Oddílové zpravodaje 2007-2008

Fotbalové zpravodaje 2007 - 2008 Ústecký přebor  10. místo

Zpravodaj č.1 SK MONDI PACKAGING Štětí - TJ Proboštov 11.8.2007  1:1

/files/editor/files07-08%201%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Probo%C5%A1tov%201-1%20Video.ppt

SK MONDI Packaging Štětí - TJ Proboštov 1:1(1:1)  2.kolo 11.8.2007

Sestava   Duník – Poráč, Sivák, Ransdorf, Jiří Čermák-Beran(45.Blín), JanČermák, Pokorný(71.Brůža),Titěra, Flodr(76.Weber) -Myška

Branky      Ransdorf 1

Rozhodčí   Materna

Trenér   Josef Jarolím   Vedoucí   Roman Páviš     Masér   Jiří Nedomlel

Hned v 1. kole nového ročníku jsme doma ztratili body proti loni 12. celku tabulky. Obě branky padly v 1. poločase. Nejprve Jiříí Ransdorf přivedl naše mužstvo do vedení a oslavil to leteckým dnem. Hosté v závěrečné minutě 1. půle srovnali na 1:1 a jak se později ukázalo, byl to také výsledek konečný.

TJ Oldřichov -SK MONDI Packaging Štětí  2:0(1:0)  3.kolo 18.8.2007

Zpravodaj č.2 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Tatran Kadaň 25.8.2007  1:3

/files/editor/files/07-08%202%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Kada%C5%88%201-3.ppt

SK MONDI Packaging Štětí - FK Tatran Kadaň 1:3(0:2)  4.kolo 25.8.2007

Sestava   Duník-Hamšík, Sivák, Ransdorf, Brůža (45.Weber)-Poráč, Pokorný, Jan Čermák, Titěra- Blín, Myška

Branky      Blín 1

Nepovedený vstup do nového ročníku Ústeckého přeboru. Před týdnem prohra na hřišti nováčka v Oldřichově a ani proti Kadani, která v předchozích 2 zápasech vyhrála, jsme žádné body nezískali. Kromě Stanislava Blína se v našich řadách brankově nikdo neprosadil. Realizační tým  trenér Josef Jarolím, vedoucí Roman Paviš a masér Jiří Nedomlel měli o čem přemýšlet.

Zpravodaj č .3 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Litoměřice 8.9.2007  0:0

/files/editor/files/07-08%203%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Litom%C4%9B%C5%99ice%200-0%20Video.ppt

SK Roudnice n.L.-SK MONDI Packaging Štětí  0:0  5.kolo 2.9.2007

SK MONDI Packaging Štětí - FK Litoměřice 1:0)  6.kolo 8.9.2007

Sestava:   Duník-Weber, Sivák, Ransdorf, Myška- Brůža(51.Blín), Hamšík, Jan Čermák, Titěra, Poráč, Pokorný

Trenér  Josef Jarolím     Vedoucí   Roman Páviš       Masér  Jiří Nedomlel

Rozhodčí   Vladimír Valenta

Před týdnem jsme remizovali 0:0 v derby v Roudnici n.L. s místním SK, což při naší aktuální formě byl úspěch.  Litoměřice v předchozích 4 kolech vždy remizovaly. Zápas řídil Vladimír Valenta a ani jednou nemusel ukázat na středový kruh.  V pěti zápasech jsme vstřeli pouze 2 branky a na kontě měli 2 body.

Zpravodaj č.4 SK MONDI PACKAGING Štětí - SK STAP Tratec Vilémov 22.9.2007  1:1

/files/editor/files/07-08%204%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Vil%C3%A9mov%201-1%20video.ppt

FK SIAD Souš-SK MONDI Packaging Štětí  0:1(0:1)  1.kolo 12.9.2007

FK Slavoj Žatec - SK MONDI Packaging Štětí  0:3(0:1)  7.kolo 15.9.2007

SK MONDI Packaging Štětí - SK STAP TRATEC Vilémov  1:1(0:1)  8.kolo 22.9.2007

Sestava:Duník-Weber, Ransdorf, Sivák, Hamřík-Poráč,(78.Poráč) Jan Čermák, Pokorný(60.Brůža), Titěra(90.Malý)-Blín, Myška

Branky  Blín 1

Trenér  Josef Jarolím      Vedoucí  Milan Plíšek       Masér  Jiří Nedomlel

V předchozích 2 kolech jsme hráli venku a obraz hry se  výsledkově zcela změnil. 2x jsme vyhráli. V Souši 1:0 a v Žatci 3:0. Hned jsme se ocitli na 7. místě s 9 body. Proti Vilémovu to bylo hodně tvrdé a nevybíravé zákroky soupeře hodně bolely.  Hlavou vyrovnal v 70.minutě na konečných 1:1 kdo jiný než Stanislav Blín.

