SK Štětí, z.s.

Oficiální stranky fotbalového klubu
SK Štětí, z.s.
www.stetimondifotbal.cz

Slavoj Sulejovice z.s.

Ne 16.06 17:00

SK Štětí B z.s.5
Slavoj Sulejovice z.s.2

SK Štětí B z.s.

So 08.06 14:00

SK Liběšice, z. s. "B"..1
SK Štětí B z.s.2

FK Schoeller Křešice z.s. "B"

Ne 02.06 17:00

SK Štětí B z.s.3
FK Schoeller Křešice z..2

SK Štětí B z.s.

Ne 26.05 17:00

Slavoj Sulejovice z.s.5
SK Štětí B z.s.3

SK Liběšice, z. s. "B"

Ne 19.05 17:00

SK Štětí B z.s.4
SK Liběšice, z. s. "B"..3

SK Štětí B z.s.

Ne 12.05 17:00

FK Schoeller Křešice z..5
SK Štětí B z.s.2

TJ Sokol Ctiněves/Libkovice

16. kolo, Ne 21.04 17:00

SK Štětí B z.s.10
TJ Sokol Ctiněves/Libk..1

SK Štětí B z.s.

15. kolo, Ne 14.04 14:00

AFK Přestavlky, z.s2
SK Štětí B z.s.9

TJ Podřipan Kostomlaty

14. kolo, Ne 07.04 16:30

SK Štětí B z.s.6
TJ Podřipan Kostomlaty..0

SK Dušníky, z.s. B

13. kolo, Ne 31.03 15:00

SK Štětí B z.s.3
SK Dušníky, z.s. B 2

Z 0:1 až na 3:1 otočilo B mužstvo dospělých výsledek proti dosud neporaženým Křešicím. Pak však inkasovalo a bylo to drama až do konce.

Z 0:1 až na 3:1 otočilo B mužstvo dospělých výsledek proti dosud neporaženým Křešicím. Pak však inkasovalo a bylo to drama až do konce.

SK Štětí, z.s. "B"

 FK Schoeller Křešice z.s. "B"

3:2(1:1)

