Chlumecká sportovní, z..

MSK Trmice

27. kolo, Ne 16.06 10:00

MSK Trmice

Starší dorostenci na závěr podzimní části prohráli ve Strupčicích. Propadli ve 2. poločase, kdy inkasovali 7 branek.

SK Strupčice – SK Štětí

8:2(1:1)  7. kolo 17.11.2021 Ústecký přebor

Zápas, který se měl původně hrát 28. září, se nakonec hrál jako poslední utkání podzimní části Ústeckého přeboru staršího dorostu. Soupeřem byl tým, který ve většině zápasů soupeřům naděloval pěkné příděly branek, i když v posledním kole prohrál s Roudnickou rezervou na jejím hřišti 8:1, a kde my jsme naopak vyhráli 7:2.  V případě výhry by se Strupčice dostaly na 2. místo tabulky. Tak a teď si můžete tipovat, kde je favorit a na čí výhru si vsadíte. Byl to nakonec zápas 2 zcela odlišných poločasů, kde jsme právě v tom 2 vyhořeli jak dobře naložená kamna. Pojďme ale postupně. První část utkání byla vyrovnaná a nesla se ve znamení tvrdých osobních soubojů. Vítězně z nich většinou vycházeli domácí borci, i když do vedení 1:0 po krásné střele Petra Hůrky v 17. minutě šlo naše mužstvo. Radost ze vstřelené branky nám však dlouho nevydržela, protože o 3 minuty později Daniel Lenko srovnal na 1:1. Ve zbytku poločasu zápas moc fotbalové krásy nepobral. Hra z obou stran byla nesourodá, bez vtipu a nápadu. Diváci už tak branku ani neviděli. Druhý poločas to byla dle slov jednoho z trenéru Sodoma Gomora. Kterého prozrazovat nebudeme. Co to je Sodoma Gomora si můžete vygooglit, ale nic hezkého to není. Do 64. minuty jsme prohrávali po velkých hrubkách v obranné činnosti 5:1 a ze zápasu se stala jednoznačná záležitost. Utkání už se jen dohrávalo a sílu aspoň na korekci výsledku už jsme nenašli. Naopak to byla domácí jedenáctka, která nám na vstřelila další 2 branky. Nám už se díky Michaelu Migovi podařilo jen snížit na 2:7, aby poslední tečku za podzimní částí soutěže udělaly domácí brankou na konečných 8:2. Do hodnocení jednotlivců se po zápase trenéři raději nepouštěli, protože to byl propadák celého mužstva, které za vysokou porážku může jako jeden celek. O to horší, že první poločas byl solidní a hra se zbortila až ve 2. části jako domeček z karet.

Dorostencům patří po podzimní části v Ústeckém přeboru solidní 5. místo s 17 body. 6 vítězství. 1 z nich na penalty. 5 porážek.

Branky: Petr Hůrka 1, Michael Miga

Sestava: Vojtěch Budka-Radom Paďour, Daniel Ivanič, Adam Vích, Petr Rutterle, Jakub