TJ Vaňov/TJ Libouchec

25. kolo, So 08.06 10:00

26. kolo, Ne 16.06 14:00

TJ Skorotice

Až v závěrečné desetiminutovce rozhodli dorostenci o svém vítězství, když je předtím za stavu 1:1 skvělým zákrokem podržel Lukáš Šrotýř v brance.

SK Štětí

TJ Sokol Straškov Vodochody

3:1(1:0)

4.5.2019   20. kolo

Dorostenci, kteří nám svými výsledky v jarní části zatím moc radosti neudělali, měli další šanci vylepšit si postavení v tabulce v domácím zápase proti mužstvu, které mělo jen o 3 body více. Obě mužstva začala aktivně a chtěla vyhrát. Jedna věc ale byla chtít, a druhá branku doopravdy vstřelit. Ani jeden tým se dlouhé minuty nemohl prosadit, a když už to vypadalo nadějně, tak chyběla lepší střelecká kvalita. Největší šance přišla ve 30. minutě. Měl ji domácí Ladislav Ladič, ale bohužel nezachoval klid a z levačky zbrkle vystřelil. Gólu jsme se k naší velké radosti, ale přeci jenom dočkali. Ve 38. minutě to byl do této doby letos čtyřgólový Ladislav Ladič, kdo rozradostnil příznivce štětského kolektivu brankou na 1:0. Dokonce jsme mohli jít do šaten ještě veselejší, ale se střelou Oldy Malechy si brankář hostů kapitán Martin Čučka poradil. Do 2. poločasu vyběhli v lepším rozpoložení hosté a několikrát před naší brankou zatopili pod kotlem. Po zásluze se ale dočkali až v 65. minutě zásluhou Petra Stojky. Začínalo se znova a bylo jasné, kdo dá gól tak bude blízko k výhře. Nějaké náznaky ke vstřelení gólu tam byly, ale tu největší měl Straškov 10 minut před koncem. Zázračným zákrokem se ale představil Lukáš Šrotýř v brance a postavil tak základ budoucího úspěchu. 3 minuty před koncem se na nemohoucnost útočníků nemohl dívat Petr Fulín, tak se vydal do útoku, obešel několik obránců, jeho první střelu brankář ještě vyrazil, ale na dorážku už byl krátký. Hosté už se k vyrovnání nedostali a naopak minutu před závěrečným hvizdem rozhodčího Marka Šímy, jistil vítězství 3:1 svojí druhou brankou v zápase Ladislav Ladič.

Branky: L.Ladič 2, P.Fulín 1

Sestava: L.Šrotýř-P.Fulín, T.Németh, J.Šedivý, L.Pšenička, R.Kopecký,