Sportovní klub Židovic..

TJ Podřipan Rovné, z.s. „B“

10. kolo, Ne 25.10 14:30

TJ Podřipan Rovné, z.s..

B mužstvo rozdávalo body. Soupeř, který v dosavadním průběhu soutěže nezískal ani bod, trestal každou naší chybu. Navíc jsme na branku soupeře poslali méně střel než kolik je komínů v nedalekých Horních Počaplech.

Velké poděkování patří skupině fanoušků, která vydržela našemu týmu hodně hlasitě fandit až do 75. minuty

SK Štětí B

TJ Sokol Bříza

2:4(1:1)

12. kolo 13. hrané  10.11.2019

Zápas mužstev na posledních 2 místech tabulky. Na rozdíl od soupeře jsme na tom byli ale bodově lépe, protože Bříza v dosavadním průběhu soutěže nezískala ještě ani bod.  To naše mužstvo už vyhrálo 3x.  První příležitost dostat se do vedení měl soupeř v 10. minutě, když se dostal k míči po naší špatné rozehrávce a po míči se v brance musel natahovat Luboš Uřídil. Ve 12. minutě měl z dobré střelecké příležitosti z volného přímého kopu naše mužstva. Pavel Minárik se úkolu zhostil na jedničku a střelou přes zeď dostal naše mužstvo do vedení 1:0. Radostné chvíle jsme ale moc dlouho nezažívali. V 15. minutě jsme nechali za svými zády zapomenutého Petra Šafra a ten srovnal na 1:1.   V dalším dění na hřišti jsme drželi více na kopačkách, ale moc platné to nebylo, protože chyběla střela na branku a kombinace většinou končila nepřesnou přihrávku. Největší naši šanci měl do poločasu Lukáš Brzek, ale vystřelil sice tvrdě, ale chyběla přesnost. Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře a ve 48. minutě dostal hosty do vedení největší hráč na hřišti Martin Huja. Rychle srovnat mohl dorostenec Ladislav Kuča, ale příležitosti se zalekl a branku minul. V 56. minutě zahrával volný přímý kop Adam Brůža, který se objevil na hřišti ve 2. poločase, ale hostující gólman Jiří Křtěn střelu vyrazil a ani dorážka k vyrovnání nevedla. Šanci měl po hodině hry Josef Horáček, kterému ale zase brankář šikovně zmenšil střelecký úhel a také z toho nic nebylo.  Když jsme se nadechovali k závěrečnému náporu, tak se Adam Brůža nechal zbavit míče Petrem Šafrou a skončilo to gólem na 1:3. Snížení náskoku měl na noze Pavel Minárik senior, ale z otočky trefil jen tréninkovou branku mimo hřiště. 9 minut před koncem jsme se gólu přeci jenom dočkali. Míč po přihrávce před branku si srazil za záda vlastního brankáře Michal Čutík. Vycítili jsme šanci ale za další 2 minuty jsme o ní zase přišli.   Jan Tesař krásně ukličkoval bránícího Šimona Válu a definitivně rozhodl, že se Bříza dočká první letošní výhry, která měla podobu 4:2. Znamená to, že po posledním podzimní kole zůstává B mužstvo na předposledním 13. místě a Klenče , která má o bod více jsme v tabulce nepředběhli.

Branky: P.Minárik sen. 1, vlastní 1

Sestava: L.Uřídil-J.Tichý, P.Minárik sen., D.Ivanič, Š.Vála, L.Jakl(68.V.Guzy),