TJ Sokol Pokratice - L..

28. kolo, So 01.06 11:00

30. kolo, So 15.06 10:00

Sokol Velké Žernoseky..

Do Litoměřic jsme s velkými ambicemi neodjížděli, ale nakonec se ukázalo, že hrát se dá s každým a domácí tým jsme potrápili.

FK Litoměřicko A

3:0(1:0)

11. kolo 13. hrané  4.11.2018

Původně jsme chtěli zápas proti vedoucímu celku tabulky odehrát v jiném termínu, protože někteří hráči základního kádru, jako třeba Tomáš Kabelka a Michael Miga odjeli na školu v přírodě, ale soupeř vhodný termín nenašel, a tak jsme odjeli v oslabené sestavě. Úvodní minuty utkání režírovali domácí a potvrzovali úlohu favorita. Statečně jsme se bránili až do 11. minuty, kdy Petru Hůrkovi v brance prošel balón po střele Ondřeje Mačaje z hranice šestnáctky nešťastně pod tělem a domácí se ujali vedení 1:0. Inkasovaná branka nás na kolena nesrazila, ale spíše povzbudila. Ve 25. minutě přišla naše chvíle. Na brankáře domácích postupoval kdo jiný než Pavel Prokopec. Velká škoda, když domácí gólman vytlačil míč na roh.  Po něm se ve velkém vápně dostal do střelecké pozice Daniel Hromy, ale zase nám přáno nebylo, protože míč směřující do horního růžku vyhlavičkoval jeden z hráčů domácích na další roh. 1:0 skončil 1. poločas a do 2. části jsme vstupovali s vědomí, že jsme stále ve hře a vyrovnání není nereálné. Bez větších šancí se hrálo úvodních 10 minut, ale pak stačilo trochu nepozornosti, na velkém vápně zůstal volný Tobiáš Sedláček a upravil na 2:0. Vrhli jsme se ještě do útočení, ale síly v závěru ubývaly. Toho domácí využili zvýšili na konečných 3:0.

Miloslav Hromy – trenér SK Štětí

Kdyby jsme byli v optimální sestavě, tak jsme možná ten bodík z Litoměřic přivezli. Domácí jsme potrápili a mám z toho radost . Byl to náš nejlepší zápas v sezoně, ale ani to nestačí. Opravdu velká škoda. Hráči dokázali, že hrát se dá s každým v jakékoliv sestavě. Pochvala pro celý tým super zápas. Možnost zastřílet a vstřelit nějakou tu branku máme v neděli 11. 11 . 2018, kdy nás doma v 10:00 čeká poslední zápas v tomto roce proti Lovosicím.

Sestava: P.Hůrka , Š.Černý, M.Borovec, R.Paďour, B.Koleničová, J.Viktora,