25. kolo, So 08.06 10:00

FK Travčice

FK SCHOELLER Křešice

26. kolo, So 15.06 10:00

Utkání mladších žáků se divákům líbilo. Nouze o dramatické momenty nebyla. Naše mužstvo se ve 2. části rozehrálo k výbornému výkonu.

SK Štětí

SK Sokol Brozany

9:3(2:3)

31.3.2019      16.kolo

Do utkání s mnoha hráči, kteří již měli v nohách předchozí zápas starších žáků, jsme nastupovali jako favorit, i když ve fotbale se papírové předpoklady časti nemusí naplnit. Začali jsme ale aktivně, balón jsme měli pod kontrolou a zdálo se, že se v našich řadách brzo najde střelec. Také se našel. Míč ale dopravil do vlastní sítě Daniel Hromy.  Nutno ale říci, že za to nemohl. Chybu udělal brankář, který jednoduchou malou domů propustil v 8. minutě za vlastní záda. Možnost  vyrovnat se nám nabídla v 11. minutě z penalty, ale Daniel Hromy špatně zamířil a branku netrefil. Věšet hlavu jsme ale nemuseli, protože hned při následujícím útoku, protože hned při následujícím útoku se dokázal prosadit Petr Hůrka a vyrovnal na 1:1.  Soupeře jsme i nadále drželi na vlastní polovině a v 15. minutě jsme šli do vedení 2:1. Petr Hůrka přistrčil míč Danielu Hromymu a ten už velké starosti dopravit míč do prázdné branky neměl. V závěru prvního poločasu jsme si ale prožili černou chvilku, když jsme 27. a 28. minutě 2x inkasovali. Přestávku jsme prožívali jako prohrávající tým , ale na chuti po vítězství nám to neubralo. Do 2. poločasu jsme vlétli jak uragán  a v rozmezí 5 minut zápas totálně otočili. Vstřelili jsme 4 góly a rázem jsme vedli 6:3. Do střelecké listiny se postupně zapsali Petr Hůrka, Jan Viktora, opět Petr Hůrka a po chybě brankáře se prosadil i Daniel Hromy. Svými průniky po pravé straně udivoval Lukáš Širochoman. Jeden takový předvedl v 50. minutě a ještě ho ochutil přesnou přihrávkou před branku na volného Daniela Hromyho a bylo to už 7:3. Další překrásné zakončení na 8:3 přímo mezi spojnici tyče  břevna představil divákům Jan Viktora. Když pak Petr Hůrka v 58. minutě zvýšil na 9:3, tak už jsme se přiblížili desítce hodně blízko. 2 šance tam ještě byly, ale na již zmiňovanou desítku jsme už nedosáhli. Výhra potěšila nejenom hráče, ale i přítomné fanoušky Štětí. Štětí se rozstřílelo ve 2. poločase a v pohodě dokráčelo k zaslouženému vítězství.

Branky: P.Hůrka 4, D.Hromy 3, J.Viktora 2

Sestava:  D.Lančarič-P.Hůrka, R.Paďour, L.Širochoman, P.Oliva, D.Hromy,