Chlumecká sportovní, z..

MSK Trmice

27. kolo, Ne 16.06 10:00

MSK Trmice

První mistrovský zápas dorostu na hřišti soupeře v letošním ročníku skončil ziskem 3 bodů. Postarali se o něj 3 střelci.

První mistrovský zápas dorostu na hřišti  soupeře v letošním ročníku skončil ziskem 3 bodů. Postarali se o něj 3 střelci.

TJ Hvězda Trnovany

–

1:3(0:2)

Ústecký přebor  10.9.2022

S dobrou náladou po výhře v 1. kole doma  s Proboštovem odjížděli dorostenci k 2. kolu Ústeckého přeboru do Trnovan v dobré náladě. Do soupeře jsme se pustili hned od prvních vteřin a kombinačně jsme ho přehrávali. Přišly i brankové příležitosti, ale v rozhodujících okamžicích jsme nezachovali klid a góly nepřicházely. Až v 17. minutě slabou střelu gólman v rukavicích neudržel a pro důsledně dobíhajícího Milana Kaču už to nebylo tak těžké zajistit našemu mužstvu vedení 1:0.  Převaha našeho týmu pokračovala i nadále, ale spalovali jsme jednu šanci za druhou. Branku jsme měli buď malou nebo se do střel  stavěli obránci a efektivita byla nulová. Uklidní přinesla až branka Petra Hůrky v závěru 1. poločasu na 2:0. Z levé strany krásně odcentroval Milan Kačo a před branku nabíhající Petr Hůrka nedal domácímu brankáři sebemenší šanci. Do 2. poločasu jsme vstoupili více vlažněji než do 1,. ale i tak jsme si udržovali převahu a domácí do žádné vážnější akce nepustili. Kopali jsme spoustu rohů, dostali jsme se i do dobrých střeleckých příležitostí, ale skóre se neměnilo. V 70. minutě byl před hranicí velkého vápna Trnovan dost nešetrně poslán k zemi Břetislav Kafka. K trestňáku se postavil Daniel Hromy, a i když si brankář na míč sáhnul, tak na dobře umístěnou a tvrdou střelu na 3:0 neměl nárok. Vstřelená branka už nás hodně přiblížila k zisku 3 bodů. V závěru utkání v 81. minutě jsme při rohu domácích polevili v koncentraci, volný zůstal Martin Brabec a snížil na 1:3. Ve zbývajících minutách už se na hřišti nic zajímavého neodehrálo a domů jsme si odvezli zaslouženou výhru 3:1. V tabulce se po 2. kolech držíme na pěkném 6. místě. Za týden v sobotu 17. září to na domácím trávníku od 11:00 hod bude jiná káva.  Do Štětí přijede Varnsdorf. Mužstvo, které svým soupeřům v úvodních 2 kolech nasázelo celkem 16 branek. Zápas se ale začíná za stavu 0:0 a pokud se naše mužstvo dobře připraví, hráči nevynechají tréninky, tak věříme, že budou svému soupeři zdatným protivníkem.

Miloslav Hromy – trenér SK Štětí

První venkovní zápas a hned za 3 body, čehož si cením. Měli jsme sice chvilky, kdy nás míč moc neposlouchal, ale byly jsme lepší v kombinaci i vdůrazu a zaslouženě jsme zvítězili. Pochvalu zaslouží i fanoušci, kteří jeli s námi a našemu mužstvu drželi palce a fandili. Příští týden v sobotu 17. září to bude mnohem těžší. Do štětí zavítá FK Varnsdorf, ale  jsme dobře naladěni a věříme v dobrý výsledek. Zápas začíná v 11: 00 hod.

Branky: Milan Kačo 1, Petr Hůrka 1, Daniel Hromy 1

Sestava: Jan Chromý – jakub vejl, Adam Vích (K), Petr Rutterle, Radim Paďour, Jakub