Zpravodaj č.5 SK MONDI PACKAGING Štětí - SK SIAD Bílina 6.10.2007  4:1

/files/editor/files/07-08%205%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-B%C3%ADlina%204-1%20video.ppt

AFK Loko Chomutov - SK MONDI Packaging Štětí  1:1(0:1)  9.kolo 29.9.2007

SK MONDI Packaging Štětí - SK SIAD Bílina  4:1(2:0)  10.kolo 6.10.2007

Sestava  Duník-Weber, Ransdorf, Sivák, Jiří Čermák- Poráč, Pokorný, Hamšík, Titěra-Jan Čermák,  Beran

Branky   Ransdorf 3 (1 z penalty), Jan Čermák 1

Rozhodčí  Hýbl

Trenér  Josef Jarolím         Vedoucí  Roman Páviš

Hattrick Jiřího Ransdorfa. Góly v našem týmu nestřílí jen Stanislav Blín. Ten nebyl v sestavě. Jasné vítězství  v utkání proti poslednímu mužstvu tabulky. Od první minuty jsme diktovali tempo hry a převahu zúročili ke vstřelní gólů. Když k těmto 3 bodům přičteme jeden z minulého kola z hřiště AFK Loko Chomutov tak jich máme 12 a držíme se ve středu tabulky.

Zpravodaj č.6 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Český Lev Neštěmice  20.10.2007  0:2

/files/editor/files/07-08%206%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Ne%C5%A1t%C4%9Bmice%200-2%20video.ppt

FK ŘEZUZ Děčín - SK MONDI Packaging Štětí  0:0 11.kolo 14.10.2007

SK MONDI Packaging Štětí - FK ČL Neštěmice 0:2(0:0)  12.kolo 20.10.2007

Sestava  Duník-Weber(44.vyloučen), Sivák, Ransdorf, Jiří Čermák(47.Blín)-Poráč(71.Brůža), Pokorný, Hamšík,Titěra(29.Jurčovský)-Jan Čermák, Myška

Trenér  Josef Jarolím     Vedoucí  Roman Páviš  Masér  Jiří Nedomlel

Rozhodčí    Davignon

Neštěmice jsme naposledy porazily 27.10.2020 3:1 ještě v divizní soutěži na jeho hřišti. Nepovedlo se to ani v tomto kole. Před týdem jsme přivezli bod za remízu 0:0 ze hřiště vedoucího ŘEZUZU Děčín, ale na domácím trávníku už jsme to nepotvrdili. Celý druhý poločas jsme hráli bez vyloučeného Webera a soupeři dirigovaného na hřišti Václavem Budkou jsme museli pogratulovat k vítězství.

Zpravodaj č.7 SK MONDI PACKAGING Štětí - TJ Soběchleby 3.11.2007  3:1

/files/editor/files/07-08%207%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Sob%C4%9Bchleby%203-1.ppt

TJ Střekov - SK MONDI Packaging Štětí  1:0(0:0) 13.kolo 27.10.2007

SK MONDI Packaging Štětí - TJ Soběchleby 3:1(3:0)  14.kolo 3.11.2007

Branky: 20. a 41. Jan Čermák, 34. Poráč – 51. Šanda, ŽK 3:3, r. Baum, 76.

Sestava: Duník – Brůža (51. Blín), Sivák, Ransdorf, Jiří Čermák – Poráč, Pokorný, Hamšík,

Titěra, Jan Čermák – Myška (34. Jurčovský).
Rozlučka s domácími fanoušky v roce 2007 byly vítězná. Před týdnem jsme nedokázali najít na Střekově recept na domácí prešov a prohráli 1:0. Proti posledním Soběchlebům to taky žádná herní slava nebyla, ale po 2 brankách Jana Čermáka a 1 Vladimíra Poráče jsme vyhráli.   O týden později 11.11.2007 jsme rupli v Modré 4:0 a zimu jsme přeškávali na 11. místě s 18 body.

