TJ Sokol Hoštka, z.s

4. kolo, Ne 21.06 10:00

TJ Sokol Straškov Vodo..

5. kolo, St 24.06 17:00

Jak na houpačce vypadalo utkání dorostenců v krajském přeboru v Roudnici n.L. Nejprve jsme vedli, po změně stran zase prohrávali, aby jsme ve finiši přetahovanou vyhráli.

VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. B

SK Štětí

3:4(1:2)

20.10.2019  11. kolo

Do nedaleké Roudnice n.L. odjížděli dorostenci s přáním a nadějí konečně v letošním ročníku přeboru bodovat. Soupeř o moc bodů více než naše mužstvo neměl. Konktrétně o 3 za výhru proti Krupce. První polovina první části nám také vyšla znamenitě. V 15. minutě poslal naši jedenáctku do vedení 1:0 Jakub Daniluk a o 4 minuty později zvýšil stejný hráč náskok Štětí na 2:0. Škoda jen, že se nám dvoubrankové vedení nepodařilo udržet až do změny stran. Domácím vrátil naději na úspěch gólem na 1:2 Tomáš Kokeš ve 30. minutě. O náskok získaný v 1. poločase jsme úplně přišli již v 50. minutě, kdy Michal Škoda srovnal na 2:2. Brankář nás nepodržel ani v minutě 68. , kdy se odchovanci štětského fotbalu hostujícího na farmě v Roudnici n.L. Janu Holubovi podařilo dokonce získat domácím vedení 3:2.  Do konce zbývala ještě celá druhá polovina 2. části a času na obrat v zápase bylo ještě relativně dost. Obzvlášť, když za další 3 minuty završil svůj hattrick  Jakub Daniluk. Hodinky na ruce hlavního arbitra Antonína Andrleho se už pomalu začínaly přibližovat devadesátce, když na lavičce našeho celku propukla velká radost. Gól na 4:3, který jak se o pár minut později ukázalo byl i vítězným, vstřelil Mikuláš Vaszi. V tabulce jsme poskočili o jedno místo, na předposlední 2. Nyní v sobotu 22.10.2019 přijede do Štětí poslední TJ Krupka. Výkop utkání je v 10:15 a věříme, že i v tomto klání se nám podaří zvítězit

Branky: J.Daniluk 3, M.Vaszi 1

Sestava: L.Šrotýř-L.Kuča, V.Volák, M.Vaszi, J.Daniluk, D.Ivanič, M.Malecha, F.Keltner, J.Pilař(K), T.Kabelka, J.Šedivý, M.Miga, A.Rubín, A.Šabák

Trenér: F.Kučera, Š.Juriga

Rozhodčí: A.Andrle-M.Hlaváček(laik), D.Németh(laik)