25. kolo, So 08.06 10:00

FK Travčice

FK SCHOELLER Křešice

26. kolo, So 15.06 10:00

Trenér mladších žáků i přes porážku své svěřence chválil, i když určité výhrady měl ke hře zálohy.

FK Litoměřicko

1:7(0:4)  2.9.2018  2. kolo

Favoritem stejně jako v předchozím utkání bylo FK Litoměřicko. Než jsme stačili získat tu správnou fotbalovou teplotu, tak už jsme ve 4. minutě prohrávali 1:0.  V následujících minutách se utkání vyrovnalo a i naše mužstvo mělo několik příležitostí ke srovnání výsledku. Hosté byli ale přeci jenom trochu více nebezpečnější i důraznější před naší brankou. Třikrát také stačili do poločasu skórovat. Ve 2. poločas jsme chtěli hrát o něco aktivněji dopředu a Petr Hůrka z branky nastoupil do pole. Byl to také on, kdo mohl několikrát korigovat výsledek, ale nepodařilo se mu to. Za stavu 0:6 jsme po faulu na Jana Viktoru kopali penaltu a tu Lukáš Širochman proměnil. V závěru se hostům podařilo ještě náskok navýšit na konečných 7:1.

Petr kdy mohl několikrát z korovat bohužel se tak nestalo za stavu 0:6 jsme kopali pokutový kop po faulu na Honzu Viktoru . Balon si postavil Lukáš Širochman a z přehledem snížil na 1:6 v závěru zápasu jsme inkasovali ještě jednou na konečných 1:7

Hodnocení trenér Štětí Miroslav Hromy:

Malinké připomínky mám ke středové řadě, která hrála jen prvních 10 minut a zbytek zápasu už byl bez pohybu. Na hře se to také projevilo. Ostatní hráči bojovali, chtěli hrát a na hře je oproti loňskému ročníku vidět posun ve hře dopředu. Jinak před hráči smekám, protože dnešní den toho měli opravdu dost, jak se říká plné brýle. Pochvala pro celý tým.

Sestava: P. Hůrka, R.Paďour , B. Koleničová, L.Viktora, J. Viktora , R.Kolačev , L.Širochman