20. kolo, Dnes 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...0
SK Štětí, z.s.4
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
SK Štětí, z.s.3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.3
Sportovní klub Dolní C..3
Přátelský z., So 10.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.1
FK Dukla Praha U191
Přátelský z., So 3.2.2024 13:00
FK Litoměřicko, z.s.8
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., St 24.1.2024 18:15
SK Štětí, z.s.4
VOŠ a SOŠ Roudnice nad..1
Přátelský z., So 20.1.2024 15:00
FK Arsenal Česká Lípa,..3
SK Štětí, z.s.2
21. kolo, So 06.04 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Český Brod, z.s.
22. kolo, So 13.04 10:15
FK Neratovice-Byškovic..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 20.04 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
24. kolo, Ne 28.04 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, So 04.05 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Admira Praha B, z.s..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
FK SEKO Louny, z.s.
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 18.05 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Kladno, z.s
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
29. kolo, So 01.06 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
30. kolo, So 08.06 10:15
FC Chomutov s.r.o.
SK Štětí, z.s.
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
MSK Benešov nad Ploučn..1
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
SK Štětí, z.s.4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..0
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Union Děčín - spole..1
SK Štětí, z.s.4
11. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Baník Modlany z.s. ..9
10. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice4
9. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.4
MSK Trmice3PP
8. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Chlumecká sportovní, z..1
SK Štětí, z.s.4
7. kolo, So 7.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Jiskra Velké Březno..0
16. kolo, So 30.03 10:00
FK Jiskra Velké Březno..
SK Štětí, z.s.
17. kolo, Ne 07.04 10:00
SK Štětí, z.s.
Chlumecká sportovní, z..
18. kolo, Ne 14.04 12:00
MSK Trmice
SK Štětí, z.s.
19. kolo, Ne 21.04 10:00
SK Liběšice
SK Štětí, z.s.
20. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Union Děčín - spole..
22. kolo, Ne 12.05 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Jiskra Velké Březno..
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
SK Štětí, z.s.3
14. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK BECHLÍN z.s.1
SK Štětí, z.s.2PP
13. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.3
Sokol Velké Žernoseky..2PP
11. kolo, So 28.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Libochovany8
10. kolo, So 21.10.2023 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..3
SK Štětí, z.s.0
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Slavoj Úštěk2PP
1. kolo, St 11.10.2023 16:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Sokol Hoštka, z.s0
7. kolo, Ne 1.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.2
FK Viktorie Čížkovice..3PP
17. kolo, Čt 28.9.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..2
6. kolo, So 23.9.2023 10:00
SK Liběšice3
SK Štětí, z.s.0
19. kolo, So 30.03 10:00
SK Štětí, z.s.
SK SAHARA Vědomice z.s..
20. kolo, So 06.04 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, So 13.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Slavoj Třebenice
22. kolo, So 20.04 10:00
SK Velemín
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice
32. kolo, St 01.05 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 04.05 10:00
FK Viktorie Čížkovice..
SK Štětí, z.s.
33. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
26. kolo, So 18.05 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
SK Štětí, z.s.
15. kolo, Dnes 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..1
SK Štětí, z.s.7
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
11. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..3
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
TJ Slavoj Úštěk5
9. kolo, So 14.10.2023 13:00
FK Litoměřicko, z.s. B..7
SK Štětí, z.s.4
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
FK SCHOELLER Křešice3
7. kolo, Čt 5.10.2023 16:30
FK Travčice7
SK Štětí, z.s.4
3. kolo, Út 3.10.2023 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..3
SK Štětí, z.s.9
16. kolo, So 06.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Travčice
17. kolo, So 13.04 10:00
FK SCHOELLER Křešice
SK Štětí, z.s.
18. kolo, So 20.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
27. kolo, St 01.05 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
20. kolo, So 04.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
21. kolo, So 11.05 10:00
TJ Viktorie Budyně n.O..
SK Štětí, z.s.
