Oddílové zpravodaje 2004-2005

Fotbalové zpravodaje 2004 - 2005 Ústecký přebor  8. místo

Zpravodaj č.1 SK Frantschach Štětí - TJ Soběchleby 14.8.2004  1:2

/files/editor/files/04-05%201%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20Sob%C4%9Bchleby%201-2.ppt

TJ Proboštov - SK Frantschach Štětí 2:0(0:0)  1.kolo 7.8.2004

SK Frantschach Štětí  - TJ Soběchleby 1:2(1:2)  2.kolo 14.8.2004

Branky:  Šoltés

Sestava   Štěpán – Červinka, Vokoun, Šoltés, Jeník  (75.Blín) – Čermák, Záveský, Novák (80.Hamšík), Knap

(87.Ondrejkovič) – Matějka, Flodr

Rozhodčí     Michal Ipser – Svatopluk Bláha, Tomáš Beneš

Ani ve druhém letošním zápase jsme nebodovali, když před týdnem jsme padli v Modré 4:1. Vyrovnat v tomto utkání mohl v nastaveném čase Jakub Červinka, ale neuspěl.

Zpravodaj č.2 SK Frantschach Štětí - SK STAP Vilémov 28.8.2004  2:1

/files/editor/files/04-05%202%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj-Vil%C3%A9mov%202-1.ppt

FC Jiskra Modrá - SK Frantschach Štětí 4:1(2:0)  3.kolo 21.8.2004

SK Frantschach Štětí  - SK STAP TRATEC Vilémov 2:1(1:0)  4.kolo 28.8.2004

Branky: Matějka 1,Knap 1

Sestava   Duník – Červinka, Vokoun, Šoltés, Jeník   –  Knap, Novák (80.Fašianok), Hamšík, Flodr (60.Ondrejkovič) – Matějka (86.Matějka),

Suchý

Rozhodčí     Zdeněk Lenkvík

130 dní jsme čekali na vítězství na domácím trávníku. Výhru po 3 porážkách zajistil v úplném závěru Martin Knap, když jsme hráli bez vyloučeného Jakuba Červinky.

Zpravodaj č.3 SK Frantschach Štětí - Sokol Březno 12.9.2004  1:0

/files/editor/files/04-05%203%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-B%C5%99ezno%201-0.ppt

AFK Loko Chomutov - SK Frantschach Štětí 0:0  5.kolo 4.9.2004

SK Frantschach Štětí  - Sokol Březno 1:0(1:0)  6.kolo 12.9.2004

Sestava  Duník – Suchý, Vokoun, Šoltés, Záveský – Flodr, Hamšík(88.Burda), Čermák(78.Ondrejkovič), Knap, Jeník –

Matějka(89.Fašianok)

Branky    Flodr 1

Rozhodčí   Jan Majer

Jedinou branku vstřelil Tomáš Flodr svojí slabší pravou nohou. Jeník ve 2. poločase nepřekonal z penalty brankáře hostů.

Zpravodaj č.4 SK Frantschach Štětí - FK SIAD Souš 25.9.2004  3:0

/files/editor/files/04-05%204%20Fotbalov%C3%BD%20zpravoda%20-Sou%C5%A1%203-0.ppt

FK Litoměřicev - SK Frantschach Štětí 1:0(0:0)  15.kolo 15.9.2004

SK Havran Kryry - SK Frantschach Štětí 6:0(5:0)  7.kolo 18.9.2004

SK Frantschach Štětí  - FK SIAD Souš 3:0(1:0)  8.kolo 25.9.2004

Sestava   Duník – Záveský, Vokoun, Šoltés, Suchý– Knap, Hamšík, Novák (80.Ondrejkovič),Čermák, Flodr (63.Burda) – Matějka (85.Beran)

Branky  Čermák 3

Rozhodčí     Hýbl

Trenéři  Vladimír Frey, Petr Běloubek

Po 7. kolech jsme se 7 body byli až na 14.místě a body potřebovali jako sůl. Proti Souši zajistil výhru hattrickem Jiří Čermák.

Zpravodaj č.5 SK Frantschach Štětí - FK Tatran Kadaň 9.10.2004  1:0

/files/editor/files/04-05%205%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Kada%C5%88%201-0.ppt

SK Sokol Brozany - SK Frantschach Štětí 1:3(0:1)  9.kolo 3.10.2004

SK Frantschach Štětí  - FK Tatran Kadaň 1:0(1:0)  10.kolo 9.10.2004

Sestava   Duník – Záveský, Vokoun, Šoltés, Suchý–Knap(59.Jeník), Hamšík, Novák,  Čermák(65.Burda),Ondrejkovič,(86.Červinka) -  Matějka

Branky         Suchý z Martin penalty 1

Rozhodčí     Živnůstka

Trenéři  Vladimír Frey, Petr Běloubek  Vedoucí  V.Nolč

Vítězstvím proti loňskému účastníkovi divizní soutěže jsme potvrdili dobrou formu z posledních zápasů.  Jedinou branku vstřelil Martin Suchý z penalty.

