Oddílové zpravodaje 2008-2009

Fotbalové zpravodaje 2008 - 2009 Ústecký přebor  13. místo

Zpravodaj č.1 SK MONDI PACKAGING Štětí - SK Bezděkov  16.8.2008  1:1

/files/editor/files/08-09%201%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Bezd%C4%9Bkov%201-1.ppt

SK Roudnice n.L. - SK MONDI Packaging Štětí  2:2(1:1) 1.kolo 10.8.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  SK Bezděkov 1:1(0:0)  2.kolo 16.8.2008

Připraveni  Studecký, Mencl

Sestava  Duník.-Weber, Sivák, Čermák, Myška-Vokoun(55.Poráč), Ransdorf,Malý(85.Porš), Škarecký-Trutnovský, Guriš(68.Jansa)

Branky  Ransdorf 1

Trenér  Lukáš Fišer   Vedoucí   Roman Páviš    Masér   Jiří Nedomlel

Rozhodčí  Josef Šefčík

Po 2 letech skončil jako trenér u mužstva dospělých Josef Jarolím. 10 dní před 1. kolem, ve kterém nás čekalo hned derby v Roudnici n.L., ho vystřídal Lukáš Fišer. Proti SK Roudnici n.L. jsme uhráli cennou remízu a hned v dalším kole jsme doma přivítali další celek z tohoto města SK Bezděkov.  Velice vyhecovaný zápas, ve kterém jsme šli do vedení z penalty zahranou Jiřím Ransdorfem, aby 15 minut před koncem srovnal na konečných 1:1 Pištora.

Zpravodaj č.2 SK MONDI PACKAGING Štětí - TJ Proboštov 30.8.2008  0:3

/files/editor/files/08-09%202%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Probostov%200-3.ppt

TJ Střekov - SK MONDI Packaging Štětí  2:2(2:2) 3.kolo 24.8.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  TJ Proboštov 0:3(0:1)  4.kolo 30.8.2008

Trenér     Lukáš Fišer

Vedoucí  Roman Páviš

Sestava   Duník-Poráč(84.Beran), Ransdorf, Sivák, Myška-Malý(66.Guriš),  Škarecký,      Čermák, Tlatla(73.Mencl)-Červinka, Trutnovský

Rozhodčí  Holakovský

Po  kolech jsme měli 3 body za 3 remízy, když před týdnem jsme remizovali 2:2 na Střekově.  Proti Proboštovu jsme si vypracovali obrovské množství brankových příležitostí, ale branky stříleli hosté. Střelecká slepota našich hráčů znamenala vysokou domácí porážku, když jednu z branek hostů vstřelil i Satran, který si také později ve Štětí zahrál.

Zpravodaj č .3 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Tatran Kadaň 13.9.2008  3:1

/files/editor/files/08-09%203%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Kadan%203-1.ppt

FK Slavoj Žatec - SK MONDI Packaging Štětí  2:4(1:3) 5.kolo 6.9.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Tatran Kadaň 3:1(1:0)  6.kolo 13.9.2008

Branky   Myška 1, Trutnovský 1, Malý 1

Sestava:  Duník-Poráč, Sivák, Myška, Tlatla-Guriš, Ransdorf, Čermák, Mencl(70.Malý)-Trutnovský(90.Blín), Červinka(86.Jansa)

Trenér       Fišer Lukáš     Vedoucí   Michal Hamšík

Před týdnem jsme se v Žatci dočkali prvního letošního vítězství. Posunulo nás to s 6 body na 11. místo a zlepšenou formu jsme potvrdili i proti Kadani. Po brankách Ondřeje Myšky, jiřího Trutnovského a Michala Malého jsme zvítězli 3:1.

