FK Neštěmice, z.s.

23. kolo, So 28.05 00:00

24. kolo, So 04.06 00:00

SK Baník Modlany z.s. ..

Mladší dorost stoupá v tabulce nahoru. O minulém víkendu si pěkně zastřílel a na 3. místo mu chybí 3 body. Velká výzva, kterou mohou naplnit již tuto neděli proti 1. mužstvu tabulky.

Mladší dorost stoupá v tabulce nahoru.  O minulém víkendu si pěkně zastřílel a na 3. místo mu chybí 3 body. Velká výzva, kterou mohou naplnit již tuto neděli proti 1. mužstvu tabulky.

SK Štětí-

SK Baník Modlany/TJ Sokol Srbice

14:1(5:0)

23.10.2021

11. kolo 9. hrané mladší dorost Ústecký přebor

Před zápasem jsme se podívali na tabulku a zjistili, že mezi 5. a 8. místem je rozdíl pouhých 2 bodů. Na 5. je naše mužstvo a na 8. náš soupeř sdružený tým Modlan a Srbic. Naše mužstvo v předchozích 3 zápasech vyhrálo, a tak byli diváci zvědavi, jak se mu bude dařit proti týmu relativně tabulkově podobnému. Velmi rychle ale bylo o všem jasno. Už ve 3. minutě po střele Petra Hůrky z vcelké dálky míč zaplachtil a skončil za zády brankáře. Stejný hráč si v 5. minutě pohrál s obrannou a zvýšil na 2:0. Když pak ve 22. minutě stejný hráč zahrál na housle hostujícímu brankáři Filipu Fišerovu, tak jsme vedli už 3:0. Ještě do poločasu se do listiny střelců zapsal jeden z nejmladších a nejmenších hráčů na hřišti David Bílek a zvýšil na 4:0. Musíme se zmínit ješzě o jedné věci a to o brance Petra Hůrky ve 37. minutě, která se ale v zápise o utkání neobjevila, tak teda budeme respektovat poločasový výsledek 4:0. Ten se ve 2. části začal rychle navyšovat. Nejprve Daniel Hromy 5:0, pak se také podařilo soupeři vstřelit gól a snížit na 1:5, ale odpověď z kopačky Jakuba Strachy přišla okamžitě, když v 60. minutě zvýšil na 6:1. Gólová přehlídka v našem podání pokračovala v pravidelných intervalech. Daniel Hromy vstřelil svoji 2. branku v 66. minutě a upravil na 7:1. Branku na 8:1 si vzal v 70. minutě na starost nejlepší střelec zápasu 5 gólový Petr Hůrka. Stejný hráč se zaskvěl gólem na 9:1 i o 2 minuty později. V závěru se začali prosazovat i další borci v naší sestavě. 10:1 Michael Miga a v 82. minutě Daniel Schleiss 11:1. 3 branky jsme vstřelili i v posledních 3 minutách zápasu. 12:1 v 87. minutě Daniel Ivanič, 13:1 v 88. minutě Miroslav Volák svojí druhou brankou a vykřičník za zápasem gólem na 14:1 udělal Petr Hůrka.

Zasloužená a jasné vítězství. Ve výhru jsme všichni věřili, ale že bude až tak vysoká, asi nikdo nečekal.  Teď nás v neděli poslední říjnový den čeká v 10:00 opravdu těžký oříšek. Do Štětí přijede vedoucí celek tabulky sdružený tým Dobroměřic a Černčic, který v dosavadním průběhu soutěže ztratil zatím jen bod při výhře na penalty.

Branky: Petr Hůrka 5, Daniel Hromy 2, Miroslav Volák 2, Daniel Ivanič 1, Michael Miga 1,

Daniel Schleiss 1, David Bílek 1, Jakub Strach 1

Sestava : Jan Chromý- Jakub Vejl, Vích Adam ,Ivanič Daniel ,Jeník Jakub ,Hůrka Petr ,Volák