So 31.08 10:15
SK Štětí, z.s.
FC Tempo Praha,, z.s.
5. kolo, Ne 08.09 14:00
FK Admira Praha B, z.s..
SK Štětí, z.s.
6. kolo, So 14.09 10:15
SK Štětí, z.s.
FC Přední Kopanina, sp..
7. kolo, So 21.09 16:30
Fotbalový klub Ostrov,..
SK Štětí, z.s.
8. kolo, So 28.09 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
9. kolo, So 05.10 10:15
FK Baník Sokolov 1948,..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 15.6.2024 13:00
SK Štětí, z.s.6
MSK Trmice4
26. kolo, Ne 9.6.2024 10:00
Chlumecká sportovní, z..1
SK Štětí, z.s.9
25. kolo, Ne 2.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Jiskra Velké Březno..1
24. kolo, Ne 26.5.2024 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..4
SK Štětí, z.s.1
23. kolo, Ne 19.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.8
TJ Svádov - Olšinky z...1
22. kolo, Ne 12.5.2024 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..4
SK Štětí, z.s.3
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.11
TJ Union Děčín - spole..0
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..6
SK Štětí, z.s.0
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
SK Liběšice, z.s.4
SK Štětí, z.s.0
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., St 14.08 17:30
TJ Viktoria Vestec, z...
SK Štětí, z.s.
1. kolo, So 24.08 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Dobříň
2. kolo, So 31.08 00:00
TJ Spartak Tisá / SK H..
SK Štětí, z.s.
3. kolo, So 07.09 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice, z.s.
4. kolo, Ne 15.09 14:00
MSK Trmice
SK Štětí, z.s.
5. kolo, So 21.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Chlumecká sportovní, z..
6. kolo, So 28.09 00:00
FK Česká Kamenice, z.s..
SK Štětí, z.s.
7. kolo, So 05.10 10:00
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Rumburk..
8. kolo, Ne 13.10 10:00
FK Slovan Chabařovice ..
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 19.10 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
31. kolo, So 22.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK BECHLÍN z.s.2
30. kolo, So 15.6.2024 10:00
Sokol Velké Žernoseky,..7
SK Štětí, z.s.1
28. kolo, So 1.6.2024 11:00
TJ Sokol Libochovany, ..3
SK Štětí, z.s.1
27. kolo, So 25.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Pokratice - L..4
34. kolo, St 22.5.2024 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..7
SK Štětí, z.s.0
26. kolo, Pá 17.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk, z.s...4
SK Štětí, z.s.1
33. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.0
FK Litoměřicko, z.s. B..7
24. kolo, So 4.5.2024 10:00
FK Viktorie Čížkovice,..4
SK Štětí, z.s.0
32. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..10
SK Štětí, z.s.0
23. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice, z.s.8
1. kolo, So 24.08 00:00
Mšené lázně/Straškov-V..
SK Štětí, z.s.
2. kolo, So 31.08 00:00
SK Štětí, z.s.
volno
3. kolo, So 07.09 00:00
TJ Sokol Libochovany, ..
SK Štětí, z.s.
15. kolo, St 11.09 00:00
FK Viktorie Čížkovice,..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, Ne 15.09 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Hoštka, z.s
5. kolo, So 21.09 00:00
FK Litoměřice B
SK Štětí, z.s.
6. kolo, Ne 29.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Vědomice/Křešice SD
7. kolo, So 05.10 00:00
FK BECHLÍN z.s.
SK Štětí, z.s.
8. kolo, Ne 13.10 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Viktorie Budyně n.O..
9. kolo, So 19.10 00:00
SK Velemín, z.s.
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Út 18.6.2024 17:00
TJ SOKOL Černiv z.s.6
SK Štětí, z.s.2
26. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Schoeller Křešice, ..0
25. kolo, So 8.6.2024 10:00
FK Travčice, z.s.4
SK Štětí, z.s.5
24. kolo, So 1.6.2024 13:00
SK Štětí, z.s.7
TJ Sokol Pokratice - L..3
19. kolo, St 29.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk, z.s...7
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, Čt 9.5.2024 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..4
SK Štětí, z.s.6
20. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Roudnice n. L. - dí..5
27. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..9
SK Štětí, z.s.1
18. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Litoměřicko, z.s. B..18
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK Schoeller Křešice, ..2
SK Štětí, z.s.3
1. kolo, Ne 08.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Bezděkov/Roudnice n.L...
2. kolo, So 14.09 00:00
Pokratice/Bohušovice S..
SK Štětí, z.s.
3. kolo, Ne 22.09 10:00
SK Štětí, z.s.
Straškov-Vodochody/Mše..
4. kolo, So 28.09 00:00
SK Liběšice, z.s.
SK Štětí, z.s.
5. kolo, Ne 06.10 10:00
SK Štětí, z.s.
SK SAHARA Vědomice z.s..