Zpravodaj č.4 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK ČL Neštěmice 4.10.2008  0:4

/files/editor/files/08-09%204%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Ne%C5%A1t%C4%9Bmice%200-4.ppt

TJ Oldřichov - SK MONDI Packaging Štětí  4:0(2:0) 7.kolo 20.9.2008

FK Litvínov B - SK MONDI Packaging Štětí  1:1(0:1) 8.kolo 28.9.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Český lev Neštěmice 0:4(0:1)  9.kolo 4.10.2008

Trenér  Lukáš Fišer

Masér  Jiří Nedomlel

Sestava:   Duník- Poráč, Ransdorf, Čermák, Tlatla-Guriš,Škarecký(73.Hamšík), Malý, Mencl-Červinka(62.Beran), Trutnovský

Remíza s Litvínovem B na jeho hřišti 29. září, když na konečných 1:1 vyrovnal v 5. minutě nastavení, bolela, ale ještě větší smutek zavládl po utkánís Neštěmicemi. Výsledek 0:4 vypadá hrozivě, ale hlavně v 1. poločase se ukázalo, že naše největší slabina je koncovka.  Hosté se pod vedením Mariána Řízka rozstříleli ve 2. poločase a domůsi zaslouženě odvezli výhru.

Zpravodaj č.5 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Litoměřice 18.10.2008  2:2

/files/editor/files/08-09%205%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Litomerice%202-2.ppt

FK Modrá - SK MONDI Packaging Štětí  0:1(0:0) 10.kolo 12.10.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Litoměřice 2:2(2:0)  11.kolo 18.10.2008

Sestava  Hons-Poráč, Sivák, Myška, Tlatla(68.Hamšík)-Guriš(90.Beran),Škarecký, Malý(63.Červinla, Mencl-Čermák, Trutnovský

Branky   Guriš 1, Trutnovský 1

Trenér  Lukáš Fišer      Vedoucí  Roman Páviš     Masér   Jiři Nedomlel

Rozhodčí

Před týdnem výhra 1:0 v Modré po hlavičce Jiřího Trutnovského juniora  v 87. minutě. Důležité body, které nám přinesly 9. místo se 13 body.  Proti v tuto dobu posledním Litoměřicím jsme v poločase vedeli 2:0 a kráčeli pro 3 body. Fotbal se ale hraje 90 minut a hosté po změně stran stačili srovnat na 2:2, když obě jejich branky vstřelil Hranička. Proti té druhé jsme hodně protestovali, když jí předcházel faul na Vláďu Škareckého, který rozhodčí Sejkora neodpískal.  Sejkora

Zpravodaj č.6 SK MONDI PACKAGING Štětí - SK STAP Tratec Vilémov 1.11.2008  0:2

/files/editor/files/08-09%206%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Vilemov%200-2.ppt

FK SIAD Souš - SK MONDI Packaging Štětí  5:2(3:0) 12.kolo 25.10.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  SK STAP TRATEC Vilémov 0:2(0:1)  13.kolo 1.11.2008

Rozhodčí   Šlehofer

Sestava:  Duník-Weber, Sivák, Malý, Myška-Poráč, Čermák, Škarecký, Mencl-Trutnovský, Guriš

Trenér   Lukáš Fišer   Vedoucí    Roman Páviš       Masér  Jiří Nedomlel

Nejdříve 25.10.2008 prohra na hřišti předposledního celku tabulky v Souši, kde připorážce 5:2 nepomohly ani 2 branky Jiřího Trutnovského juniora a pak doma prohra proti prvnímu celku tabulky ze Šluknovského výběžku. Trenér Štětí viděl největší rozdíl  mezi oběma celky v proměňování brankových příležitostí. Vedoucí hostujícího celku po zápase přiznal, že měl ze zápasu bve Štětí obavy, protože Lukáš Fišer jejich tým dobře zná. Nakonec byl ale spokojen.

Zpravodaj č.7 SK MONDI PACKAGING Štětí - AFL Loko Chomutov 15.11.2008  1:2

/files/editor/files/08-09%207%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Chomutov%201-2.ppt

FK SIAD Bílina - SK MONDI Packaging Štětí  2:0(1:0) 14.kolo 8.11.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  AFK Loko Chomutov 1:2(0:1)  15.kolo 15.11.2008

Sestava  Hons(72.vyloučen)-Weber, Sivák, Malý,Myška-Tlatla(72.Duník), Ransdorf,Škarecký, Poráč-Guriš, Beran(62.(82.Čermák)Mencl)

Branky   Ransdorf 1

Trenér  Lukáš Fišer    Vedoucí   Roman Páviš    Masér  Jiří Nedomlel

Rozhodčí  Materna

Závěr podzimu našemu mužstvu nešmakuje. 8. listopadu jsme prohráli v Bílině 2:0, když před utkáním měly oba týmy 14 bodů. Rozhodčí Baum vyloučil 3 hráče naší sestavy. Jana Čermáka, Jiřího Trutnovské za kritiku rozhodčího a Ondřeje Myšku po druhé žluté kartě. Patřilo nám tak až 13. místo se 14 body a před námi utkání proti Loko Chomutov. Nelichotivé postavení našemu mužstvu tento zápas nepřinesl. Prohra 1:2 jen podtrhla nepřesvědčivé výkony Štětí, které nás po podzimu zařadily na 14. místo se 14 body a na jaře nás čekaly zápasy o přežití v Ústckém přeboru.

