FK Litoměřicko, z.s.

8. kolo, So 02.10 00:00

9. kolo, So 09.10 00:00

MSK Trmice

Dorostenci hned v úvodu neproměnili penaltu, ale to nebyl ten hlavní důvod naší porážky.

TJ Sokol Mšené

Lázně

–SK Štětí

4:1(1:0)    27.6.2021   přátelské utkání dorostu

Branky: Tomáš Kabelka 1

Sestava:  Vojtěch Budka-Miroslav Volák, Jakub Pilař, Tomáš Kabelka, Julius Šedivý, Michael

Miga, Daniel Ivanič, V.Holub, Lukáš Šrotýř, František Keltner, Vlastimil Charvát, Daniel

Hromy

Trenér: Štefan Juriga, František Kučera

V posledním přípravném zápase před letní přestávkou zůstali dorostenci svým výkonem oproti předchozím zápasům daleko za očekáváním. Zápas jsme odehráli v pouťovém tempu.  Prvních 15 minut jsme sice na hřišti dominovali, i když Lukáš Šrotýř, který se loučil s dorosteneckým mužstvem a odchází do mužů, neproměnil penaltu v 6. minutě, když mu jeho střelu gólman zlikvidoval, ale pak už se nám přestalo dařit a ve 30. minutě po chybě Juliuse Šedivého jsme poprvé inkasovali. Ve 38. minutě mohl po rohu srovnat skóre na 1:1 Jakub Daniluk, ale jeho hlavičce chybělo více důrazu a klidu.  Druhý poločas jsme zahájil znamenitě a ve 47. minutě vyrovnal Tomáš Kabelka na 1:1. To ale bylo z naší strany všechno. Začali jsme kupit  chybu za chybou a domácí toho využívali. Nejprve chyboval Daniel Ivanič a domácí šli do vedení 2:1. V 63. minutě zahrávali domácí rohový kop a po něm už jsme prohrávali 3:1. Definitivní tečkou za utkáním v 70. minutě byl opět gól v naší síti, který znamenal výhru domácích 4:1.

Štefan Juriga – trenér SK Štětí:

Kromě začátku jsme v průběhu zápasu tahali za kratší konec. Hráli jsme bez důrazu, zápalu do hry a chyběla i potřebná kombinace. V přípravě na novou sezónu čeká realizační tým, ale především hráče samotné hodně práce, tak aby byli na první zápas Ústeckého přeboru poslední srpnový víkend doma proti TJ Krupce připraveni co nejlépe.