SK Štětí – MSK Trmice 3:3(3:1) PK 4:3 Dorost I.A třída 9. kolo 21. 10. 2023

SK Štětí – MSK Trmice 3:3(3:1)  PK 4:3 Dorost I.A třída  9. kolo  21. 10. 2023

MSK Trmice

3:3(3:1)  PK 4:3

Dorost I.A třída

9. kolo  21. 10. 2023

Trmice v předchozích 2 zápasech prohrály a byly to jejich první porážky v soutěži. Předtím se pyšnily 1. místem a měly našlápnuto na příčky nejvyšší. To samozřejmě ale nesnižovalo jejich kvalitu, i když do Štětí nepřejely v kompletním složení, protože dle informací z Trmic něktěří hráči se zúčastnili školní akce. Chyběl jim také nejlepší střelec Alex Vávra, autor 20 branek ze 60 vstřelených, ale ten nebyl na školní akci, ale na zápase mužstva dospělých, kteří ve stejný termín také hráli a kde dostal přednsot ukázat své umění. Naše mužstvo si v 1. poločase vytvořilo převahu, ale branka hostů zůstávalo dlouho zakletá. Toho využili hosté a ve 25. minutě šli do vedení 1:0 Jana Bláhy.  Naše mužstvo udeřilo až v poslední v poslední desetiminutovce 1. půle  a to hned 3x. Navíc se o to zasloužil jeden hráč. David Bílek postupně od 35. do 41. minuty rozvlnil síť soupeře a diváci Štětí mohli slavit poločasové vedení 3:1. I po změně stran mělo naše mužstvo více brankových příležitostí než soupeř, ale co je to platné když kopačky hráčů žádnou brankovou úrodu nevyvolaly a možná stačilo se trefit aspoň jednou. Góly však padaly do naší sítě. Na 2:3 snížil Dang Minh Quang  v 67. minutě a když už jsme začínali myslet na zisk 3 bodů, tak přišla 89. minuta, když Jan Bláha svojí druhpu brankou v utkání vyrovnal na konečných 3:3. Čas plakat na rozlítým mlékem nebyl a šlo se na penalty. V těch jsme byli o něco lepší  a vyhráli na ně 4:3. V tabulce jsme na 6. místě a v neděli 29.10.2023 nás na domácím trávníku čekají Liběšice, 2. celek tabulky, se kterým už jsme hráli v 1. kole na jeho hřišti a prohráli 7:2. jenom pro informaci soutěž se hrají 3. kolově a proto už na podzim startují i odvetné zápasy.

Branky: David Bílek 3

Sestava:  Dragan Kosorič – Jakub Vejl, Miroslav Šedivý, Štěpán Malecha, Radim Paďour (K),

Lukáš Kocúr, Milan Kačo, Lukáš Novotný, Daniel Hromy, Michael Miga, David Bílek,