FK Litoměřicko A

SK Štětí

5:2(2:1

11. kolo 13. hrané  4.11.2018

Stejně jako starší žáci, tak i mladší hráli proti vedoucímu celku tabulky. Šance se v úvodu střídaly na obou stranách a jen se čekalo, kdo vstřelí první gól. V 15. minutě byl v pokutovém území faulován Petr Hůrka, ale píšťalka rozhodčího Jana Šímy mlčela. O 2 minuty později založili rychlý útok domácí a ujali se vedení 1:0.  Domácí jsme zmačkli a během 2 minut měl 2 velké gólovky Petr Hůrka, ale ani jednu nevyužil. Skórovat na 2:0 se ale k naší malé radosti ještě v téže minutě 21. podařilo domácím. Konečně jsme se dočkali ve 25. minutě. Lukáš pláchnul po pravé straně a nezadržitelně snížil na 1:2. Tak skončil i 1. poločas. Během přestávky bylo z naší kabiny hodně nahlas slyšet „ Máme na ně“. Do 2 části jsme vyběhli odhodláni výsledek otočit. Místní hlasatel oznamoval, že Štětí má v současné době na kontě 99 branek a blíží se 100. Stalo se tak ve 24. minutě po krásné akci. Daniel Hromy si vyměnil míč s Petrem Hůrkou a prvně jmenovaný zajistil vyrovnání na 2:2.  100 branka byla na světě. Ve 38. minutě byl v pokutovém území Litoměřicka faulován Širochoman, ale hlavní arbitr nám dnes nepřál, marně jsme se domnívali, že se bude kopat desítka, rozhodčí nařídil jen volný přímý kop. Daniel Hromy těsně minul. I nadále jsme útočili, ale branka nepřišla.  Naopak 2x po rychlých brejcích udeřili domácí a získali dvoubrankoví vedení 4:2. V poslední minutě ještě rozhodčí ukázal, že pokutové kopy nařídit umí, ale bylo to pro domácí, kteří z něj zvýšili na konečných 5:2.

Miloslav Hromy – trenér SK Štětí

Až příliš krutý výsledek pro naše hráče. Remíza by výsledku slušela více. Hráči jezdili po zadku, kombinovali, ale dnes nám v Litoměřicích nebylo přáno. Hráči zaslouží velkou pochvalu. Bojovali, chtěli hrát fotbal a prostě to dnes nevyšlo. Nevadí, jsme na naše hráče pyšní. Příští poslední zápas v tom to roce sehrajeme 11. 11 . 2018 od 11:45 hod  proti Lovosicím .

Branky: L.Širochoman 1, D.Hromy 1

Sestava: D.Lančarič, R.Paďour, B.Koleničová, J.Viktora, L.Širochman,