Chlumecká sportovní, z..

MSK Trmice

27. kolo, Ne 16.06 10:00

MSK Trmice

Ústecký přebor dorostu zahájen. Krupka své stálé vedení v zápase potvrdila 2 góly v závěru utkání.

SK Štětí – TJ Krupka

2:5(1:2)  3. kolo  28.8.2021

Po dlouhé době nastupovali dorostenci k mistrovskému zápasu, který měl prověřit, jak na tom jsme. Do Štětí přijela  Krupka a v úvodních 10 minutách měla hlavní slovo.  Zmáčkla nás na naší polovině a několikrát jsme čelili nebezpečným pokusům, kdy už se zdálo, že budeme inkasovat. Skvělým zákrokem se představil Vojtěch Buchta při volném přímém kopu zahrávaného Sebastianem Antošem. My jsme si vypracovali několik rohových kopů, ale ty skončily ve vzduchoprázdnu. V 11. minutě se hostující jedenáctka dočkala. Po nepřehledné situaci před naší brankou byl tím posledním, kdo nasměroval míč do naší branky na 1:0, byl Jan Koula. Postupně jsme se dostávali z tlaku a přišly i nadějné střelecké příležitosti. Velkou možnost srovnat měl Ladislav Kuča,  ale v koncovce nezachoval klid a branku minul. Smutnit jsme ale dlouho nemuseli, protože ve 20. minutě se do míče z dobrých 30 metrů z volného přímého kopu opřel Daniel Ivanič a kromě dědečka v hledišti rozradostnil i fanoušky Štětí, když míč proklouzl pod tělem brankáře a bylo to 1:1. Na 37. minutu bude chtít rychle zapomenout Vojtěch Budka v naší brance. Ze 40 metrů vystřelil Daniel Bokoč a k překvapení míč nešťastně proklouzl brankáři mezi prsty za brankovou čáru. Škoda, nedalo  se nic dělat a museli jsme se pokusit znovu o vyrovnání. 2 minuty před změnou stran  se to stalo málem skutkem, když byl v obrovské příležitosti Daniel Ivanič, ale trefil jen brankáře. Sám na branku se ve 49. minutě řítil Michael Miga, ale v rozhodujícím okamžiku ztratil kontrolu nad míčem. V 52. minutě zahrával volný přímý kop Daniel Ivanič, ale více ublížil hráčům ve zdi než brance soupeře. V 65. minutě, kdy ležel ve vlastním pokutovém území zraněný Radim Paďour, rozhodčí ani soupeř hru nepřerušil, ba naopak pokračovalo se ve hře a Petr Tvrzník zvýšil vedení Krupky už na 3:1.  Odpověď přišla vzápětí. Jakub Pilař vystartoval z obrany do útoku a nadělal na polovině soupeře takový zmatek, že toho využil Ladislav Kuča, který opět snížil na rozdíl jedné branky 2:3. Do konce zbývalo ještě hodně času a ve vyrovnání jsme věřili. V 73. minutě si měl Petr Hůrka míč asi nejdříve zpracovat, než zakončil, ale střílel z první a míč skončil 3 metry nad břevnem.  V 80. minutě chtěl míč uklidit k tyči Jakub Strach, ale branku netrefil. Do třetice velkou možnost na vyrovnání měl Ladislav Kuča, ale i on vyšel naprázdno. Definitivní rozhodnutí přišlo minutu před koncem a byl to opět Petr Tvrzník, který svojí druhou brankou v zápase upravil na 4:2. Ještě než rozhodčí ukončil 2 minutové nastavení, tak jsmesi kalich hořkosti vypili do úplného dna, když na konečných 5:2 pro Krupku upravil Jan Koula. Vylepšit si vstup do nového ročníku budeme mít možnost za týden 4. září kdy v 10:00 hrajeme v Podluskách, které v 1. kole vyhráli v Ervěnicích 3:2

Branky: Daniel Ivanič 1, Ladislav Kuča 1

Sestava: Vojtěch Budka-Miroslav Volák, Adam Šabák, Petr Hůrka, Adam Vích, Daniel Ivanič,

František Keltner, Jakub Daniluk, Jakub Pilař, Ladislav Kuča, Michael Miga, Radim