FK Litoměřice B3PP

SK Sokol Brozany/SK Lukavec

16. kolo, Ne 31.03 11:45

SK Sokol Brozany/SK Lu..3

O výsledku se rozhodlo hned v úvodu utkání, kdy nám soupeř mladším žákům utekl na rozdíl 4 branek.

SK Štětí

FK Litoměřicko

3:9(2:6)

28.4.2019  20.kolo

Těžký soupeř čekal mladší žáky. Jasně vedoucí celek tabulky z Litoměřic chcete-li FK Litoměřicko. Vstup do zápasu se nám navíc vůbec nevydařil, když ve 3. minutě Nikolas Rac a v 5. Otto Vraný vstřelili vedoucí branky hostů. V 9. minutě sice snížil Daniel Hromy na 1:2, ale úvodní dvanáctiminutovku završili hosté dalšími 3 úspěchy v naší síti. Z 5 střel na štětskou branku jsme 5x inkasovali. Až teprve potom jsme ukázali, že jsme také na hřišti. Vypracovali jsme si snad 5 velkých gólových příležitostí. Petr Hůrka byl snad 3x v ideálním palebním postavení, ale veškerá snaha vyšla naprázdno. Místo toho jsme opět inkasovali a to už na 6:1. Malou útěchou bylo snížení náskoku na 2:6 z kopačky Petra Hůrky těsně před změnou stran. Hned po změně stran se Petrovi Hůrkovi podařilo snížit na přijatelných 3:6. Následovaly dlouhé minuty bez gólu. Šance se sice rodily, diváci se měli na co koukat, ale koření fotbalu, kterým jsou góly, vidět nebyly. Ve 2. polovině 2. dějství už se ale na našich hráčích začala projevovat nervozita, protože někteří z nich měli v nohách už předchozí zápas za starší žáky. Toho Litoměřicko také využilo v poslední desetiminutovce ještě 3x skórovala a stanovilo konečný výsledek 9:3.

Miloslav Hromy – trenér SK Štětí:

Velká škoda byla, že jsme nezachytili úvod zápasu a následně jsme nevyužili velké brankové příležitosti. Prohra je sice vysoká, ale výkon byl výborný. Lepší byl ve 2. poločase. Hráči zápas nevypustili a zaslouží pochvalu. Doplatili jsme na neproměňování brankových příležitostí. Škoda jen, že nejsme  kompletní a tak věřím, že v příštím utkání v Lovosicích už se nám bude dařit lépe.

Branky: P.Hůrka 1, D.Hromy 1

Sestava: D.Lančarič-L.Viktora, A.Salko, R.Paďour, D.Hromy, P.Hůrka, P.Oliva, R.Kolačev,