6. kolo, So 12.10 00:00
TJ Sokol Hoštka, z.s
SK Štětí, z.s.
7. kolo, Ne 20.10 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Schoeller Křešice, ..
8. kolo, So 26.10 00:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, Ne 03.11 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Travčice, z.s.
10. kolo, So 09.11 00:00
FK Slavoj Třebenice, z..
SK Štětí, z.s.
13. kolo, St 12.6.2024 17:00
TJ Sokol Pokratice - L..11
SK Štětí, z.s.10
12. kolo, So 8.6.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
FK Litoměřicko, z.s. B..28
11. kolo, So 1.6.2024 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...8
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, So 25.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Roudnice n. L. - dí..11
8. kolo, Út 21.5.2024 17:00
SK Dušníky, z.s.12
SK Štětí, z.s.15
9. kolo, So 18.5.2024 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...26
SK Štětí, z.s.6
7. kolo, St 8.5.2024 14:00
SK Sokol Malé Žernosek..14
SK Štětí, z.s.6
14. kolo, St 8.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.1
SK Sokol Malé Žernosek..17
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.13
TJ Sokol Pokratice - L..19
4. kolo, Út 23.4.2024 17:00
SK Štětí, z.s.12
Slavoj Bohušovice n.O...28
2.Benefiční., Ne 23.6.2024 18:00
Sepap Štětí 1
SK Roudnice n.L.-stará..2
2. kolo, Pá 7.6.2024 18:00
SK Bezděkov4
Sepap Štětí 6
1. kolo, Pá 24.5.2024 19:00
Sepap Štětí 1
FK Litoměřicko, z.s.3
13. kolo, Pá 10.5.2024 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.1
Sepap Štětí 2
14. kolo, Út 7.5.2024 18:00
Sepap Štětí 8
TJ Sokol Prackovice1
12. kolo, Pá 3.5.2024 18:00
Sepap Štětí 3
SG Podřipsko4PP
11. kolo, Pá 26.4.2024 17:30
FK Libochovice, z.s.2
Sepap Štětí 3PP
10. kolo, Pá 19.4.2024 17:30
Sepap Štětí 4
Sokol Pokratice0
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín, z.s.1
Sepap Štětí 6
8. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Sepap Štětí 3
Slavoj Bohušovice n.O...2PP
Přátelský z., Dnes 10:00
FK Litoměřicko, z.s.0
A tým0
Přátelský z., Út 23.7.2024 18:00
A tým4
FK Teplice U192
Přátelský z., So 20.7.2024 10:00
A tým2
FK Dukla Praha U193
Přátelský z., St 17.7.2024 18:15
Sportovní klub Roudnic..1
A tým3
Přátelský z., So 13.7.2024 10:15
A tým0
TJ Velké Hamry z.s.2
Přátelský z., St 10.7.2024 18:00
A tým0
FK Teplice B5
2.Benefiční., Ne 23.6.2024 18:00
Sepap Štětí SG1
SK Roudnice n.L.-stará..2
31. kolo, So 22.6.2024 10:00
St. žáci3
FK BECHLÍN z.s.2
23. kolo, Út 18.6.2024 17:00
TJ SOKOL Černiv z.s.6
Ml. žáci 2
26. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
Ml. žáci 3
FK Schoeller Křešice, ..0
MOL Cup - 2., So 03.08 10:15
TJ SK Hřebeč z.s.
A tým
1. kolo, Ne 11.08 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
A tým
Přátelský z., St 14.08 17:30
TJ Viktoria Vestec, z...
Dorost
2. kolo, So 17.08 10:15
A tým
SK Český Brod, z.s.
1. kolo, So 24.08 00:00
Mšené lázně/Straškov-V..
St. žáci
1. kolo, So 24.08 10:00
Dorost
TJ Dobříň
3. kolo, So 24.08 13:30
FC VIKTORIA Mariánské ..
A tým
2. kolo, So 31.08 00:00
TJ Spartak Tisá / SK H..
Dorost
2. kolo, So 31.08 00:00
St. žáci
volno
4. kolo, So 31.08 10:15
A tým
FC Tempo Praha,, z.s.
Úvod / Aktuality / I přes vysokou porážku v Lounech se dorostenci drží na 8. místě Ústeckého přeboru.