Zpravodaj č.6 SK Frantschch Štětí - FK ŘEZUZ Děčín 23.10.2004  1:1

/files/editor/files/04-05%206%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn%201-1.ppt

FK MUHL Rumburk - SK Frantschach Štětí 2:2(1:0)  11.kolo 16.10.2004

SK Frantschach Štětí  - FK ŘEZUZ Děčín 1:1(1:1)  12.kolo 23.10.2004

Sestava   Duník – Záveský, Vokoun, Šoltés, Suchý–Knap(67.Flodr), Hamšík, Novák(85.Burda),Čermák, Ondrejkovič(73.Hamšík) -  Matějka

Branky         vlastní

Rozhodčí     Kapoun

Masér    Jiří Nedomlel

Remíza nás z 10.místa v tabulce výše neposunula. V utkání proti nám nastoupil bývalý ligouš Janda, který v tomto roce přestupoval z Děčína do  Roudnice n.L. a zase rychle zpět. Po 17 dnech.

Zpravodaj č.7 SK Frantschach Štětí - FK Klášterec n.O. 6.11.2004  1:0

/files/editor/files/04-05%207%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Kl%C3%A1%C5%A1terec%201-0.ppt

TJ Střekov - SK Frantschach Štětí 1:2(1:0)  13.kolo 31.10.2004

SK Frantschach Štětí  - FK Klášterec n.O. 1:0  14.kolo 6.11.2004

Na závěr podzimu jsme slavili výhru po gólu Tomáše Matějky. 9. místo se ziskem 24 bodů.

Zpravodaj č.8 SK Frantschach Štětí - FC Jiskra Modrá 26.3.2005  0:2

/files/editor/files/04-05%208%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj%20-Modr%C3%A1%201-0.ppt

SK Frantschach Štětí  - FC Jiskra Modrá 0:2(0:1)  18.kolo 26.3.2005

Sestava:  Duník – Mikeš, Vokoun, Čermák, Suchý – Burda(67.Kubát 88.ČK) , Božík(58.Flodr), Hamšík, Záveský(46.Ondrejkovič) – Matějka, Šámal

Rozhodčí:  Urban – Rak, Novotný

Trenér:   Vladimír Frey, Petr Běloubek

Vedoucí mužstva    Vladimír Nolč

Po 7 mistrovských zápasech jsme nebodovali Navíc červenou kartu viděl Kubát, za což ho trenér Vladimír Frey ani vedoucí týmu Vladimír Nolč nepochválili.

Zpravodaj č.9 SK Frantschach Štětí - AFK Loko Chomutov 9.4.2005  1:1

/files/editor/files/04-05%209%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj-Chomutov%201-1.ppt

SK STAP TRATEC Vilémov - SK Frantschach Štětí 1:1(1:0)  19.kolo 2.4.2005

SK Frantschach Štětí  - AFK Loko Chomutov 1:1(  14.0:0) 20.kolo 9.4.2005

Branky: Flodr 1

Sestava  Duník-Mikeš, Vokoun, Čermák, Záveský-Suchý, Novák, Burda(76. Ondrejkovič), Flodr-Šámal(81.ČK),

Knap(68.Běloubek)

Trenér  Petr Běloubek       Vedoucí Milan Plíšek

Masér  Jiří Nedomlel        Rozhodčí  Pavel Sejkora

Hlavní rozhodčí Pavel Sejkora vyloučil hostům jednoho borce a i nám Šámala. Remízu v 78. minutě zachraňoval Tomáš Flodr.

Zpravodaj č.10 SK Frantschach Štětí - SK Havran Kryry 23.4.2005  2:0

/files/editor/files/04-05%2010%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj-Kryry%202-0.ppt

TJ Soběchleby - SK Frantschach Štětí 2:2(0:0)  17.kolo 13.4.2005

Sokol Březno - SK Frantschach Štětí 1:2(0:0)  21.kolo 16.4.2005

SK Frantschach Štětí  - SK Havran Kryryv 2:0(1:0)  22.kolo 23.4.2005

Sestava  Duník –Mikeš, Vokoun, Záveský, Suchý-Ondrejkovič(78.Běloubek), Novák, Hamšík, Flodr(88.Kušpál)-Knap, Šámal(85Burda)

Branky     Flodr 2

Rozhodčí Kamil Orálek

Trenér   Petr Běloubek  Vedoucí   Milan Plíšek  Masér  Jiří Nedomlel

Podzimní porážku 6:0 jsme Kryrům, vedoucímu týmu tabulky, vrátili i s úroky. Do sestavy se vrátili 2 zranění hráči Mikeš a Suchý. Obě branky vstřelil Tomáš Flodr.

