23. kolo, Ne 19.05 09:00

24. kolo, Ne 26.05 10:00

25. kolo, Ne 02.06 10:00

27. kolo, So 15.06 10:00

Zápas bohatý na branky sehráli starší žáci na umělé trávě v Novém Boru, kam si odskočili ze Sloupu v Čechách, kde byli na soustředění

FC Jiskra Nový Bor

SK Štětí

3:7(1:4) 21.2.2019   přátelák starší žáci

Na soustředění ve Sloupu v Čechách si starší žáci stejně jako jejich mladších kolegové zahráli přátelský zápas a soupeřem jim byl na umělce v Novém boru domácí celek. Začátek zápasu jsme si nemohli přát lepší, když se hned v 1. minutě prosadil Pavel Prokopec a zajistil nám vedení 1:0. V dalších minutách se hrál vyrovnaný fotbal, ale postupně se nám začalo dařit přebírat iniciativu. I když bylo znát, že hráči jsou v plném nasazení a v nohách mají naběhané kilometry, tak se nám v 1. poločase střelecky dařilo.  Na 2:0, resp. 3:0 upravil Pavel Prokopec a o čtvrtou nejhezčí branku zápasu se postaral Michal Miga, když přešel přes celé hřiště a nezadržitelně rozvlnil síť. Domácí už stačili do poločasu jen snížit na 1:4. Ve 2. poločase se pokračovalo v útočné hře a na obranu se zapomínalo. V pokutovém území byl poslán na zem Pavel Prokopec a důvěru kopat penaltu dostala Bára Koleničová, která s nemýlila. Pak nás domácí nachytali dvakrát v nedbalkách, ale na kolena nás to nesrazilo. Z penalty na 6:3 odpověděl Michal Miga po faulu na Lukáše Viktoru a konečnou podobu výsledku na 7:3 dala Bára Koleničová.

Branky: P.Prokopec 3, M.Miga 2, B.Koleničová 2

Sestava: M.Daňo-R.Paďour, M.Miga, B.Koleničová, J.Viktora, L.Viktora, L.Širochman,