Zpravodaj č.8 SK MONDI PACKAGING Štětí - SK Roudnice n.L. 14.3.2009  0:0

/files/editor/files/08-09%208%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Roudnice%200-0.ppt

SK MONDI Packaging Štětí -  SK Roudnice n.L. 0:0  16.kolo 14.3.2009

Rozhodčí   Dvorský-Prágl, Dufek

Sestava:  Duník-Weber, Čermák, Bě,loubek, Tlatla(66.Burda) –Poráč,Ransdorf, Hamšík, Tomášek-Satran(75.Jansa), Blín(86.Červinka)

Trenér:     Lukáš Fišer, František Király    Vedoucí  Roman Páviš   Masér  Jiří Nedomlel

Hned na úvod jara derby, které sledovaly více jak 300 stovky diváků. Branky se sice nedočkaly a šance měla obě mužstva, i když žádné nevyužila.  V 1. poločase na straně Roudnice n.L. měl největší Mikas, Brožík. Na naší straně Tlatla a v závěru poločasu Zdeněk Satran. Ve 2. poločase na sebe upoutal pozornost nepříjemný faul  Pavla Dohnala na Michala Hamšíka. V brance Štětí neskončila hlavička Adelta a na opačné staně hřiště se neujala steřla dorostence Aleše Jansy a tak zápaS SKONČIL 0:0. Nepříznivé postavení v tabulce nám to nepřineslo.  V jarní částí doplnil trenérskou sestavu František Király starší.

Zpravodaj č.9 SK MONDI PACKAGING Štětí - TJ Střekov 28.3.2009  3:1

/files/editor/files/08-09%209%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-St%C5%99ekov%203-1.ppt

SK Bezděkov - SK MONDI Packaging Štětí  1:0(0:0) 17.kolo 21.3.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  TJ Střekov 3:1(0:0)  18.kolo 28.3.2009

Branky   Ransdorf 2 (1 z penalty), Satran

Sestava   Duník- Weber, Čermák, Běloušek, Tlatla-Poráč, Ransdorf,Hamšík(85.Malý), Tomášek-Blín(60. Satran), Červinka(66.Jansa)

Trenér  Lukáš Fišer, František Király   Vedoucí  Roman Páviš    Masér   Jiří Nedomlel

Rozhodčí   Karel Beneš- Tomáš Zvonař, Jan Davignon

Před týdnem jsme na umělé trávě v Roudnici n.L. prohráli s druhým celkem z Roudnciie n.L. , kzterý hrahe Ústecký přebor, s Bezděkovem 1:0. Branku vstřeli hlavou Matoušek. V 18. kole jsme v převelice důležitém zápase přivítali Střekov.  Na 12. místě s 15 body jsme další potřebovali více než sůl.  Byli to však hosté, kteří zahrávali po ruce Jrady Běloubka penaltu. Tomáš Duník Jouzu vychytal. Góly začaly padat až po změně stran. Jiří Ransdorf z penalty 1:0, opět Jiří Ransdorf 2:0, Zdeněk Satran 3:0 a hosté užjen snížily na konečných 3:1.