  2.6.2019  4. kolo nadstavby

Zápas naděje, i tak lze označit střetnutí rezervních týmů v nadstavbové části IV. Třídy o postup do třídy III. Naše mužstvo ze 3 zápasů v boji o postup zatím vyhrálo  jen 1x a jedině výhra mohla ještě  udržet myšlenky na případné konečné aspoň 2. místo, které je také postupové. Do Štětí ale přijel kolektiv, který zatím v nadstavbě nezaváhal a vítěznou sérii chtěl ve Štětí prodloužit. Hned po několika úvodních akcích na obou stranách bylo jasné, že zápas pro nás procházkou růžovou zahradou nebude. Hosté měli na útočnou notu naladěni šikovné hráče a ať už to byl Milan Svátek nebo Zdeněk Satran, tak jsme se museli být stále ve střehu. I tak se hosté zásluhou Jakuba Herolda dostali v 8. minutě do vedení, když z naší obrany udělali sochy. Míč jsme rozehráli ze středového kruhu a vyrovnáni z okamžitého protiútoku viselo na hodně tenkém vlásku. Před Lukášem Jaklem se otevřela branka, ale ať už se své šance zalekl nebo se mu přihodilo něco jiného, tak branku minul.  V 15. minutě zahrávaly Křešice volný přímý kop z hodně nebezpečné vzdálenosti od naší svatyně, ale střelec Zdeněk Satran trefil jen zeď. Vedení hostů 1:0 nás zaskočilo a šance, která by se přiblížila k vyrovnání nepřicházela. Kombinovali jsme hlavně na vlastní polovině a ve středu hřiště, když měl přijít moment překvapení a střela, tak jsme selhávali a spíše pouštěli soupeře do nebezpečných brejků, Teprve až v závěrečných 10 minutách 1. poločasu jsme protivníka trochu zmačkli a byla z toho hlavička Filipa Podhorského těsně vedle a ještě větší možnost vyrovnat měl Dominik Beruška, ale ani on hlavou mezi 3 tyče nemířil.  Vytouženého vyrovnání jsme se ale přeci jenom dočkali minutu před koncem 1. půle. Předcházel tomu volný přímý kop. O míč ve vlastním pokutovém území nikdo z hostů nejevil zájem, až se se k němu dostal Šimon Vála a srovnal na 1:1. Do 2. poločasu se nám nastupovalo hned mnohem lépe, a když v 54. minutě odčinil své zaváhání neproměněné šance z 1. poločasu Lukáš Jakl, který z otočky pohotově přivedl naše mužstvo do vedení 2:1, tak jsme se radovali ještě více. Vedení bylo slibné, ale ne rozhodující. Navíc naše hra měla k dokonalosti hodně daleko. Vázla kombinace a místo toho, abychom protivníka dorazili, tak jsme se museli po rychlých útocích strachovat o vyrovnání. Do 2. poločasu také vyběhl Jiří Vokoun, který se snažil míče rozdávat, ale nutno poznamenat, že jsme toho moc nevyužívali. Běžela 74. minuta, když si  zmiňovaný Jirka vzal balón na vlastní polovině ,  vzpomněl si na písníčku Vítr od Lucie Vondráčkové a po přeletu půlkou hřiště dostal naše mužstvo do vedení 3:1. Zdálo se rozhodnuto, ale ve fotbale je konec až teprve, když ho zapíská rozhodčí. Křešice zbraně nesložily a vsadiliy na útočnou notu. Několikrát to před naší brankou hodně hořelo. Šance mělo ale i naše mužstvo. Gólovky Šimona Vály nebo Dominika Berušky by se měly proměňovat.  Drama to bylo až do úplného konce, ale o to větší radost jsme pak měli z uhájení vítězství 3:2.

Branky: Š.Vála 1, L.Jakl 1, J.Vokoun 1

Sestava: J.Horáček-J.Tichý, R.Feko, D.Beruška, P.Fulín, M.Svoboda, L.Brzek(46.J.Vokoun), Š.Vála,

                F.Podhorský, T.Danč, L.Jakl(79.P.Minárik)

Připraveni: P.Střihavka, R.Šíma, V.Podhorský, V.Škaroupka

Trenér: V.Podhorský  Asistent: P.Minárik Vedoucí: V.Švancar

Rozhodčí: František Šefránek

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Schoeller Křešice.. 6 52:21 20
2. SK Štětí B z.s. 6 36:22 20
3. Slavoj Sulejovice z.s. 6 35:19 20
4. SK Liběšice, z. s. "B" 6 30:20 14
5. TJ Sokol Ctiněves.. 6 19:52 12
6. TJ Dynamo Podlusky, z.. 6 15:53 4

Kompletní tabulka

Střelci týmu

4 góly

Matěj Svoboda

4 góly

Šimon Vála

3 góly

Jiří Vokoun

2 góly

Lukáš Jakl

2 góly

Filip Podhorský
INDUSTRIAL CZ, spol. s r.o. Pokorný s.r.o. Město Štětí STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA JIRÁNEK  411 63 Hrobce FORNAXA-TĚSNĚNÍ spol s.r.o. 261 01 Přípram AHLFIT, spol.s r.o.  739 21 Paskov Průmstav Štětí a.s. 411 08 Štětí DEKRA Industrial s.r.o.   530 06 Pardubice Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Restaurace Klub 411 08 Štětí UNISTROJ s.r.o.   411 08 Štětí IZOLACE BERAN s.r.o. 411 08 Štětí Ústecký Krajský úřad TYMA CZ, s.r.o.  400 04 Trmice Fortuna

Počet návštěv: 142180
Posledních 30 dnů: 1790 | Posledních 7 dnů: 534 | Poslední den: 56

© 2019 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne