TJ Sokol Pokratice - L..

25. kolo, So 08.06 10:00

FK Travčice

26. kolo, So 15.06 10:00

Padesátiprocentní úspěšnost měli mladší žáci minulý týden. Nejprve doma prohráli s Juniorkou Teplic,ale o 4 dny později si to vynahradili a v zápase doma s Neštěmicemi si připsali na účet 3 body.

FK ČL Neštěmice

5:3(1:1)

6.kolo 8. hrané 30.10.2018

Téměř vyprodané tribuny slibovaly zajímavou fotbalovou podívanou. Silná enkláva hostujících fanoušků hlasitě povzbuzovala a věřila, že se jejich týmu podaří zvítězit.  Domácí příznivci nezůstávali pozadu a fotbalové prostředí tak bylo skvělé. Pojďme ale k zápasu. Jako první se do brankového zápisu dostali hosté. Bylo to už v 8. minutě, když se prosadil Lukáš Vokurka. Další minuty přinesly šance na obou stranách, ale branky ne a ne padnout. Jedna ale přeci jenom přišla. Bylo to ve 22. minutě, když se do listiny střelců  svojí 21 brankou v sezóně zapsal Petr Hůrka a srovnal na 1:1. Ještě do poločasu mohli hosté vedení strhnout na svou stranu, ale více než stoprocentní šanci úplném závěru první půle zahodili. Úvod 2. poločasu  vyšel na jedničku našemu týmu. Ve 33. minutě dostal zpět naše mužstvo do vedení Petr Hůrka a za další 3 minuty upravil už na 3:1 Daniel Hromy.  Hosté z Neštěmic to ale nezabalil   a hned po minutě vstřelili kontaktní branku na 2:3.  Bylo zaděláno na drama, které začínalo vrcholit vyrovnávací brankou na 3:3 v 39. minutě po jednom z rohů. Do konce zbývala ale ještě dost dlouhá doba, ve které se mohli na hřišti Udát ještě mnohé zajímavé věci. A k naší velké radosti se také tak stalo. S velkým klidem se k brankové příležitosti postavil Daniel Hromy a  zajistil vedení Štětí 4:3. Nejhezčí branka zápasu se odehrála v 50. minutě. Obranu hostů se nám podařilo přečíslit a krásnou střelou do šibenice stanovil  konečný výsledek 5:3 Petr Hůrka. Páté vítezství v sezóně a 16 bodů nám zajišťuje 2. místo v tabulce Ústeckého přeboru.

5:7(2:4)  14. kolo  7. hrané

Potvrdit vítězství proti stejnému soupeři, kterého jsme před několika dny cekem s přehledem na jeho hřišti porazili, jsme si zadali jako úkol v předehrávce 14. kola Ústeckého přeboru. Začalo to dobře. Petr Hůrka ve 3. minutě po pěkné samostatné akci zajistil našemu týmu vedení 1:0. Soupeř rychle odpověděl zásluhou Daniela Krupičky a brankovou přestřelku první desetiminutovky zakončil Petr Hůrka gólem na 2:1. V těchto minutách jsme byli lepším týmem a zdálo se, že na další branky v síti soupeře se dlouho čekat nebude. V době největšího tlaku byl však nedovoleně zastaven Petr Hůrka a nejenom, že se zranil a musel se nechat ošetřovat mimo hřiště, tak navíc rozhodčí posoudil zákrok jako dovolený a desítku nenařídil. Hodně nás to rozhodilo a soupeř začal ukazovat svoje kvality. Během patnácté minuty jsme 2x inkasovali a když ve 30. minutě přidal čtvrtý gól hostů Daniel Krupička, tak jsme prohrávali o 2 branky 4:2. Ve druhém poločase to byla fotbalová přestřelka s lepším koncem pro hosty. Museli jsme stále dotahovat ale aspoň na bod to nestačilo.

Branky: P.Hůrka 4, D.Hromy 1

Sestava: D.Lančarič-P.Hůrka. B.Koleničová, R.Paďour,