FK SEKO Louny
–
SK Štětí
6:2(1:2)
9. kolo Ústecký přebor 30.10.2022
Utkání proti mužstvu ze spodní poloviny tabulky. Louny do tohoto utkání získaly oproti našim 12 pouze 5 bodů a to mohlo napovídat, že jsme favorit a odvést si z umělé trávy v Lounech domů nějaké ty body by nemělo být jen přání. S touto teorií jsme ale už pracovali i v několika předchozích utkáních a dopadlo to přesně obráceně. Stačí jen vzpomenout na utkání s Žatcem nebo Bílinou. Na první branku zápasu se čekalo do 15. minuty a radovala se z ní domácí zásluhou Michala Aidlpese. Vyrovnat na 1:1 se podařilo ve 23. minutě Jakubovi Strachovi a ještě než skončil 1. poločas, tak se nám podařilo 3 minuty před odchodem do šaten dostat do vedení 2:1. Branku si domácí vstřelili vlastní. Nešťastníkem byl Ondřej Kladivo. Zápas vypadal po 1. části nadějně, ale na začátek druhého by jsme raději zapomněli. Ve 47. minutě totiž Kryštof Jelínek srovnal na 2:2 a v 51. minutě šli domácí po brance Michala Aidlpese dokonce do vedení 3:2. A aby toho nebylo málo, tak v 58. minutě byl po zmaření zjevné brankové příležitosti vyloučen Michael Miga a náš osud byl v utkání zpečetěn. Mimochodem Michael už byl na podzim vyloučen podruhé. Za dalších 6 minut opět zaúřadoval Michal Aidlpes a domácí šli do dvoubrankového vedení 4:2. Když pak v poslední desetiminutovce domácí přidali další 2 kousky a jednu z nich nejlepší střelec čtyřbrankový Michal Aidlpes, pak jsme si domů odvezli celkem vysokou porážku. V tabulce se držíme s 12 body na 9. místě. Na podzim nás čekají ještě 3 utkání a všechno to jsou soupeři z vrcholu tabulky. 1. FK Litoměřicko, 2. FK Ústí n.L. a teď za týden v sobotu 5.11.2022 doma v 10:00 VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.
Branky: Jakub Strach 1, vlastní 1
Sestava: Dragan Kosorič – Jakub Vejl, Břetislav Kafka, Petr Rutterle, Radim Paďour, Adam Vích, Petr Hůrka,
Miroslav Novotný, Jakub Strach, Michael Miga(58.ČK), Milan Kačo(K), Miroslav Šedivý, Adam Šabák,
Jan Kroupa, Daniel Ivanič
Trenér: Miloslav Hromy Vedoucí: David Németh
Rozhodčí: Jan Hanzal – Nikola Vrbová, PavelDomecký
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FC VIKTORIA Mariánské.. | 0 | 0:0 | 0 |
3. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FC Přední Kopanina,.. | 0 | 0:0 | 0 |
5. | TJ SK Hřebeč z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | SK Český Brod, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FK Neratovice.. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Slaný, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | FK Olympie Březová, z.. | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FK Baník Sokolov 1948.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | FK Admira Praha B, z.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Fotbalový klub Ostrov.. | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FK Meteor Praha VIII,.. | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FC Slavia Karlovy.. | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FK Ústí nad Labem -.. | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FC Tempo Praha,, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | TJ Vaňov, z.s | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Chlumecká sportovní,.. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | MSK Trmice | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK Liběšice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Spartak Tisá / SK.. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Dobříň | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FK Jiskra Velké Březno | 0 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FK Slovan Chabařovice.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Fotbalový klub.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | FK Česká Kamenice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Libochovice/Černiv SD | 0 | 0:0 | 0 |
3. | SK Velemín, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FK Viktorie Čížkovice.. | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Mšené lázně/Straškov.. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Vědomice/Křešice SD | 0 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FK Litoměřice B | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Sulejovice/Vchynice SD | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FK BECHLÍN z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Sokol Velké Žernoseky.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | TJ Viktorie Budyně n.. | 0 | 0:0 | 0 |
13. | TJ Sokol Libochovany,.. | 0 | 0:0 | 0 |
14. | SK Liběšice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
15. | TJ Slavoj Úštěk, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
16. | volno | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Štětí, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | SK Liběšice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FK Schoeller Křešice,.. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Pokratice/Bohušovice SD | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FK Litoměřice B | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FK Travčice, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Straškov-Vodochody.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | FK Slavoj Třebenice,.. | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Bezděkov/Roudnice n.L. | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Sokol Malé Žernoseky | 14 | 217:113 | 32 |
2. | FK Litoměřicko, z.s. B | 14 | 285:157 | 31 |
3. | Slavoj Bohušovice n.O. | 14 | 268:181 | 31 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 14 | 165:187 | 28 |
5. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 14 | 203:111 | 25 |
6. | SK Štětí, z.s. | 14 | 134:239 | 9 |
7. | SK Roudnice n. L. -.. | 14 | 109:260 | 5 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 14 | 102:235 | 2 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. | 2 | 7:2 | 6 |
2. | Sepap Štětí | 2 | 7:7 | 3 |
3. | SK Bezděkov | 2 | 5:10 | 0 |
4 góly
Miloš Vála1 gól
Jan Arazim1 gól
Roman Morávek1 gól
Jakub Červinka
Počet návštěv: 235305
Posledních 30 dnů: 2032 | Posledních 7 dnů: 592 | Poslední den: 32
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze