25. kolo, So 08.06 10:00

FK Travčice

FK SCHOELLER Křešice

26. kolo, So 15.06 10:00

Mladší žáci sehráli vyrovnanou partii a nakonec si poprvé v tomto ročníku zakopali penalty. Jsou na 6. místě Ústeckého přeboru.

SK Štětí – FK Junior Děčín B

3:4 PK(2:2)   15.10.2017  9. kolo 10. hrané

Zápas pro naše mladší žáky, kteří v minulém kole vyhráli v Brozanech, nezačal nejlépe.  Ještě než diváci stačili v hledišti zaujmout to správné místo, tak hned první   střela směrem na naši branku skončila za zády Petra Hůrky v brance. Rychle jsme se oklepali a v 9. minutě už se po nechytatelné střele Daniela Hromeho třepetal míč v síti soupeře. Výsledek 1:1 trval do 16. minuty,  kdy skóre na 2:1 v náš prospěch měnil Daniel Hromy. Ještě než si hráči mohli odpočinout o poločasovou přestávku, tak se urodila penalta proti našemu týmu, ze které srovnal na 2:2 Adam Slavík. O přestávce trenéři Štětí nabádali své svěřence k větší aktivitě a ovoce to přineslo hned po 3 minutách druhé půle. Hattricku a branky na 3:2 jsme dočkali z kopačky Daniela Hromeho. V dalším průběhu zápasu dlouhou dobu branka nepřicházela a zdálo se, že si na konto připíšeme druhé vítězství v řadě. Bohužel 2. minuty před koncem se dokázal prosadit hostující Daniel Hercik a vyrovnal na konečných 3:3. Mužstva se vydala kopat penalty a v této fotbalové loterii byl o něco lepší náš soupeř, který tak získal bod navíc.

Trenérské hodnocení M.Hromy:

Na dobrý výkon z Brozan jsme nenavázali. Náš výkon zůstal za očekáváním. Hráli jsme málo důrazně a kombinace ve středu hřiště vázla. Pochvalu za skvělý výkon zaslouží Lukáš Širochoman, Milan Borovec a Bára Koleničová. Z 10 přítomných hráčů je to ale málo a navíc mužstvo zasáhla velké marodka na což se, ale nechceme vymlouvat. Chyběli Lukáš a Jan Viktorovi  a k nim se přidal ještě Daňo. Výkon optimální nebyl. Čekali jsme dnes výhru, ale přitom jsme kladli hráčům na srdce, že Děčín se sám neporazí. Nevadí, nic se neděje před námi jsou na podzim ještě 3 kola na hřištích soupeřů a tak věříme, že hned příští zápas doufáme, že na trávě a ne umělce, na hřišti posledních Lovosice, vyhrajeme.

Branky: Daniel Hromy 3

Sestava: Petr Hůrka-Radim Paďour, Bára Koleničová, Milan Borovec, Aneta Kožarská, DanieL