Zpravodaj č.8 SK MONDI PACKAGING Štětí - SK SIAD Souš 15.3.2008  3:1

/files/editor/files/07-08%208%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Sou%C5%A1%203-1.ppt

FC Jiskra Modrá - SK MONDI Packaging Štětí  4:0 15.kolo 10.11.2007

SK MONDI Packaging Štětí - SK SIAD Souš 3:1(2:0)  16.kolo 15.3.2008

Sestava   Duník-Poráč, Ransdorf, Myška, Hamřík-Vokoun, Pokorný, Jan Čermák, Škarecký(89.Pengl)-Guriš(60.Guriš), Trutnovský(83.Beran)

Branky   Vokoun 1, Trutnovský 1, Blín 1

První jarní zápas proti poslední Souši se hrál na horním hřišti. V sestavě bylo 10 odchovanců ze 14 hráčů v sestavě.K pravé tyči uklidil míč Jiří Vokoun senior, k levé Jiří Trtutnovský junior a třetí branku přidal slabší pravou nohou Stanislav Blín. Hosté už jen snížili na konečných 3:1.

Zpravodaj č.9 SK MONDI PACKAGING Štětí - TJ Oldřichov 29.3.2008  0:1

/files/editor/files/07-08%209%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Old%C5%99ichov%200-1.ppt

TJ Proboštov - SK MONDI Packaging Štětí  0:0 17.kolo 22.3.2008

SK MONDI Packaging Štětí - TJ Oldřichov 0:1(0:0)  18.kolo 29.3.2008

Branka: vlastní
Sestava: Duník – Porač (70. Weber), Myška, Ransdorf, Hamšík – Škarecký, Pokorný (Blín),
 Čermák (80. Beran), Vokoun – Guriš,

Trutnovský.

Proti nováčkovi jsme v tomto ročníku nevstřelili branku. Na podzim prohra 2:0 a teď doma 1:0. Špatný výkon, jinými slovy to byla bída, i když v závěru na naší starěně byla po tyčce i smůla.

Zpravodaj č.10 SK MONDI PACKAGING Štětí - SK Roudnice n.L. 12.4.2008  0:1

/files/editor/files/07-08%2010%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Roudnice%200-1.ppt

FK Tatran Kadaň - SK MONDI Packaging Štětí  3:2(1:1) 19.kolo 5.4.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  SK Roudnice n.L. 0:1(0:1)  20.kolo 12.4.2008

Sestava  Aksamit-Weber(66.Beran), Ransdorf, Vokoun(45.Pokorný), Myška – Poráč(37.Blín), Hamšík, Čermák,Škarecký- Trutnovský, Guriš

Trenér  Josef Jarolím   Vedoucí  Roman Páviš   Masér  Jiři Nedomlel

Rozhodčí  M.Klobása-Milichovský, Holakovský

Roudnice n.L. se pokouší z 2. místa dohnat vedoucí ŘEZUZ Děčín.  Naše mužstvo 2x za sebou prohrálo,  Oldřichov,  Derby ale nemá nikde jasného favorita. Vyrovnané utkání, ve které padlo rozhodnutí ve 37. minutě u kopačky hostující Adaleta.

Zpravodaj č.11 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK Slavoj Žatec 26.4.2008  6:1

/files/editor/files/07-08%2011%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-%C5%BDatec%206-1.ppt

FK Litoměřice - SK MONDI Packaging Štětí  1:0(0:0) 21.kolo 19.4.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  FK Slavoj Žatec  6:1(4:1)  22.kolo 26.4.2008

Sestava  Duník-Weber, Sivák, Ransdorf, Myška-Vokoun, Myška,Čermák(68.Poráč), Škarecký-Blín(73.Beran),

Trutnovský(46.Guriš)

Branky  Blín 2, Guriš 2, Ransdorf 1, Vokoun 1

Rozhodčí  P.Černý-V.Valenta, J.Černý

Trenér  Josef Jarolím   Vedoucí    R.Páviš    Masér  J.Nedomlel

Utkání jak se zpohledu postavení v tabulce říká bylo o 6 bodů. Zvládli jsme ho perfektně, a i když jsme před týdnem těsně  1:0 prohráli v Litoměřcích, tak proti mužstvu z města chmele jsme si pěkně zastříleli. Do branlkové statistiky se zapsali Stanislav Blín 2, Petr Guriš 2, Jiří Ransdorf junior 1, Jiří Vokoun senior 1.

