FK Litoměřicko, z.s.35
SK Štětí, z.s.17

Minipřípravka Podzim 2019

Minipřípravka

Chlouba štětského fotbalu minipřípravka, hráči ve věku 5 a 6 let, kteří   na podzim loňského roku předváděli své fotbalové umění v okresním přeboru a vedli si velmi dobře. 6 mužstev okresu Litoměřice se pravidelně střetávalo každý týden většinou ve čtvrtek. Zahajovali jsme 23. 9. 2019 v Brozanech a po dlouhé letní přestávce jsme se rozstříleli už v prvním poločase, kdy jsme vedli 10:1. Domů jsme se vraceli s výhrou 12:3 spokojeni, ale hlavně jsme měli radost, jak jsme si pěkně zahráli. Domácím divákům a hlavně rodičům se malí borci představili o 3 dny později proti Bezděkovu a zápas to byl hodně napínavý a to hlavně v 1. poločase, který jsme prohráli 3:2. Po změně stran už se ale prosadil silný soupeř, který, jak se později ukázalo, prošel soutěží bez zaváhání a zvítězil 10:4.  3. 10. 2019 jsme jeli do Libochovic, a i  když výhra 15:10 by napovídala, že to bylo pohodové vítězství, tak to tak jednoduché nebylo. V poločase byl totiž výsledek 7:7. Po změně stran jsme zabrali a byla z toho druhá výhra po 3 zápasech. Skvělou formu jsme potvrdili doma 10. 10. 2019 proti Dynamu Podlusky. Byl to festival krásných fotbalových akcí a tribuny tleskaly obou mužstvům. Našim hráčům ale o něco víc. Jak by také ne, když těch gólů nastříleli 20 a vyhráli 20:9.            Obráceně to dopadlo o 14 dní později 24. 10. 2019 v Lovosicích, kde jsme tahali míč z branky 20x a prohráli 20:11.

Přehled výsledků ukazuje, že už i ti nejmenší umí střílet góly a není problém soupeři naložit i 10 gólu. Z 5 podzimních zápasu   jsme 3 vyhráli, získali  9 bodů a skončili na 3. místě. Navíc každý tým má jiný počet utkání. O to ale vůbec nejde. Nejdůležitější je si zahrát a mít radost  z fotbalu. To se povedlo, hráčům gratulujeme a  přejeme jim další fotbalový růst. Poděkování patří i trenérovi Josefovi Horáčkovi.