25. kolo, So 23.05 10:00

TJ Viktorie Budyně n.O.

26. kolo, Ne 31.05 10:30

TJ Viktorie Budyně n.O..

Trenér starších žáků Miloslav Hromy své svěřence po zápase v Novém Boru chválil. Zápasové zpestření na soustředění ve Sloupu v Čechách

FC Jiskra Nový Bor

SK Štětí

3:6(2:2)

přátelský zápas starších žáků  27.2.2020  UT Nový Bor

Fotbalové soustředění starších žáků ve Sloupu v Čechách v době jarních prázdnin nebyly jen naběhané kilometry, ale také přátelský zápas proti účastníkovi Libereckého přebor FC Jiskře Nový Bor. Soupeř začat mnohem lépe. Hned v 1. minutě propadla levá strana naší obrany a po centru do vápna jsme prohrávali 1:0. No, a aby toho nebylo málo, tak hned v 7. minutě, opět po levé straně, zase centr do vápna a rázem jsme prohrávali 2:0. Ze strany domácích to naštěstí pro nás bylo na dlouhou dobu všechno. Přeskupili jsme rozestavění hráčů a do dění na hřišti začali také promlouvat. Zařadili jsme to správné herní tempo a začali se rodit skvělé fotbalové akce. Soupeř odolával do 20. minuty než Miroslav Volák snížil na 1:2. Hráli jsme výborně a ještě do poločasu stačili vyrovnat. Po krásné kolmici Daniela Hromeho se o to zasloužil Petr Hůrka. O přestávce jsme si řekli, že máme na vítězství a od první minuty 2. části jsme domácí zmáčkli. Přidali jsme také brzo 2 branky. Petr Hůrka a Michael Miga. Pak si připravili nějakou tu šanci i domácí, ale Vojtěch Budka byl vždy na svém místě. Pak si ale vybral slabší chvilku. Špatnou rozehrávkou namazal soupeři a ten snížil na 3:4. Smutnit jsme ale nemuseli, protože režii utkání jsme měli stále na svých kopačkách a po 2 brankách Daniela Hromeho jsme stanovili konečnou podobu zápasu 6:3.

Miloslav Hromy trenér Štětí:

Na to, že jsme utkání odehráli v rámci soustředění, kde jsme nabírali fyzickou kondici, byl výkon mužstva na hřišti velkých rozměru snad nejlepší, jaký jsem kdy viděl. Domácí byli velmi dobře rychlostně vybaveni, ale fotbalovou dovedností jsme je přehráli.  Je to o to cennější, že naši hráči měli na soustředění v nohách minimálně 30 km. Petr Hůrka, Daniel Hromy, Miroslav Volák a Michael Miga  předvedli parádní výkon.

Branky: Petr Hůrka 2, Daniel Hromy 2, Miroslav Volák 1, Michael Miga 1

Sestava: Vojtěch Budka- Michael Miga, Radim Paďour, Jakub Vejl, Michael Daňo, Miroslav