18. kolo, St 08.06 18:00

VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem B

22. kolo, Ne 12.06 10:00

VOŠ a SOŠ Roudnice nad..

Do Jirkova jsme jeli s cílem navázat na předchozí 2 vysoká vítězství, ale proti sdruženému týmu Ervěnice-Jirkov se nám to nepodařilo.

SK Ervěnice-Jirkov – SK

Štětí

4:3(2:2)   16. kolo 01.05.2022

Dorostenci přichystali nemilé

překvapení

Na hřiště 9. celku tabulky, která v dosavadním průběhu soutěže získal zatím 12 bodů oproti našim 21 jsme odjížděli s dobrou náladou,ale domů jsme se už vraceli v jiném rozpoložení.  Úlohu favorita jsme nesplnili a poprvé v jarní části prohráli. Hosté, kterých bylo přesně 11, a nikdo nebyl na střídání se dostali do vedení zásluhou Pavla Biláka už v 6. minutě. Na vyrovnání jsme čekali přesně půlhodiny, když se trefil Michael Miga na 1:1. S tímto výsledkem se ale ještě na přestávku nešlo. Nejprve vrátil vedení domácím ve 40. minutě Vítek Ouzký, aby těsně před závěrečným hvizdem srovnal na poločasových 2:2 Daniel Hromy.  Druhá půle se pro nás nevyvíjela vůbec dobře. Domácí v jejím průběhu získali brankami Martina Znamínka v 50. minutě a Daniela Matouška v 72. minutě dvoubrankové vedení 4:2. Určitá naděje aspoň na vyrovnání se rozsvítila v 80. minutě, když na 3:4 snížil nejlepší střelec našeho týmu v dosavadním průběhu soutěže Jakub Daniluk. Dočkali jsme se však už jen vyloučení domácího borce Jakuba Šišovského 5 minut před koncem.

Branky: Michael miga 1, Daniel Hromy 1, Jakub Daniluk 1

Sestava: Vojtěch Budka-Adam Vích, Miroslav Novotný, Daniel Hromy, radim Paďour, Daniel Ivanič, Petr

Hůrka, Jakub Daniluk, Jakub Pilař, Ladisalv Kuča, Michael Miga, Jakub Vejl, Jakub Strach, Petr