23. kolo, So 20.04 10:15

26. kolo, Ne 12.05 17:00

Utkání mužstva dospělých, ve kterém jsme všechny branky dostali po změně stran. V zápase jsme vedli, pak jsme zase prohrávali, znova vedli a nakonec to skončilo smírně. Najdete zde i další výsledky tohoto víkendu.

3:3(0:1) 9.2.2020

přátelský zápas  UT Krupka

Na umělé trávě menších rozměrů v Krupce, která kvalitou nepatří mezi ty nejmodernější, jsme se utkali s domácím týmem účastníkem Ústeckého přeboru, kterému po podzimu patří 7. místo. Soupeř měl na lavičce snad jen 1 náhradníka. Naše mužstvo na tom bylo lépe. Připraveno bylo dalších 5 hráčů, i když i tak trenéři dostali hodně omluvenek. První velká šance zápasu se urodila v našem podání v 7. minutě. Jakub Slavíček pěknou zpětnou přihrávkou na hranici desítky uvolnil Jana Prieložného, který míč pod břevno nedostal. V 10. minutě se zase hezky proháčkoval přes 2 obránce Tomáš Belák, ale na domácího gólmana nevyzrál. Následovala na šance hluchá čtvrthodinka a až ve 25. minutě měl příležitost Rudolf Slanička z volného přímého kopu, ale vzdálenost to byla velká a střele chyběla i přesnost. Domácí se první velké šance dočkali ve 29. minutě. Založili rychlou akci a zneškodnit jim musel až dirigent v naší brance Václav Sailer. První roh utkání byl k vidění až ve 34. minutě. Jeho výhodu měli domácí, ale ke gólu to nevedlo. Svoji druhou velkou šanci v utkání měl Tomáš Belák ve 37. minutě. Ocitl se s míčem sám před brankářem, ale síť nerozvlnil. Branky před změnou stran jsme se ale přeci jen dočkali. Pomohla tomu chyba jednoho z domácích hráčů, který přihrál soupeři a skóre na 1:0 otevřel Adam Brůža. Do 2 . půle nebo hned v jeho úvodních minutách jsme do zápasu nasadili 5 nových hráčů. Jeden z nich, Koloman Horváth, mohl v 53. minutě výsledek navýšit. Postupoval sám na brankáře a zdálo se, že zakončení bude jednoduché. Brankář šel však v čas na zem a bylo po šanci. Po hodině už se zdálo, že bude vyrovnáno. Po centru před naší branku hlavičkoval nikým nehlídán hráč Krupky, ale Václav Sailer čisté konto udržel.  Neplatilo už to ale o pár minut později. Obrana se otevřela a Krupka vyrovnala na 1:1. Hned po rozehrávce jsme si mohli vzít vedení zpátky. Jakub Slavíček šikovně mířil na zadní tyč, ale brankář se po míči natáhl a slavil úspěch. Obrat ve vývoji utkání následoval v 66. minutě. Filip Podhorský nedokázal ve správný okamžik míč odkopnout a pokrýt obranný prostor. Domácí se chopili své příležitosti a dostali se do vedení 2:1.  Mezi 72. až 79. minutou promluvila do vývoje utkání naše jedenáctka. Pojďme popořadě.  Robert Feko krásně poslal míč za obranu na Kolomana Horvátha a ten střelou k levé tyči srovnal na 2:2. O minutu později už zvedal ruce nad hlavu Tomáš Belák, ale míč se zastavil na tyči.   Naštěstí se střelecky dařilo Kolomanu Horváthovi. V 79. minutě se s míčem na hranici šestnáctky dlouho nemazlil, kopnul do něj a pak už ho brankář mohl jen tahat ze sítě. Vedeme 3:2. Domácí se ale nezlomili. V 82. minutě zahrozili po rohu, když jsme  nedokázali míč rezolutně odkopnout  pryč z pokutového území a udeřili v minutě 84. Obrana zůstala děravá jak ementál, snadno se přes ní dostal útočník Krupky, a i když s první střelou si ještě brankář poradil, tak s dorážkou už nešlo nic dělat. Bylo to 3:3 a utkání tak i skončilo.

V prvním poločase jsme měli míč na kopačkách mnohem častěji než domácí, které jsme až na pár zbytečných ztrát balónu na dostřel branky nepouštěli. Také jsme v prvních 45 minutách gól neinkasovali. Hře dopředu ale chybělo více klidu a odvahy. Dvě, tři šance, které jsme si vypracovali zůstaly nevyužity. Naštěstí nám jednu nabídly domácí a tu jsme využili k vedení 1:0.  Druhá půle už se hrála mnohem otevřeněji a mezery v naší v obraně domácí začali trestat. Střelecky se dařilo Kolomanu Horváthovi autorovi 2 gólů, který měl několika zápasovou pauzu. Výkon našeho mužstva ideální nebyl. Vliv na to má i to, že velké množství důležitých hráčů chybělo. Nebudeme je tady jmenovat, fanoušci si jeho podle sestavy určitě zjistí. Není to však výmluva, jsme jeden tým a za týden, teda až v neděli 16.2.2020 v 15:00 se v České Lípě utkáme s vedoucím celkem Libereckého přeboru, TJ Doksy. Věříme, že se většina borců uzdraví a trenéři budou moci do přípravy, která začíná vrcholit, nasadit i marody.

Branky: K.Horváth 2, A.Brůža 1

Sestava: V.Sailer-P.Fary(50.L.Jakl), R.Slanička(46.R.Feko), D.Beruška(52. F.Podhorský),