TJ Viktorie Budyně n.O..

SK Velemín

12. kolo, Ne 10.11 10:00

SK Velemín

Po rekordní výhře v Travčicích jsou starší žáci na 1. místě okresního přeboru s 24 body. Na 2. místě je Hoštka se stejným počtem bodů, ale horším skóre.

FK Travčice

SK Štětí

1:19(0:9)

2.10.2019 9. hrané kolo

Po 3 dnech, po ne příliš vydařeném zápase doma proti Straškovu  29.9.2019,  jsme  ve středu nastupovali k dalšímu mistrovskému zápasu v Travčicích, které v minulém kole porazily silný tým Budyně 4:1. Trenéři se rozhodli pondělní trénink zrušit s tím, že to mužstvo nakopne a dostane větší chuť do hry. Už před zápasem bylo v kabině cítit, že by to mohlo vyjít. Hráči vyběhli na hřiště a spustili brankový uragán. Ve 3. minutě otevřel skóre Petr Hůrka a v 5. minutě ho brankou na 2:0 napodobil Daniel Hromy.  Pozadu nechtěl zůstat Michael Miga a zvýšil na 3:0. Svůj gólový účet rozšířil v 7. minutě Petr Hůrka a bylo to 4:0. Čtvrtým hráčem našeho týmu, který se zasloužil o rozborku domácí obrany byl v 10. minutě gólem na 5:0 Roman Chromý. Hattrick Petra Hůrky ve 12. minutě znamenal vedení 6:0. V dalších minutách jsme si vybrali krátký oddechový čas, domácí branka byla na chvilku zakletá. Nakonec ji pomohl odčarovat jeden z domácích hráčů, který si i s pomocí tyče vstřelil vlastní gól. Na závěr 1. poločasu jsme si zarezervovali ještě 2 branky. Nejprve ve 27. minutě Roman Chromý 8:0 a v poslední minutě před změnou stran se podařilo Petrovi Hůrkovi upravit na 9:0. „ Prvních 10 minut jste hráli výborně, ale pak jste hráli hurá systém. Někdy vás útočilo i 5 najednou a zapomínali jste na bránění “To byla slova trenérů ke svým svěřencům o poločasové přestávce. Hráči si to vzali k srdci a hned od začátku 2. půle pokyny trenérů začali plnit. Výsledek se dostavil rychle a skóre začalo narůstat jak na běžícím pásu. 36. minuta Petr Hůrka 10:0. Další osmiminutovka  patřila Danielu Hromemu, který v ní vstřelil 4 branky  a správní počtáři věděli, že vedeme 14:0. Ve 49. minutě se o branku na 15:0 zasloužila nová tvář našeho týmu Petr Truníček. Malé radosti se dočkali i domácí v 52. minutě, když snížili na 1:15.  Hodně tomu pomohlo i podklouznutí Michaele Daňa v naší brance, který dnes dostal příležitost mezi 3 tyčemi před Vojtěchem Budkou. Štětský brankostroj to ale nezastavilo. Ještě než hlavní rozhodčí David Mojžiš zápas ukončil, tak jsme stačili zatížit konto soupeře dalšími 4 kousky, které určily konečný výsledek 19:1. Zasloužili se o to Miroslav Volák, Petr Hůrka, Roman Chromý a Daniel Hromy.

Anglický týden pokračuje a už v sobotu 5. října se v úloze velkého favorita vydáváme k dalšímu mistrovskému zápasu pod druhou nevyšší horu Českého středohoří Sedlo  do Lovečkovic.

Miloslav Hromy – trenér SK Štětí

Až na druhou polovinu prvního poločasu jsme sehráli výborné utkání, které jsme po nedělním utkání potřebovali. Možná pomohlo pondělní tréninkové volno. Kluci dostali chuť do hry a na zápas se moc těšili. Jedinou kaňkou jsou naše neproměněné šance, kterých dnes bylo až příliš. Jinak pochvala pro celý tým.

Branky: P.Hůrka 6, D.Hromy 6, R.Chromý 3, J.Chromý 1, P.Truníček 1, V.Volák 1, vlastní

Sestava: Michal Daňo-M.Miga, R.Paďour, P.Truníček, J.Vejl, D.Kosorič , D.Hromy, P. Hůrka,