Zpravodaj č.10 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Slavoj Žatec 11.4.2009  6:1

/files/editor/files/08-09%2010%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-%C5%BDatec%206-1.ppt

TJ Proboštov - SK MONDI Packaging Štětí  3:1(0:0) 19.kolo 4.4.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Slavoj Žatec 6:1(2:0)  20.kolo 11.4.2009

Sestava   Duník-Weber, Čermák, Běloušek(70.Tomášek), Tlatla-Poráč(75.Jansa) , Hamšík, Ransdorf, Malý- Blín, Červinka(61.Satran)

Branky    Blín 3, Ransdorf 1 (z penalty), Červinka 1, Jansa 1

Rozhodčí   Hlinka-Šťastný, Sabo

Trenér  Fišer, Király     Vedoucí  R.Páviš    Masér   J.Nedomlel

V Proboštově jsme neudrželi poločasovou remízu 0:0 a po změně starn 3x inkasovali. Jakub Červinka sice z volného přímého kopu vymetl šibenici a snížilna 1:2, ale domácí ještě v závěru upravili na konečných 3:1.  Proti Žatci šlo o hodně a záps jsme zvládli na jedničku. 3 branky vstřeliL Stanislav Blín a v tabulce nám s 21 body patřilo 12. místo.

Zpravodaj č.11 SK MONDI PACKAGING Štětí - TJ Oldřichov 25.4.2009  1:0

/files/editor/files/08-09%2011%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Old%C5%99ichov%201-0.ppt

FK Tatran Kadaň - SK MONDI Packaging Štětí  2:1(1:1) 21.kolo 19.4.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  TJ Oldřichov 1:0(1:0)  22.kolo 25.4.2009

Branky   Poráč 1

Sestava:  Duník-Weber, Čermák, Běloušek, Tlatla-Poráč(70.Malý), Ransdorf, Hamšík,Tomášek-Blín(75.Jansa), Červinka (87.Satran)

Rozhodčí   Valenta-Mydlář, Šlehofer

Trenér   Lukáš Fišer   Vedoucí  Roman Páviš

Masér   Jiří Nedomlel

Štětí 12. místo s 21 body, Oldřichov 14. místo 19 bodů a o důležitosti utkání není třeba dále mluvit.Před týdnem jsme prohráli v Klášterci n.O , kde hraje letos Kadaň, 2:1 a do zápasu s Oldřichovem jsme nastupovali s jediným cílem vyhrát. Zápas pro diváky se silnými nervy. Jedinou banku zápasu vstřelil Vladimír Poráč už  v 16. minutě. V poslední minutě zápasu vykopával míč z vlastní brankové čáry  Jan Čermák. Pískal Vladimír Valenta.

Zpravodaj č.12 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Litvínov B 2.5.2009  1:1

/files/editor/files/08-09%2012%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Litv%C3%ADnov%20B%201-0.ppt

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Litvínov 1:1(0:1)  23.kolo 2.5.2009

Branky   Ransdorf 1 z penalty

Sestava   Duník-Kostovčík, Čermák, Ransdorf, Tlatla-Burda(49.Blín), Hamšík,Malý, Tomášek-Poráč, Satran

Trenér   Lukáš Fišer    Vedoucí  Roman Páviš    Masér   Jiří Nedomlel

Rozhodčí  L.Šefčík-J.Šefčík, Oborník

Proti poslednímu celku tabulky s mnoha dorostenci  v sestavě jsme podali jeden z nejhorších výkonů poslední doby. v poločase jsme prohrávali 1:0 a vyrovant se nám podařilo až v 90. minutě z penalty, kterou nařídil hlavní arbitr Ladislav Šefčík a proměnil ji Jiří Ransdorf. Pak byl vyloučen hostující Hossinger a ve 2. minutě nastavení jsme dokonce mohůli strhnout vítězství na svou stranu, ale Jiří Ransdorf jen olízl tyč.

Zpravodaj č.13 SK MONDI PACKAGING Štětí - FC Jiskra Modrá 16.5.2009  1:2

/files/editor/files/08-09%2013%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Modr%C3%A1%201-2.ppt

FK ČL Neštěmice - SK MONDI Packaging Štětí  3:01(0:0) 24.kolo 10.5.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FC Jiskra Modrá 1:2(1:0)  25.kolo 16.5.2009

Branky:   Jansa 1

Sestava    Duník-Malý, Ransdorf,Běloubek(82.Burda), Tlatla – Poráč, Hamšík, Ransdorf, Čermák(60.Rejman), Tomášek-Jansa, Pilař(55.Blín)

Trenér:  Jiří Ransdorf, Karel Zuna     Vedoucí Tomáš Gernat

Rozhodčí   Kratina

10.května jsme v 70. minutě drželi v Neštěmicích ve 24. kole cennou remízu 0:0. Pak však pořišla chyba brankáře Honse, domácí se ujali vedení 1:0 a naše hra se sesypala jak domeček karat. Domácí jako by byli politi živou vodou a přidali další 2 góly, I přes prohru jsme jsme byli na 13. místě mimo sestupové příčky 3 body před Litvínovem B.  Proti Modré jsme po brance Aleše jansy vedly  v poločase vedli 1:0, ale ve 2 části  naše hra postupně uvadala a hosté nejprve z penalty Šterclem vyrovnali a na konečných 2:1 upravil Augustýn Čapek.

