FK Slavoj Žatec z.s.

22. kolo, So 09.05 10:00

23. kolo, So 16.05 10:00

FK Bílina

Ústecký přebor dorostu už se blíží do svého letošního cíle. Do konce už zbývá jen zápas a to v neděli 17. listopadu v Neštěmicích. Přivést si body po 2 posledních porážkách by bylo před zimou příjemné

Ústecký přebor dorostu už se blíží do svého letošního cíle. Do konce už zbývá jen zápas a to v neděli 17. listopadu v Neštěmicích.  Přivést si body po 2 posledních porážkách by bylo před zimou příjemné

SK Štětí – FK Junior Děčín

3:6(2:4)  12. hrané kolo  9.11.2019

Po velkém debaklu v minulém kole v Litoměřicích, kde jsme hráli pouze v devíti a ještě k tomu se 4 žáky v sestavě, se hráčské situace u dorostenců o něco vylepšila a tak jsme do utkání proti mužstvu také z horní poloviny tabulky nastupovali s větší nadějí na vyrovnanější partii než před týdnem a také se to v průběhu zápasu potvrdilo, i když šel soupeř brzo po úvodním hvizdu rozhodčí Marka Šímy do vedení.  Předcházel tomu roh, na který si krásně naskočil Jaromír Dítě, a hlavou se nemýlil. Vyrovnat se nám podařilo ve 13. minutě, když si za obranu zaběhl Ladislav Kuča a hezkou střelou podél brankáře srovnal na 1:1. Soupeř zvýšil herní obrátky a už ve 22. minutě šel znova do vedení po dalekonosné střele Jaroslava Szymanskio pod břevno. Nezůstalo ale jen u jedné branky a ve 28. resp. 37. minutě už Děčín zvyšoval na 4:1 a začal tak naplňovat úlohu favorita. Ještě před odchodem do kabin na přestávku se nám podařilo snížit na 2:4. Zasloužil se o to žák v naší sestavě Michael Miga, který podobně jako Láďa při naší první brance unikl po právě straně a přesnou střelou poslal míč za brankovou čáru.  Hosté odpověděli brzo po změně stran a Jan Kubeš v 54. minutě zvyšoval opět na rozdíl 3 branek na 5:2. Stejně tak rychle přišla i reakce našeho týmu. Svojí druhou brankou v zápase se prosadil Ladislav Kuča, když upravil na 3:5. Hosté už si ale dobře rozjetý zápas vzít nenechali a v 68. minutě naopak zvýšili na 6:3, a protože už ve zbývajících 22 minutách diváci branku neviděli, tak to byl také výsledek konečný.

19:0(8:0)  3.11.2019   13.kolo 11. hrané

Když ráno trenéři spočítali kolik dorostenců na zápas proti FK Litoměřicku pojede, tak došli k číslu 10, teda vlastně 7,  protože desítku hráčů doplnili 3 starší žáci.  Velká množství zranění , která zasáhla dorostenecký tým zcela zničila plány na úspěšný výsledek.  Navíc to bylo proti třetímu mužstvu v tabulce, kterému se v posledních zápasech daří. Nejeli jsme teda moc hrát, ale spíše dohrát. Popisovat průběh utkání nemá moc velký význam, protože o jeho podobě jasně napovídá výsledek.  Domácí spustili brankový ohňostroj a v pravidelných intervalech vystřelovali světlice v podobě gólů v naší síti. Skončilo to, když si hlavní rozhodčí Lukáš Kloub napsal do notýsku 19:0. V tabulce to sice žádnou změnu neudělalo, zůstáváme na 11. místě krajského přeboru, ale moc dobrou prezentací takováto porážka není. Do konce podzimu zbývají ještě 2 kola. Musíme uvěřit, že se aspoň někteří hráči uzdraví a budou moci nastoupit v tom nejbližším utkání v sobotu 9.11.2019  proti 5. celku tabulky FK Junioru Děčín. O týden později  v neděli 17.11.2019 uzavřou dorostenci svoje účinkování  v na hřišti FK Neštěmic.

Sestava:L.Šrotýř-M.Miga, V.Budka, A.Šabák, A.Rubín,