Zpravodaj č.12 SK MONDI PACKAGING Štětí - AFK Loko Chomutov 10.5.2008  2:1

/files/editor/files/07-08%2012%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Chomutov%202-1.ppt

SK STAP TRATEC Vilémov - SK MONDI Packaging Štětí  4:2(2:1) 23.kolo 3.5.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  AFK Loko Chomutov  2:1(1:0)  24.kolo 10.5.2008

Sestava   Aksamit-Weber, Sivák, Ransdorf, Myška- Vokoun,  Škarecký(30.Guriš), Čermák(86.Poráč), Hamšík- Trutnovský,

Blín(56.Pokorný)

Branky  Vokoun 1, Trutnovský 1

Trenér  Josef Jarolím   Vedoucí R.Páviš    Masér   J.Nedomlel

Před týdnem na horké půdě ve Vilémově jsme neuspěli a prohráli 4:2. Vynahradili jsme si to o týden později proti AFK Loko. těsně, ale zasloužené vítězství. Jiři Vokoun senior po chybě soupeře 1:0, 2:0 Jiří Trutnovský junior po samostatné akci 2:0. Hosté už jen snížili na 2:1. N aúčtu máme 28 bodů.

Zpravodaj č.13 SK MONDI PACKAGING Štětí - FK ŘEZUZ Děčín 24.5.2008  2:4

/files/editor/files/07-08%2013%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn%202-4.ppt

SK SIAD Bílina - SK MONDI Packaging Štětí  2:0(1:0) 25.kolo 17.5.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  FK ŘEZUZ Děčín 2:4(0:2)  26.kolo 24.5.2008

Sestava   Duník(45.Aksamit)-Myška, Sivák, Ransdorf, Pokorný-Vokoun,   Guriš, Hamšík, Poráč(45.Jansa)-Blín, Trutnovský

Branky  Trutnovský 2

Trenér    J.Jarolím Vedoucí  R.Páviš    Masér  J.Nedomlel

Rozhodčí   Hofmann

Před týdnem jsme odevzdali body zachraňující se Bílině a neprosadili jsme se ani proti vedoucímu celku tabulky, který je blízko postupu do divize. Hosté se dostali do vedení 2:0 v 1. poločase a ve 2 části, i když jsme ještě snížili na 2:1, už průběh utkání v poklidu hlídali.

Zpravodaj č.14 SK MONDI PACKAGING Štětí - TJ Střekov 8.6.2008  5:3

/files/editor/files/07-08%2014%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-St%C5%99ekov%205-3.ppt

FK ČL Neštěmice - SK MONDI Packaging Štětí  0:2(0:1) 27.kolo 1.6.2008

SK MONDI Packaging Štětí -  TJ Střekov 5:3(0:1)  28.kolo 8.6.2008

Sestava    Aksamit – Weber(85.Malý), Ransdorf, Sivák, Myška – Vokoun, Pokorný(45.Poráč), Guriš(64.Jansa), Hamšík-Blín, Trutnovský

Branky    Blín 2, Jansa 2, Trutnovský 1

Trenér     Josef Jarolím  Vedoucí   Š.Juriga  Masér  J.Nedomlel

Výsledek spíše připomíná hokejové utkání, ale na druhou starnu toukazuje , že ani jedno z mužstev moc nebránilo. Obě mužstva měla stejně bodů 31. 7 braneek z 8 padlo až ve 2. poločase.  Po tom první jsme totiž prohrávali 1:0. Brankostroj jsme spustili po změně stran a Střekov jasně přestříleli.

Zpravodaj č.15 SK MONDI PACKAGING Štětí - FC Jiskra Modrá 12.6.2008  3:1

/files/editor/files/07-08%2015%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Modr%C3%A1%203-1.ppt

SK MONDI Packaging Štětí -  FC Jiskra Modrá 3:1(2:0)  30.kolo 12.6.2008

Sestava:   Duník-Weber, Sivák(70.Beran), Ransdorf, Myška(59.Myška) – Vokoun,Pokorný, Guriš(46.Hamšík), Poráč-Blín, Trutnovský

Branky   Blín 1, Trutnovský 1, Jansa

Trenér  Josef Jarolím   Vedoucí  Milan Plíšek     Masér  Jiří Nedomlel

TJ Soběchleby - SK MONDI Packaging Štětí  2:6(0:2) 29.kolo 14.6.2008

Druhý domácí zápas v řadě, který byl také už tím posledním v letošním ročníku. Za týdenuž jsmejeli jed do Soběchleb. proti 5. celku tabulky jsme podali velmi dibrý výkon a po zásluze vyhráli. Branky vstřelili. Stanislav Blín, Jiří Trutnovský junior a Aleš Jansa. Za týden jsme ještě přesvědčivě porazili již zmiňované Soběchleby 6:2. V konečné tabulce z toho bylo 10, místo, 42 bodů a skóre 48:42.

2. SK Kladno, z.s 23 64:20 49
11. TJ SK Hřebeč z.s. 23 43:47 27

Počet návštěv: 230998
Posledních 30 dnů: 1464 | Posledních 7 dnů: 377 | Poslední den: 33