22. kolo, So 18.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 01.06 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
3. kolo, Út 10.10.2023 16:30
TJ Slavoj Úštěk39
SK Štětí, z.s.2
5. kolo, Út 3.10.2023 16:30
Sportovní klub Roudnic..60
SK Štětí, z.s.1
4. kolo, Po 2.10.2023 17:00
SK Štětí, z.s.9
SK SAHARA Vědomice z.s..36
1. kolo, Út 26.9.2023 16:00
SK Štětí, z.s.12
TJ Sokol Hoštka, z.s21
2. kolo, Út 19.9.2023 17:30
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...11
12. kolo, Út 30.5.2023 17:00
TJ Viktorie Budyně n.O..11
SK Štětí, z.s.1
3. kolo, So 06.04 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, So 13.04 10:00
SK Štětí, z.s.
Slavoj Bohušovice n.O...
5. kolo, Ne 21.04 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
6. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
7. kolo, So 04.05 10:00
SK Sokol Malé Žernosek..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Sokol Malé Žernosek..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
4. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Sepap Štětí 2
FK Libochovice, z.s.1
3. kolo, Pá 22.9.2023 17:30
Sokol Pokratice2
Sepap Štětí 3PP
2. kolo, Pá 15.9.2023 17:30
Sepap Štětí 9
SK Velemín0
1. kolo, Pá 8.9.2023 17:30
Slavoj Bohušovice n.O...3
Sepap Štětí 5
O 3. místo ., Pá 2.6.2023 18:00
TJ Sokol České Kopisty..2
Sepap Štětí 5
Semifinále ., Pá 26.5.2023 18:00
Žitenice 20216
Sepap Štětí 2
14. kolo, Pá 19.5.2023 18:00
Slavoj Bohušovice n.O...0
Sepap Štětí 2
8. kolo, Pá 05.04 17:00
Sepap Štětí
Slavoj Bohušovice n.O...
9. kolo, Pá 12.04 17:30
SK Velemín
Sepap Štětí
10. kolo, Pá 19.04 17:30
Sepap Štětí
Sokol Pokratice
11. kolo, Pá 26.04 17:30
FK Libochovice, z.s.
Sepap Štětí
12. kolo, Pá 03.05 18:00
Sepap Štětí
SG Podřipsko
13. kolo, Pá 10.05 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.
Sepap Štětí
14. kolo, Pá 17.05 18:00
Sepap Štětí
TJ Sokol Prackovice
20. kolo, Dnes 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...0
A tým4
15. kolo, Dnes 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..1
Ml. žáci 7
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
Dorost7
MSK Benešov nad Ploučn..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
A tým0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
St. žáci3
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
Ml. žáci 1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
Dorost5
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
A tým0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
A tým0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
A tým3
SK Baník Modlany z.s.2
16. kolo, So 30.03 10:00
FK Jiskra Velké Březno..
Dorost
19. kolo, So 30.03 10:00
St. žáci
SK SAHARA Vědomice z.s..
8. kolo, Pá 05.04 17:00
Sepap Štětí SG
Slavoj Bohušovice n.O...
20. kolo, So 06.04 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..
St. žáci
16. kolo, So 06.04 10:00
Ml. žáci
FK Travčice
3. kolo, So 06.04 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..
Ml. přípravka A
21. kolo, So 06.04 10:15
A tým
SK Český Brod, z.s.
17. kolo, Ne 07.04 10:00
Dorost
Chlumecká sportovní, z..
