TJ Sokol Račice

8. kolo, Ne 11.10 16:00

9. kolo, So 17.10 10:15

Sportovní klub Židovic..

Vstup do zápasu mělo B mužstvo dospělých výborný. Ještě do poločasu ale o vedení přišlo a po změně stran jsme odpadli úplně.

FK Bechlín

SK Štětí B

9:3(2:2)

28.6.2020   turnaj O pohár OFS o 3. místo

Závěrečnou tečkou za fotbalovým rokem 2019/2020 udělala v SK Štětí rezerva mužstva dospělých, která se v neděli 28. června utkala s Bechlínem na jeho hřišti. Byl to zápas dvou poražených semifinalistů v turnaji O pohár OFS, kteří se utkali již v základní skupině. Rozdíl byl v tom, že se v základní skupině  hrálo ve Štětí. Průběh však mělo utkání aspoň, co se úvodu týče hodně podobný. Také jsme se ujali vedení 2:0. Podle zápisu o utkání nejprve v 6. minutě jeden z mnoha dorostenců v sestavě Oldřich Malecha vstřelil úvodní branku a ve 22. minutě přidal Daniel Lisec druhou. Předváděli jsme fotbal, na který byla radost se koukat. Bohužel to mělo trvání jen v 1. polovině poločasu. Postupně jsme ztráceli půdu pod nohama a domácí se do poločasu vrátili zpět do zápasu. Pomohly tomu 2 branky toho nejzkušenějšího, Petr Matouška. Ve 33. minutě snížil na 1:2 a ve 38. minutě vyrovnal z penalty za ruku na 2:2. Nepříznivý průběh měl další pokračování hned po rozehrávce 2. poločasu, kdy Václav Herynk zajistil domácím vedení 3:2. Podařilo se nám sice ještě vykřesat jiskřičku naděje na úspěch v 54. minutě, když na 3:3 srovnal Milan Semenďák, ale byla to poslední radost štětského výběru, protože za další 2 minuty Michal Šmída strhl vedení domácího týmu na svou stranu. 4:3. Pak už to šlo jak po másle. 67. minuta Václav Herynk 5:3, 75. minuta Miroslav Suchý 6:3, 76. minuta Tomáš Cedrych 7:3 a poslední 2 kousky přidal v 85. a 87. minutě Miroslav Suchý. Když to spočítáme, tak jsme z Bechlína odjížděli s nepořízenou 9:3. Ukázalo se, že hrát jen 20 minut nestačí. Kdo by sázel na tak vysokou porážku, když jsme ve 22. minutě vedli 2:0. Teď nás čeká krátká letní příprava a začátek III. Třídy dospělých je naplánován na sobotu 22. srpna. S kým se utkáme ještě nevíme, ale možná už na konci tohoto týdne se to dozvíme.

Branky: Oldřich Malecha 1, Daniel Lisec 1, Milan Semenďák 1

Sestava: L.Šrotýř-J.Tichý, P.Střihavka, M.Semenďák, M.Nedomlel, Š.Vála, L.Brzek,