12. kolo, Ne 31.10 10:00

FK Dobroměřice z.s. / ..

2. kolo, So 13.11 10:00

TJ Vaňov, z.s. / Fotba..

Když ve 20. minutě mladší dorostenci prohrávali už 3:0, tak asi málokdo věřil, že to bude ještě drama. Nakonec z toho ale byla ještě zápletka se šťastným koncem pro hosty.

SK Štětí – TJ Sokol Košťany

6:7(2:3)  31.8.2021  3. kolo 1. hrané

Jednou z novinek v novém ročníku našeho oddílu je přihlášení mužstva mladšího dorostu do Krajské soutěže dorostu s doplňujícím názvem K3 znamenajícím že 3 hráči s ročníkem narozením 2004 což je letos starší dorost, mohou nastoupit v této kategorii nebo chcete-li soutěži . První zápas jsme na žádost soupeře sehráli v úterý poslední prázdninový den.  Začátek utkání jsme bohužel vůbec nezachytili a soupeř si s námi dělal co chtěl. Po brankách Michala Podhorského, Tomáše Bandy a Patrika Vondráška jsme ve 20. minutě prohrávali 3:0. Začala se nad námi stahovat černá mračna. Určitým vysvobozením byla branka Jana Chromého na 1:3 ve 28. minutě. Hru jsme postupně vyrovnali a ve 33. minutě po brance nové tváře v našem týmu Jakuba Stracha jsme snížili už jen na rozdíl branky 2:3. Dokonce jsme si vypracovali i další slibné střelecké příležitosti, ale vyrovnat se nám do poločasu nepodařilo. Vyrovnání jsme se dočkali 5 minut po změně stran, když na 3:3 srovnal střelou  z ucti hodné vzdálenosti Daniel Ivanič a měli jsme našlápnuto k obratu v zápase. Zdánlivě ho dokonal o 3 minuty později svojí druhou brankou Jan Chromý, když upravil na 4:3. Rychle nabyl, rychle pozbyl. Toto přísloví se naplnilo měrou vrchovatou. V 53. minutě jsme inkasovali 2x a v 63. znova. Rázem jsme prohrávali 6:4.  O snížení náskoku na 6:5 se zasloužil druhý z bratrů Chromých Roman. V plné parádě se ale ve 2. poločase začala projevovat naše největší slabina a to obraná činnost. S dlouhými nákopy  soupeře jsme si nevěděli rady. Místo odkopu míče do bezpečí jsme se ho marně snažili zpracovávat a šikovní útočníci soupeře nás trestali. Hlavně hráč s číslem 15 Patrik Vondrášek byl úspěšný a do své sbírky si připsal 3 zásahy. Zkoušeli jsme také moderní trend dnešního fotbalu a to postupná rozehrávka od vlastního brankáře, ale  mockrát jsme se tímto způsobem na polovinu soupeře nedostali. I přes všechny tyto minusy se druhý poločas hrál většinou na polovině soupeře a kýženého vyrovnání na 6:6 jsme se dočkali v 71. minutě z kopačky Daniela Hromeho. Byli jsme však nepoučitelní a 7 minut před koncem jsme opět zbytečně chybovali na vlastní polovině. Adam Matějovský dostal hosty do vedení 7:6. Vyrovnání v této spíše hokejové přestřelce už jsme se nedočkali a nezbylo než smutnit, ale hlavně se poučit z chyba a hned v příštím zápase, který nás čeká v neděli na horké půdě v Bílině s výkopem  ve 12:15 se pokusit ztracené body získat zpět.

Branky: Jan Chromý 2, Daniel Hromy 1, Roman Chromý 1, Daniel Ivanič 1, Jakub Strach

Sestava: Vojtěch Budka-Jakub Vejl, Adam Vích, Adam Šabák, Radim Paďour, Jakub Jeník,