Zpravodaj č.14 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK SIAD Souš 31.5.2009  3:2

/files/editor/files/08-09%2014%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Sou%C5%A1%200-0.ppt

FK Litoměřice - SK MONDI Packaging Štětí  3:01(1:0) 26.kolo 23.5.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FK SIAD Souš 3:2(3:0)  27.kolo 31.5.2009

Branky  Hamšík, Jansa, Tomášek

Sestava  Duník-Weber, Čermák, Malý, Tlata(45.Běloubek)-Poráč(90.Rejman), Ransdorf, Hamšík, Tomášek(54.vyloučen)-Jansa,(56.Burda)), Blín

Rozhodčí   Sabo-Hlinka, Šťastný

Trenéři   Karel Zuna, Jiří Ransdorf

VedoucíTomáš Gernat  Masér  Jiří Nedomlel

23. května v boji o záchranu sehráli derby v Litoměřicích se šaptným koncem. v 1. poločase jsme inkasovali od Hurt. Ladisalv Šefčík v závěru poločasu vyloučil našeho brankáře Tomáše Duníka. V 53. minutě jsme prohrávali už 3:0a tak to také dopadlo. Před zápase se Souší jsme stále netušili zda budou sestupovat 2 nebo 3 celky a o to větší měl tento zápas důležitost, aby jsme neskončili na 3. místě od  konce. V poločase jsme vedli 3:0 a zdáo se rozhodnura. Na úvod 2. půle byl vyloučen domácí Tomášek za zakopnutí míče a hosté začali dotahovat.  Na 3:2 ale snížili až ve 4. minuztě nastavení zásluhou Scheithauera a to na vyrovnání nestačilo.

Zpravodaj č.15 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK SIAD Bílina 14.6.2009  6:0

/files/editor/files/08-09%2015%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20B%C3%ADlina%206-0.ppt

SK STAP TRATEC Vilémov - SK MONDI Packaging Štětí  2:21(1:0) 28.kolo 6.6.2009

SK MONDI Packaging Štětí -  FK SK SIAD Souš 6:0(2:0)  29.kolo 14.6.2009

SAFK Loko Chomutov - SK MONDI Packaging Štětí  4:1(1:0) 30.kolo 20.6.2009

Branky:   Červinka 3 (1 z pokutového kopu), Blín 1, Ransdorf 1, Tomášek 1Sestava   Duník-Hamšík, Čermák, Malý, Běloubek-Poráč(45.Burda, Blín(28.Weber),Ransdorf, Tomášek-Červinka, Jansa (66.Rejman)

Trenéři   Karel Zuna, Jiří Ransdorf, Karel Zavřel

Vedoucí   Tomáš Gernat       Masér   Jiří Nedomlel

6. června jsme překvapivě na hřišti 2.celku tabulky ve Vilémově vybojovali cennou remízu 2:2 v 93. minutě z penalty. Zahrával ji Jakub Červinka a druhou branku vstřelil Tomáš Burda. Pohled na tabulku ale mluvil o tom, že proti Bílině musíme vyhrát pokud chceme v tabulce skončit lépe než na 14. místě. Povedlo se a hostující Bílinu jsme jasně přestříleli. 3 branky vstřelil Jakub Červinka, když jedné  branky docílil z penalty. Výhra znamenala záchranu  a radost, že i v příštím roce se ve Štětí bude hrát Ústecký přebor. Za týden jsme se ještě představili venku proti Loko Chomutov, prohráli 4:1 a v tabulce skončili na 13.místě s 32 body. První skončil Vilémov.

2. SK Kladno, z.s 23 64:20 49
11. TJ SK Hřebeč z.s. 23 43:47 27

Počet návštěv: 230998
Posledních 30 dnů: 1464 | Posledních 7 dnů: 377 | Poslední den: 33