SK Liběšice

TJ Sokol Mšené Lázně

7. kolo, Ne 18.10 10:00

TJ Sokol Mšené Lázně..

Starší žáci se rozstříleli ve 2. poločase a už se těší na sobotní semifinálový zápas doma proti Libochovanům

FK Liběšice

SK Štětí

3:11(2:3)

13.6.2020  3. kolo turnaj O pohár OFS starších žáků

Poslední zápas ve skupině turnaje O pohár OFS starších žáků nás čekal v Liběšicích. Postup do semifinále už byl jistý a šlo o to potvrdit dobrou formu, kterou mužstvo mělo po koronavirové přestávce a odrážela se i na celkovém skóre, kdy jsme v předchozích 2 zápasech neinkasovali.   Zápas se odehrával za úmorného vedra a na hře našeho týmu se to hlavně v 1. poločase projevilo. V úvodu jsme si připravili několik slibných příležitostí a například Roman Chromý nedokázal trefit prázdnou branku. Do vedení 1:0 jsme se dostali v 16. minutě. Krásným centrem z levé strany posadil Daniel Hromy míč na hlavu Petra Hůrky, který krásně rozvlnil síť soupeře. Radost trvala    přesně 2 minuty do té doby než Tomáš Korba, který by měl jinak zájem od příští sezóny působit ve Štětí, srovnal na 1:1. S góly jako by se protrhl pytel. Ve 22. minutě strhl vedení na naší stranu 2:1 Jan Chromý a ve 31. minutě zvýšil na 3:1 Daniel Hromy. Vedení o 2 branky se nám do poločasu udržet nepodařilo. Václav Černý snížil na 2:3.  O přestávce se v kabině spustila bouřka a teplo tam bylo větší než venku. S výkonem trenér Štětí nebyl vůbec spokojen. Zase ten 1. poločas, kdy nám nic nevycházelo a nebyli jsme to my. Nic se nedařilo. Druhá polovina byla o něčem jiném. Už ve 37. minutě vstřelil gól na 4:2 Petr Hůrka a odstartoval tak brankový festival. 40. minuta Roman Chromý 5:2, 44. minuta Petr Truníček 6:2 a v 50. minutě stejný hráč 7:2. Na hře byla vidět radost a hlavně na rozdíl od 1. poločasu jsme zvýšili pohyb a soupeři docházely síly. Střelecky se dařilo Petrovi Hůrkovi. 54. minuta 8:2, 55. minuta 9:2. Po hodině hry se přidal Jan Chromý 10:2. Gólu se dočkali i domácí Liběšice, když v 66. minutě snížil Leoš Trávníček na 3:10. Poslední slovo utkání si vzalo naše mužstvo. Petr Hůrka svojí 5. brankou v zápase upravil na konečných 11:3.

Miloslav Hromy – trenér SK Štětí:

První poločas opět velmi slabý výkon .Druhý byl z naší strany velmi výborný výkon a  i když panovalo velmi velké horko, tak kluci se kluci s druhou půlkou poprali na jedničku a zaslouží pochvalu. Pochválit je třeba i domácí, kteří nehráli vůbec špatně.

Branky: Petr Hůrka 5, Jan Chromý 2, Petr Truníček 2, Roman Chromý 1, Daniel Hromy 1

Sestava: Vojtěch Budka-Adam Šabák, Michael Miga, Michael Daňo, Daniel Hromy, Petr