SK Plaston Šluknov

23. kolo, So 25.05 10:00

24. kolo, So 01.06 10:00

FK Jiskra Velké Březno..

Když vedli dorostenci rychle 2:0, tak by málokdo tipoval, že se domů vrátíme s vysokou porážkou.

TJ Vaňov/Libouchec

SK Štětí

2:2(2:2)

12. kolo 13. hrané 10.11.2018

Další tým z horních pater tabulky čekal dorostence v posledním letošním utkání. Jelo se bez několika hráčů základní sestavy a to nevěštilo nic dobrého. Mohli starší žáci Prokopec, Ivanič a prvních 10 minut bylo nad očekávání skvělých. Ve 3. minutě prodloužil Šíma míč na Malechu a vedli jsme 1:0. O 5 minut později si to oba zopakovali a vedení 2:0 bylo hodně slibných. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli a naopak jsme mohli náskok ještě navýšit. Šíma ve vyložené brankové příležitosti trefil jen brankáře a Fulín z dobrého postavení branku minul. Ve 25. minutě založili domácí ojedinělý útok a hned z toho byl gól v naší síti. Okamžitě jsme odpověděli, ale krásná střela Pavla Prokopce skončila těsně nad brankou. O původně dvoubrankové vedení jsme s definitivní platností ve 33. minutě. Těsně před koncem poločasu mohl vrátit vedení našemu týmu Vaszi, ale jeho hlavička branku minula. Úvod 2. poločasu nám vůbec nevyšel. Tropili jsme jednu chybu za druhou a Vaňov trestal. V 52. minutě se dostal do vedení 3:2 z kopačky Stehlíka a za další 2 minuty vyrazil náš brankář míč jen před sebe, kde dobíhal protihráč a bylo to 4:2.  Definitivní obrat v utkání nastal v 60. minutě. Hráč domácích dostal v našem vápně příliš volného prostoru a zvýšil na 5:2.   Ještě jsme to však nevzdali a zkusili s nepříznivým vývojem něco udělat. Ve velké příležitosti držen za dres i ruce byl Malecha, ale branku přestřelil. Rozhodčí byl na domácí až moc hodný a dělal, že to nevidí. Stejně se zachoval i o chvilku později. Malecha postupoval sám na brankáře, byl zastaven nedovoleně, ale píšťalka rozhodčího nebyla slyšet.  Tyto nepříznivé okolnosti rozhodly, naše snaha pokusit se brankově přiblížit Vaňovu uvadla a ten ještě 2x zatížil naše konto na té nepříznivé straně.

Zdeněk Németh – trenér SK Štětí

Kluci i přes velkou absenci hráčů nepodali špatný výkon. Chyběl Kadlec s Dopaterem. Cap sice odjel na zápas společně s týmem, ale zraněné koleno mu nastoupit do zápasu nedovolilo. Chaloupecký musel do práce. Mrzí nás však neproměňování brankových příležitostí, které výsledek ovlivnily. Zklamání je i z řízení utkání po změně stran. Dík patří i 2 hráčům starších žáků, kteří se na hřišti vůbec neztratili.

Branky: O.Malecha 2

Sestava: L.Šrotýř-P.Fulín, T.Németh,M.Vaszi, O.Malecha, L.Ladič, J.Daniluk, J.Pilař, R.Šíma,