9. kolo, Pá 12.04 17:30
SK Velemín
Sepap Štětí SG
21. kolo, So 13.04 10:00
St. žáci
FK Slavoj Třebenice
TJ Dynamo Střížovice – SK Štětí B
0:8(0:3) 22.5.2021 přátelské utkání
Jako první si po kovidovém uvolnění vzalo slovo B mužstvo dospělých, které se si dalo dostaveníčko ve Střížovicích s domácím Dynamem a v jedné z posledních bašt fotbalu na Texase si to rozdalo v přátelském utkání. Lepší úvod mělo naše mužstvo. Už ve 3. minutě se k finální přihrávce prokličkoval Daniel Lisec a pro Josefa Horáčka už to nebyla žádná velká práce, aby dopravil míč za záda brankáře na 1:0. Domácí se do tempa dostávali pomaleji, ale i tak se připravili několik nadějných šancí, ale bohužel pro ně, byla koncovka nepřesná. Domácí promarněné šance mohly mrzet o to více, když se ve 26. minutě vydal k samostatné akci po levé straně Daniel Lisec a šikovnou střelou pod tělem brankáře zvýšil vedení na 2:0. Za dalších 5 minut už to bylo 3:0. Prosadit se dokázal jeden ze 4 dorostenců v sestavě B mužstva Ladislav Kuča a naděje Střížovic na úspěch se v tomto utkání začala vytrácet. V 39. minutě krásně hlavičkoval Ladislav Kuča, ale stejně tak bravurně zasahoval brankář domácích Karel Pabiška, který určitě rád vzpomíná na své působení před 6 lety ve Štětí. Hned po změně stran zahrával roh Ladislav Kuča, před brankou našel hlavu úplně volného Josefa Horáčka a mohli jsme slavit gól na 4:0. Do 2. poločasu už nenastoupily 2 opory našeho týmu Tomáš Danč a Lukáš Brzek. Nahradil je však navrátilec do týmu Luboš Uřidil. V rozmezí 4 minut, ve 49. a 53. 2x skóroval. Nejprve střelou mezi nohy brankáře a ke druhému úspěchu mu pomohla chybná rozehrávka domácích. Diváci, kteří dobře počítali, tak došli k průběžnému výsledku 6:0. Další branka padla v 72. minutě. Brankář Střížovic míč po tvrdé střele jen vyrazil před sebe a do prázdné branky dorazil Messi. Ten vlastně ne, ten chyběl, byl to Kamil Střihavka 7:0. Když už se zdálo, že to bude i výsledek konečný, tak si pro 2 branku v utkání došel ještě Daniel Lisec a po několika dorážkách byl tím posledním, kdo upravil na konečných 8:0.
Branky: Josef Horáček 2, Daniel Lisec 2, Luboš Uřidil 2, Ladislav Kuča 1, Petr Střihavka 1
Sestava: Minárik-Jakub Tichý, Tomáš Danč, Jakub Pilař, Luboš Uřidil, Jakub Pilař, Daniel
Ivanič, Jakub Daniluk, Lukáš Brzek, Daniel Lisec, Ladislav Kuča, Josef Horáček,
René Růžička, Petr Střihavka
Trenér: Pavel Minárik
Rozhodčí: Václav Švancar
1. | FC Chomutov s.r.o. | 19 | 49:16 | 48 |
2. | SK Kladno, z.s | 18 | 49:19 | 36 |
3. | SK Slaný, z.s. | 19 | 27:20 | 34 |
4. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 19 | 36:27 | 33 |
5. | FK Neratovice.. | 19 | 30:22 | 32 |
6. | FK Meteor Praha VIII,.. | 19 | 38:31 | 32 |
7. | FK Brandýs n.L. | 19 | 36:29 | 32 |
8. | Fotbalový klub Ostrov.. | 18 | 29:27 | 29 |
9. | FK Olympie Březová, z.. | 19 | 32:32 | 29 |
10. | TJ SK Hřebeč z.s. | 19 | 38:37 | 25 |
11. | SK Štětí, z.s. | 19 | 25:22 | 24 |
12. | FK Admira Praha B, z.. | 18 | 17:26 | 20 |
13. | SK Český Brod, z.s. | 18 | 27:35 | 19 |
14. | TJ Sokol Nespeky, z.s. | 18 | 20:47 | 12 |
15. | FK HVĚZDA CHEB, z.s. | 18 | 8:44 | 11 |
16. | FK SEKO Louny, z.s. | 19 | 13:40 | 8 |
1. | SK Baník Modlany z.s... | 14 | 83:8 | 42 |
2. | SK Liběšice | 15 | 69:23 | 42 |
3. | MSK Trmice | 15 | 113:42 | 37 |
4. | SK Štětí, z.s. | 15 | 53:45 | 24 |
5. | TJ Vaňov, z.s. /ČL.. | 15 | 48:44 | 21 |
6. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 15 | 47:61 | 20 |
7. | MSK Benešov nad.. | 15 | 46:60 | 19 |
8. | FK Jiskra Velké Březno | 15 | 27:56 | 14 |
9. | TJ Union Děčín - spolek | 14 | 16:82 | 3 |
10. | Chlumecká sportovní,.. | 15 | 9:90 | 0 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 16 | 85:8 | 42 |
2. | FK Vchynice//TJ.. | 16 | 78:14 | 39 |
3. | FK Viktorie Čížkovice | 16 | 61:17 | 37 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 15 | 71:19 | 36 |
5. | SK Liběšice | 15 | 42:16 | 33 |
6. | TJ Sokol Libochovany | 16 | 71:41 | 29 |
7. | TJ Slavoj Úštěk | 15 | 50:29 | 29 |
8. | TJ Mšené Lázně/TJ.. | 16 | 41:29 | 29 |
9. | FK BECHLÍN z.s. | 16 | 44:30 | 25 |
10. | SK Štětí, z.s. | 16 | 29:48 | 16 |
11. | SK Velemín | 15 | 19:43 | 15 |
12. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 16 | 28:54 | 15 |
13. | FK Slavoj Třebenice | 16 | 15:54 | 15 |
14. | Sokol Velké Žernoseky | 16 | 33:59 | 12 |
15. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 16 | 23:128 | 4 |
16. | TJ Sokol Straškov/SK.. | 16 | 19:120 | 2 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 16 | 225:15 | 48 |
2. | TJ Slavoj Úštěk | 11 | 77:24 | 29 |
3. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 13 | 94:47 | 27 |
4. | FK Travčice | 15 | 85:65 | 26 |
5. | SK Roudnice n. L. -.. | 14 | 80:42 | 25 |
6. | SK Štětí, z.s. | 15 | 94:58 | 24 |
7. | FK SCHOELLER Křešice | 15 | 42:91 | 15 |
8. | TJ Sokol Pokratice -.. | 16 | 64:160 | 12 |
9. | FK Libochovice, z.s. | 14 | 50:143 | 9 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.O. | 15 | 17:183 | 1 |
1. | SK Sokol Malé Žernoseky | 2 | 19:4 | 4 |
2. | FK Litoměřicko, z.s. B | 1 | 21:1 | 3 |
3. | SK Štětí, z.s. | 2 | 29:25 | 3 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 1 | 10:7 | 3 |
5. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 2 | 26:24 | 3 |
6. | SK Roudnice n. L. -.. | 2 | 7:10 | 1 |
7. | Slavoj Bohušovice n.O. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 2 | 4:45 | 0 |
1. | Sepap Štětí | 7 | 26:10 | 17 |
2. | Sokol Pokratice | 6 | 34:6 | 16 |
3. | SG Podřipsko | 7 | 23:23 | 12 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 6 | 14:9 | 8 |
5. | SK Velemín | 7 | 12:21 | 7 |
6. | FK Libochovice, z.s. | 7 | 10:19 | 7 |
7. | Slavoj Sulejovice z.s. | 7 | 6:17 | 7 |
8. | TJ Sokol Prackovice | 7 | 5:25 | 6 |
7 gólů
Vojtěch Pokorný4 góly
Petr Fischer3 góly
Jiří Alberovský3 góly
Tomáš Zůza2 góly
Zdeněk Skokan1 gól
Pavel Fary1 gól
Michal Obrtlík1 gól
Tomáš MikIna1 gól
Štěpán Bechyně1 gól
Filip Zezula21 gólů
Milan Kačo11 gólů
David Bílek5 gólů
Daniel Hromy4 góly
Lukáš Širochoman4 góly
Lukáš Novotný4 góly
Lukáš Kocúr1 gól
Jakub Vejl1 gól
Jan Viktora1 gól
Jakub Jeník1 gól
Miroslav Šedivý10 gólů
Jakub Beruška8 gólů
Lukáš Goldberg5 gólů
Lukáš Kocúr3 góly
Mikuláš Beruška2 góly
Milan Goldberg1 gól
Eliáš Petrželka16 gólů
Mikuláš Beruška14 gólů
Adam Lisec11 gólů
Marek Štefl10 gólů
Vít Čechlovský10 gólů
Lukáš Kuča9 gólů
Matěj Nagaj6 gólů
Jakub Dušánek3 góly
Oliver Trutnovský3 góly
Jan Hrušík3 góly
Vojtěch Reich7 gólů
Jan Fibich4 góly
Miloš Vála2 góly
Ondřej Vosmík1 gól
David Mencl1 gól
Jan Arazim1 gól
Josef Jonák1 gól
Josef Pixa1 gól
Jiří Vokoun sen.1 gól
David Bílek1 gól
Radek Flór
Počet návštěv: 229957
Posledních 30 dnů: 1670 | Posledních 7 dnů: 390 | Poslední den: 29
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze