Sportovní klub Židovice, z.s.

22. kolo, Ne 17.05 17:00

Sportovní klub Židovic..

23. kolo, So 23.05 17:00

Jen v deseti nastupovalo B mužstvo dospělých k předposlednímu podzimnímu utkání. V průběhu zápasu odešli další 2 zranění a závěrečný hvizd rozhodčího byl pro nás vysvobozením.

T.J. Sokol Býčkovice

SK Štětí "B"

8:1(3:0)

3.11.2019   11. kolo III.Třída

Další nepovedený výjezd na hřiště soupeře v podobě vysoké porážky, i když ještě den před utkáním byl vedoucí našeho týmu plný optimizmu a víry v zisk bodů na hřišti v Býčkovicích. Nakonec to ale dopadlo trochu jinak. Někteří hráči nepřišli, i když to den předem přislíbili a stala se i nemilá osobní věc, kterou jeden z hráčů musel řešit návratem domů. K mužstvu  dospělých se přidal i dorostenec Daniel Ivanič, ze kterého by si měli vzít příklad všichni ti, kteří slušně řečeno,  se z nějakého důvodu nemohou zúčastnit.   Když se to spočítalo a do hry nastoupil i trenér Pavel Minárik senior, tak nás zůstalo 10. Domácí hrající v klidném středu tabulky a v minulém kole celkem snadno zvítězili v Hoštce 4:0, se ujali vedení 1:0 už v 10 minutě, když se o to zasloužil Antonín Andrle.  Druhou branku jsme inkasovali v 15. minutě, kdy se do listiny střelců zapsal Dominik Kruncl. Do poločasu se domácím podařilo vstřelit ještě jednu branku a určit tak výsledek 3:0. Do 2. poločasu již nenastoupil Jan Prieložný, kterému se vrátilo zranění nohy. Navíc nedohrál z důvodu zranění ani Pavel Minárik junior a  tak jsme nakonec dohrávali v 8 lidech. Z toho nemohlo být nic lepšího než další branky v naší síti, kterých nakonec domácí nastříleli 8 a zaslouženě vyhráli 8:1, když náš jediný úspěch zaznamenal hrající trenér Pavel Minárik.

Branky: P.Minárik senior 1

Sestava: L.Uřídil-P.Tichý, P.Minárik junior, L.Jakl, J.Prieložný, D.Ivanič, L.Brzek, Š.Vála,

P.Minárik senior

Trenér: P.Mináril  Vedoucí: V.Švancar

Rozhodčí: P.Dobrý-J.Kučera, P.Hrbáček   50 diváků

B mužstvo dospělých má před sebou poslední zápas podzimní tabulky, kdy je v neděli 9.11.2019  ve 14:00 na domácím trávníku čeká poslední celek tabulky, který zatím nezískal bod.  Naše mužstvo je na tom o něco lépe, pokud tak můžeme hodnotit předposlední 13. pozici a zisk 9 bodů. Při určité souhře výsledků v posledním podzimním kole se však ještě štětský kolektiv může dostat až na 11. místo. Základním předpokladem je však k zápasu proti Bříze přistoupit zcela odpovědně, dostavit a to nejhlavnější vyhrát.