Fotbalový klub Ostrov,..

TJ Velké Hamry z.s.

Přátelský z., So 13.07 10:15

Přátelský z., So 20.07 00:00

Po vítězství na domácím trávníku má B mužstvo dospělých po porážce Ctiněvse 7:0 v Dušníkách čtyřbodový náskok na čele tabulky

SK Štětí B

TJ Viktorie Budyně nad Ohří B

4:1(2:0)  10. kolo 28.10.2018

B mužstvo dospělých čekal první odvetný zápas IV. Třídy skupiny B.  Před tímto kolem se dotáhl na náš tým na 1 bod sdružený tým Ctiněves/Libkovice a jestliže se před několika koly zdálo, že nebude vůbec těžké projít soutěží, tak se ukazuje, že zase až tak lehké to nebude. Navíc mužstvo připomíná spíše lazaret  než mladý tým oplývající zdravím. Pomoci museli i 2 dorostenci Cap s Fulínem, kteří se na hřišti neztratili a podali velmi dobrý výkon. Utkání jsme rozjeli na jedničku a už ve 3. minutě jsme se dostali do vedení po brance Šimona Vály. Když pak v 10. zvýšil Robert Feko, který se ocitl po pěkné přihrávce sám před brankářem, na 2:0, tak to vypadalo, že kráčíme k vysokému vítězství.  Bylo to však pouze jen zdání, protože naše mašina se začala pomalu zadrhávat. Byli to hosté, kteří ve 25. minutě prověřili naši obranu po volném přímém kopu. Odkopem zachraňoval Lukáš Brzek. Hned o minutu později jsme se zase hodně zapotili, ale balón naštěstí v naší brance neskončil. Ve 32. minutě si z obrany na centr k zadní tyči naběhl Beruška, ale brankář hostů byl připraven a hlavičku zlikvidoval. Slibně vypadala šanci Jakuba Modráka ve 34. minutě, ale míč zapomněl mezi nohama a obranu nehrozil. První čtvrthodinka 2. poločasu byla divácky hodně nudná. K tomu se přidalo chladné počasí 30 diváků se musela zahřívat něčím jiným než fotbalem. Na hřišti se v jeden moment odehrála i situace, která ukázala, jak na tom naše mužstvo je po zdravotní stránce. K postranní čáře kráčel pajdající Jakub Modrák,  od lavičky mu nesl zázračný obstřik kulhající  Tomáš Danč, aby mezi tím ve stejný okamžik šel pro míč za brankou zraněný a také na jednu noho dopadající brankář Josef Horáček, který do utkání nastoupil se sebezapřením. K tomu se přidal ještě jeden z hostů , který velmi opatrně kráčel kolem hřiště ke střídačce. Vzruch na hřiště přinesla až v 63. minutě šance Jakuba Modráka, ale stejně jako v 1. poločase svoji šanci nevyužil. O 2 minuty později ho napodobil Lukáš Brzek, který z bezprostřední blízkosti trefil jen vybíhajícího brankáře.  Jestliže se ale zdálo, že i tak v poklidu jdeme vstříc 3 bodům, tak to skončilo v 68. minutě. Hosté zatáhli míč po pravé straně, před branku dostali míč na nohu Michala Gunara a ten snížil na 1:2. Rozuzlení zápletky se odehrálo až v samotném závěru utkání. Nejprve se na potřetí v 87. minutě prosadil Jakub Modrák, aby o minutu později upravil svým premiérovým gólem v dresu dospělých na konečných 4:1 věkem ještě dorostenec Cap alias Kamil.

Branky: Š.Vála 1, R.Feko 1, J.Modrák 1, Cap Ngoc Bao 1

Sestava: J.Horáček-P.Fulín, D.Beruška, F.Podhorský, R.Moučka(46.V.Škaroupka)-J.Tichý,