23. kolo, So 09.05 10:00

FK Travčice

30. kolo, St 13.05 17:00

FK Travčice

Starší žáci dosáhli opět na dvoucifernou výhru a s Hoštkou bojují o podzimního přeborníka okresu

SK Štětí

14:1(9:0)

13. hrané kolo   27.10.2019

Za krásného slunečného počasí jsme se utkali s mužstvem z horní poloviny tabulky. Skulinku v obraně hostů jsme hledali do 9. minuty. V té se hezkým způsobem protlačil za obranu Roman Chromý a pěknou střelou k tyči otevřel skóre na 1:0. Brzo po něm si sběhl za obranu Petr Hůrka a jeho střela byla nechytatelná. Hezký křídelní fotbal jsme sehráli v 17. minutě a po střela Daniela Hromeho už to bylo 3:0. Stejný střelec si stáhl míč na nohu v 19. minutě a bylo to už 4:0. Demolice hostující obrany pokračovala hned ve 21. minutě. Radoval se Dragan Kosorič po brance na 5:0. Ve 23. minutě svým typickým způsobem nachystal k zakončení Petr Hůrka a nebylo co řešit 6:0.  Ve 25. minutě dlouho nepřemýšlel nad řešením situace Miroslav Volák a míč protlačil mezi tyč a brankáře na 7:0. Střelecké choutky stejného hráče nepřešly ani o minutu později. Vyměnil si míč s Romanem Chromým a upravil už na 8:0.   Ještě než hlavní rozhodčí ukončil 1. poločas tak pěkné štiplavé střele z dobrých 20 metrů napřáhl Petr Hůrka a hostující brankář Miroslav Kima z vypětím všech sil vyrazil míč před sebe, kde byl ale na čekané Roman Chromý a rychle dopravil míč za brankovou čáru na 9:0. Ve 2. poločase se vydal do pole z branky Vojtěch Budka a diváci i naši hráči se domnívali, že střelecký koncert bude pokračovat. Hosté z pod hory Házmburk do 2. části vstoupili mnohem koncentrovaněji a naše kombinační akce začaly pokulhávat. Hostující Petr Malý zahrával volný přímý kop, ale našel jen připraveného brankáře Štětí. Několikrát už se zdálo, že se nám podaří desítku načepovat, ale trvalo to až do 59. minuty, kdy byl v pokutovém území nedovoleně poslán k zemi Petr Hůrka a penaltu s přehledem proměnil Daniel Hromy. 10:0. Na kopačky našich hráčů se okamžitě přenesla pohoda a do opuštěné branky dorážel míč na 11:0 Michael Daňo. Čestného úspěchu se dočkaly i Třebenice. V 63. minutě snížil na 1:11 z pokutového kopu Marek Fraňous. Odpovědí bylo uklizení míče k pravé tyči z kopačky Daniela Hromeho na hezkých 12:1. Spěchali jsme a rychle utíkali s míčem do středového kruhu, aby mohl soupeř rozehrát. V posledních 2 minutách utkání se nám také ještě podařilo soupeře obtěžkat dvěma kousky. Postaral se o to Vojtěch Budka a se  stanovil tak konečný výsledek 14:1. Na čele se nic nemění. Držíme 1. místo. Máme 36 bodů stejně jako Sokol Hoštka, která má však o něco horší skóre. Na 3. místě jsou s přehledem Liběšice se 34 body. K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 2.11.2018 na hřiště 5. celku tabulky TJ Viktorie Budyně n.Ohří.

Branky: D.Hromy 4, P.Hůrka 2, V.Budka 2, R.Chromý 2, M.Volák 2, M.Daňo 1, D.Kosorič 1

Branky: P.Hůrka 3, R.Chromý 3, D.Hromy 2, M.Miga 1, D.Kosorič 1

Sestava: V.Budka-J.Vejl, A.Šabák(K), J.Chromý, R.Paďour, J.Viktora, R.Chromý, P.Hůrka,