SK Štětí, z.s.6

2. kolo, Ne 7.6.2020 10:00

Přátelský z., Ne 27.06 10:00

TJ Sokol Mšené Lázně..

Dorostenci si v 1.přípravném zápase rozhodující náskok získali již v1. poločase.

SK Štětí – TJ Sokol Starškov Vodochody

7:1(5:0)  30.5.2021   přátelské utkání

Dočkali se i dorostenci. Nabídku zahrát si přátelské utkání přijal účastník okresního přeboru Straškov. Zápas jsme rozjeli báječně a hned v úvodu se nám podařilo zatížit konto soupeře 3 brankami. Ve 4. minutě se do míče opřel Tomáš Kabelka a dlouhatánský let balónu k překvapení všech skončil dopadem za záda hostujícího brankáře. V 6. minutě vystihl nepřesnou rozehrávku hostů Daniel Ivanič. Obešel i brankáře a upravil na 2:0. Razítko za úspěšnou desetiminutovkou  udělal Michael Miga. Zaběhl za obranu a zvýšil na 3:0. Dalších branek jsme se dočkali na přelomu první půlhodiny. Autorem a nutno podotknout nádherného gólu na 4:0 byl Michael Miga. Vystřelil z hranice velkého vápna a míč skončil mezi spojnicí tyče a břevna. Ve 32. minutě zaběhl za obranu jeden z žáků v sestavě dorostu Petr Hůrka a brankáři nedal sebe menší šanci k zásahu. 5:0. Druhý poločas už z naší strany tak gólový nebyl. Měli jsme sice herní převahu, ale ta po složité a zdlouhavé rozehrávce končila před velkým vápnem. V 56. minutě to naopak byli hosté, kteří hezkou střelou k pravé tyči snížili na 1:5. Do hry se začala vkrádat nervozita, která se zbytečně přenášela i do vzájemné averze mezi hráči. Hlavní rozhodčí měl práci, aby uklidňoval hráče. Určitou úlevou ve hře našeho týmu udělala druhá branka Petra Hůrky v zápase na 6:1. Na konečných 7:1 upravil Daniel Ivanič střelou z velké vzdálenosti pod břevno.

V dalším utkání za týden v neděli 6. 6. 2021 opět doma se v 10:30 střetneme s nejleším mužstvem okresního přeboru Mšenými Lázněmi.

Branky: Petr Hůrka 2, Michael Miga 2, Daniel Ivanič 2, Tomáš Kabelka 1

Sestava:  Jakub Jeník, Daniel, Hromy, Petr Hůrka, Tomáš Kabelka, Jakub Pilař, Jakub Daniluk,