volno

17. kolo, So 04.04 10:00

volno

18. kolo, So 11.04 10:00

Zajímavé okolnosti předcházely zápasu dorostenců v městě chmelu. Po porážce jsme se propadli na poslední místo.

FK Slavoj Žatec

SK Štětí

7:3(3:2)

6.10.2019   9. kolo

Nedělní cestování do dalekého Žatce na hřiště celku z horní poloviny tabulky mělo zajímavý dodatek. V půlce cesty se totiž zjistilo, že dresy zůstaly ve Štětí na hřišti. Vracet se již nešlo. Půjčili nám je v Žatci. Sice to nebylo zadarmo, ale měli jsme v čem nastoupit. Špatný den pokračoval hned po zahájení utkání. Uběhlo pár vteřin a už jsme tahali míč ze sítě. Štěstí, že  jsme se světlé chvilky, první v tento den, rychle dočkali i my, když Jakub Daniluk srovnal na 1:1. V 9. minutě vstoupil do hry rozhodčí, který posoudil zákrok našeho hráče na hranici vlastní šestnáctky jako nedovolený a ukázal na značku pokutového kopu. Tu proměnil Pavel Klíč na 2:1. Za další 2 minuty dostala naše loď další trhlinu, to když Aleš Klocperk zvýšil na 3:1.  Přitažlivé momenty z úvodu utkání v dalších minutách prvního poločasu ustoupily do pozadí a pozornost přinesla až 29. minuta, kdy se Tomáši Kabelkovi podařilo snížit na 2:3.  Tímto výsledkem skončila i 1. půle.  Druhá pro nás začala báječně. V 53. minutě se podařilo Oldřichovi Malechovi vyrovnat na 3:3 a obě mužstva stála opět na startovní čáře. Začínalo se znova. Do dalšího vývoje utkání vstoupila v 63. minutě druhá penalta nařízená proti našemu celku. Stejně jako v prvním případě se ji Pavlovi Klíčovi podařilo proměnit a domácí se tak ujali vedení 4:3. Gól v naší síti dostal domácí na koně a o 10. minut   později přehozením brankáře pojistili vedení na 5:3. Gól na 6:3 jsme inkasovali po nepřehledné situaci před naší brankou a čtvrtým gólem v zápase se o to zasloužil Pavel Klíč. Na úplném konci utkání jsme uzavřel celkové skóre 7:3, jeden z hráčů domácích s typicky fotbalovým jménem Jakub Plánička.

Štefan Juriga – trenér SK Štětí:

Zápasu by více slušel výsledek 5:3. Dlouho jsme drželi krok, ale když jsme inkasovali čtvrtý gól z penalty, tak jsme pak odpadli. Děláme moc chyb v rozehrávce a soupeři nás trestají.

Branky: J.Daniluk 1, T.Kabelka 1, O.Malecha 1

Sestava:  L.Šrotýř-L.Kuča, V.Volák, M.Vaszi, D.Ivanič, O.Malecha, F.Keltber, J.Daniluk,