Zpravodaj č.11 SK Frantschach Štětí - TJ Proboštov 27.4.2005  2:1

files/editor/files/04-05%2011%20Fotbalov%C3%BD%20zpravoda%20-Probo%C5%A1tov%202-1.ppt

SK Frantschach Štětí  - TJ Proboštov 2:1(0:1)  16.kolo 27.4.2005

Branky:   Čermák 1, Michal Novák 1

Sestava:  Duník –Mikeš, Vokoun, Záveský, Suchý- Ondrejkovič(66.Běloubek), Novák, Hamšík

(46.Čermák), Flodr(85.Burda) –    Knap, Šámal

Rozhodčí  Kapoun

Trenér  Petr Běloubek  Vedoucí Vladimír Nolč  Masér Jiří Nedomlel

V poločase jsme prohrávali 1:0. Otočit výsledek se nám povedlo až ve 4. minutě nastavení zápasu, kdy na 2:1 upravil Michal Novák z penalty(v roce 2020 oslavil padesátku).

Zpravodaj č.12 SK Frantschach Štětí - SK Sokol Brozany 8.5.2005  2:1

/files/editor/files/04-05%2012%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj-Brozany%202-1.ppt

FK SIAD Souš - SK Frantschach Štětí 3:2(1:0)  23.kolo 30.4.2005

SK Frantschach Štětí  - SK Sokol Brozany 2:0(1:0)  24.kolo 8.5.2005

Branky     Flodr 1, Novák 1

Sestava   Duník-Mikeš, Vokoun,Čermák, Suchý-Ondrejkovič, Hamšík, Novák, Flodr-Knap, Šámal

Rozhodčí   Jan Majer, Ladislav Šefčík, Vladimír Koloc

Trenéři     Vladimír Frey, Petr Běloubek Vedoucí  Milan Plíšek   Masér Jiří Nedomlel

Zpravodaj č.13 SK Frantschach Štětí - FK MUHL Rumburk 21.5.2005  1:1

/files/editor/files/04-05%2013%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj-Rumburk%201-1.ppt

FK Tatran Kadaň - SK Frantschach Štětí 1:1(0:0)  25.kolo 15.5.2005

SK Frantschach Štětí  - SK MUHL Rumburk 1:1(0:1)  26.kolo 21.5.2005

Branky     Dvořák 1

Sestava   Duník-Mikeš(68.Červinka), Vokoun,Čermák, Suchý-Burda(74.Dvořák), Ondrejkovič, Novák, Flodr-Knap,

Šámal(81.Kušpál)

Rozhodčí   Cvachouček

Trenéři     Vladimír Frey, Petr Běloubek

Vedoucí  Nolč Vladimír   Masér Jiří Nedomlel

4 hráči v dresu soupeře, kteří nedávno hráli ještě za naše mužstvo (Jan Králík, Petr Jeník, Tomáš Štěpán, Tomáš Matějka) , se objevili v sestavě 2. celku tabulky bojujícího o postup do divize. V úplném závěru po velkém tlaku vyrovnal dorostenec v naší sestavě Tomáš Dvořák na 1:1.

Zpravodaj č.14 SK Frantschach Štětí - TJ Střekov 4.6.2005  0:3

/files/editor/files/04-05%2014%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj-St%C5%99ekova%200-3.ppt

FK ŘEZUZ Děčín - SK Frantschach Štětí 2:1(1:0)  27.kolo 29.5.2005

SK Frantschach Štětí  - TJ Střekov 0:3(0:1)  28.kolo 4.6.2005

Sestava   Duník-Voleman, Vokoun,Čermák,Červinka(76.Toman)-Burda(83.Poráč), Ondrejkovič,

Hamšík, Flodr(78.Kušpál)-Knap, Šámal

Rozhodčí  Hýbl

Trenéři     Petr Běloubek

Přes velké absence a zranění týmu jsme podali velmi slabý výkon, který pomohl k celkem snadnému zisku bodu zachraňujícímu se Střekovu.

Zpravodaj č.15 SK Frantschach Štětí - FK Litoměřice 18.6.2005  0:1

/files/editor/files/04-05%2015%20Fotbalov%C3%BD%20zpravodaj-Litom%C4%9B%C5%99ice%200-1.ppt

FK Klášterec n.O. - SK Frantschach Štětí 0:0)  29.kolo 12.6.2005

SK Frantschach Štětí  - FK Litoměřice 0:1  30.kolo 18.6.2005

Poslední zápas sezóny proti 2. celku tabulky pečetil naši špatnou formu z posledních zápasů. V posledních 3 kolech jsme nevstřelili ani branku. I tak to stačilo na celkové 8. místo v Ústeckém přeboru se ziskem 42 bodů. 1. místo patřilo SK Havranu Kryry.

2. SK Kladno, z.s 23 64:20 49
3. FK Neratovice.. 23 42:23 44
4. SK Slaný, z.s. 23 32:23 39
5. FK Olympie Březová, z.. 23 43:36 38
6. SK Újezd Praha 4, z.s. 22 41:30 37
7. FK Meteor Praha VIII,.. 22 44:38 36
8. FK Brandýs n.L. 23 40:41 35
11. TJ SK Hřebeč z.s. 23 43:47 27