SK Liběšice

TJ Sokol Mšené Lázně

7. kolo, Ne 18.10 10:00

TJ Sokol Mšené Lázně..

Starší žáci se rozstříleli po změně stran. 3 branky během 3 minut vstřelil Roman Chromý

TJ Viktorie Budyně nad Ohří

SK Štětí

1:11(1:3)

14. hrané kolo 2.11.2019

Do Budyně jsme po dlouhé vítězné sérii odjížděli s dobrou náladou a podle postavení v tabulce i jako favorit. Výkon v prvním poločase ale tomu moc neodpovídal. Sice už v 5. minutě se po pravé straně prohnal Miroslav Volák a vedli jsme 1:0, ale již za 4. minuty přišel v tísni o míč Michael Miga, když neměl komu přihrát, přišla střela z levé strany a nešťastník Míša tečoval míč do vlastní branky na 1:1. Kopačky ostrostřelky obul v Budyni Miroslav Volák  a ve 14. minutě zajistil našemu mužstvu vedení 2:1. V dalším průběhu jsme se ale do tempa nedostali.    Hra byla neurovnaná, vázla kombinace. Domácí vycítili šanci a připravili si také několik náznaků šancí.  V samotném závěru 1. poločasu přinesla do našich řad malé uklidnění branka Petra Hůrky na 3:1.  O přestávce trenér našeho týmu Miloslav Hromy nahlas svým svěřencům zdůraznil, že takto hrát nemůžeme a hráči si jeho slova vzala k srdci. Do 2. poločasu vyběhl na trávník zcela jiný tým a domácí výběr jsme za celý 2. poločas téměř nepustili na naši polovinu. Gólovou úrodu načal Daniel Hromy z penalty po faulu na Lukáše Viktoru.   Ve 42. minutě autor předchozí branky na 4:1 zvýšil náskok Štětí už na 5:1. Ve 44. a 53. minutě se do listiny střelců zapsal Petr Hůrka a 2 góly upravil už na 7:1. Pak přišly velké chvíle Romana Chromého. V rozmezí 3 minut mezi 56. až 58.  se mu podařilo vstřelit hattrick. 10:1 byl krásný výsledek, ale ne konečný. Zakomponovat do výsledku 3 jedničky 11:1 se po krásné kombinaci podařili Draganu Kosoričovi v 62. minutě.

Zápas jsme zvládli, zejména 2 poločas, když 1. se nám moc nepovedl . Vítězství si vážím, kluci po změně stran zvedli hlavu a zápas dotáhli do jasného vítězství. Domácí vůbec nehráli špatně a o to více si cením, že jsme to dnes zvládli“ hodnotil utkání trenér našeho mužstva Miloslav Hromy

Branky: P.Hůrka 3, R.Chromý 3, D.Hromy 2, M.Volák 2, D.Kosorič 1

Sestava: V.Budka-P.Truníček, R.Chromý, J.Chromý, L.Viktora, D.Kosorič, P.Hůrka, M.Daňo,