FK SEKO Louny, z.s.0

25. kolo, So 4.5.2024 10:15

FK Admira Praha B, z.s..1

27. kolo, Dnes 10:15

Krásný úvod zápasu, ale o to horší jeho konec. Minutu před koncem hosté rozhodli, že body se stěhují do Kadaně.

SK Štětí – FK Tatran Kadaň

3:4(2:2)   6.6.2015   28. hrací kolo

Anglický týden mužstva dospělých pokračoval zápasem s předposledním týmem tabulky, který se již smiřuje se sestupem. Před 7 dny jsme prohráli na půdě také se zachraňujících Spořic 3:1. Náladu jsme si i ale vylepšili ve středu vítězstvím v semifinále Severočeského poháru nad Vilémovem. Naděje i přes 4 bodovou ztrátu na 4. resp. 3. místo, sice malá, tu přeci jenom byla, ale nutné bylo vyhrát a doufat ve ztrátu bodů našich protivníků.

Štětí zahájilo báječně a již v 5. minutě vedlo 2:0. Kucler jako na podnose předložil balón nabíhajícímu Tichému a Turánkovi nezbylo nic jiného než vytáhnout míč z branky. Na 2:0 zvyšoval Ransdorf, kterého obrana nechala hlavičkovat, a s hosty to nevypadalo dobře. Do zápasu se vrátili ale hodně rychle. Branková sklizeň totiž pokračovala i nadále.  V 8. minutě přišel Malák uprostřed hřiště o míč a střeleckého pokusu se ujal kapitán hostů Mikeš. Míč byl sražen a putoval přesně k opačné tyči, než se vydal brankář. Uklidnění a navýšení náskoku opět na 2 branky se snažil Tichý nepříjemnou střelou z 18 metrů a chyběl ji asi tak metr. Ve slibné příležitosti byl i Šmidrkal, ale jeho hlavičku stačil brankář Kadaně zneškodnit. Kopalo se i hodně rohů.  Jejich výhodu měli hlavně domácí, ale žádný ke gólu nevedl. 5 minut před změnou stran se ale vstřelit branku podařilo hostům.  Po centru se míč šťastně odrazil od zad Cambola, za záda Gabriela na 2:2. Totální obrat v zápase z 0:2 na 3:2 z pohledu hostů byl završen ve 49. minutě.  Opět jim k tomu napomohli domácí, kteří přišli o míč, a nikým nekrytý Karban to měl lehké.  V 61. minutě zahrál Stejskal volný přímý kop přesně tak, jak to mají brankáři rádi nejmíň.  Míč proletěl přes všechny, až zapadl k zadní tyči na 3:3. Stejný hráč šikovně mířil k tyči i z dalšího volného přímého kopu, ale Turánek se překvapit nenechal.  11 minut před koncem měl možnost Mikeš z volného přímého kopu, ale trefil jenom zeď. Rozhodnout na druhé straně mohl Blažek, ale jeho pokusu chyběla přesnost.  Nebezpečně kolem tyče Štětí proletěl míč po hlavičce hráče Kadaně 6 minut před koncem. Do konce zbývala minuta, už se pomalu myslelo na penalty, když Ransdorf tak dlouho váhal s odkopem, až mu míč soupeř sebral, poslal ho před branku, kde Mařík rozhodl o konečném vítězství hostů 4:3.

Bohužel ve druhém domácím zápase v řadě jsme přišli doma o všechny body. Začali jsme přitom skvěle. Rychlé dvoubrankové vedení nám ale nepomohlo a zbytečné ztráty míče zkušení hosté trestali.  Ve druhém poločase jsme byli o něco aktivnější než soupeř, ale na druhou stranu nezbývá než souhlasit se slovy trenéra hostů Karla Šidlofa, který po zápase výhru svých svěřenců okomentoval slovy, že chtěli vyhrát více než domácí. Do konce zbývají 2 zápasy. To první se hraje hned ve středu 10.6 . ,kdy doma hrajeme s Neštěmicemi a mistrovskou sezónu zakončíme 13 .6 .2015 v Proboštově.

Sestava: Gabriel- Poráč(65. Tůma),Šmidrkal, Šimral, Ransdorf-Kucler, Malák, Slanička,